galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

*"Спочатку цифрам у зарплатній відомості не повірила"

*"Спочатку цифрам у зарплатній відомості не повірила". На Буковині сімейна лікарка отримує 18 тис. грн "чистими"*


Марія Мудрик 10 ЛЮТОГО, 2019
Після впровадження командою Уляни Супрун нових принципів оплати праці медиків колишні дільничі лікарі почали отримувати збільшену у кілька разів заробітну платню
У Чернівецькій області найвищу зарплату має Марія Мудрик, яка працює у Сокирянському центрі первинної медико-санітарної допомоги, передає Еспресо.TV з посиланням на Molbuk.ua.
Марія Григорівна - одна з лікарів, які першими уклали декларації з необхідною кількість тих, хто погодився на обслуговування. Майже дві тисячі пацієнтів вона набрала ще у червні минулого року. Після реформи має 22,5 тис. грн щомісяця. З урахуванням сплати податків "на руки" отримує 18 тис. грн.
"Я працюю лікарем 39 років. І зараз нам дали прекрасну зарплату, про таку і не мріяли. Адже до медичної реформи отримували до п’яти тисяч гривень... Більшу зарплату почала отримувати у вересні. Спочатку цифрам у зарплатній відомості не повірила. Але така зарплата – це вже гідні гроші для медика", – розповіла жінка.
До навантаження медик звикла, бо до реформи на дільниці мала 1600-1700 пацієнтів. Тож великої кількості пацієнтів не злякалася.
"Але бувають дні, коли важкий прийом - приходить і по 60 людей. Працюємо на прийомі з 09.00 до 15.30, а потім йдемо ще на виклики до хворих. Нікому у допомозі не відмовляємо. Серед пацієнтів приблизно 500 дітей. Взимку завжди більше роботи. Особливо зараз, коли багато хворих із високою температурою", - зазначила Мудрик.
У Сокирянському центрі первинної медико-санітарної допомоги - шість сімейних лікарів. І вже всі уклали необхідну кількість декларацій. 
"Реформи потрібно впроваджувати у нашій медицині. Як на мене, у лікаря, який уклав декларацію з пацієнтом, вже більша відповідальність за призначені обстеження, стан здоров’я людини, - каже лікарка. - Крім того, розумієш: якщо будеш погано працювати, пацієнт може перейти до іншого лікаря, а це мінус у твоїй зарплаті". 
https://espreso.tv/news/2019/02/10/quotspochatku_cyfram_u_zarplatniy_vidomosti_ne_povirylaquot_na_bukovyni_simeyna_likarka_otrymuye_18_tys_grn_quotchystymyquot
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments