galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Петро Порошенко завершив насичений візит до Брюсселя. Важливий результат

*Порошенко привез в Украину груз оборудования от НАТО* https://youtu.be/q6gnxdLOhT0 Published on Dec 14, 2018

Петро Порошенко: Завершив насичений візит до Брюсселя. 13/12/2018
Важливий результат – Європейська Рада схвалила політичне рішення щодо продовження секторальних санкцій проти російського агресора за повне ігнорування Мінських домовленостей. Вже протягом майже п'ятирічного періоду вдається зберігати єдність та солідарність ЄС у протидії російській агресії щодо України, забезпечуючи санкційний тиск на Кремль.
Наступним кроком повинно стати запровадження «Азовського пакету санкцій». Завдяки проведеним дводенним переговорам вдалося забезпечити рішення Євроради з підтримкою України у зв'язку з відверто агресивними діями російської сторони в районі Азово-керченської акваторії. Це рішення та проведена дискусія між лідерами ЄС створює добру основу для процесу розробки нових санкцій, аби акт агресії Росії проти України був справедливо і суворо покараний.
Вітаю також рішення ЄС започаткувати програму соціально-економічної підтримки районів Приазов'я з метою мінімізації негативних наслідків блокади Росією українських портів.
Сьогодні весь цивілізований світ встав на підтримку України в її прагненні відновити суверенітет та територіальну цілісність, а також забезпечити економічне зростання і процвітання. https://plus.google.com/u/0/+PoroshenkoPetro/posts/ZqGmDASFDT6
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments