galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Iryna Gerashchenko: Це виступ лідера. Не слуги.


Це був виступ лідера Великої Європейської Країни - України . Не обслуги і не слуги. Лідера!
20/2/2019
В нас дехто - як не пан, то підпанок. Щоб лежати на дивані, а держава тобі по життю - винна, й всі тобі слуги, обслуга і прислуга.
Україні й українцям, насправді, потрібен не слуга, не обслуга і не прислуга. А лідер , Верховний головнокомандуючий і головний дипломат, який зможе ефективно захищати Україну.
Не слуга, не обслуга і не прислуга, а лідер держави може представляти Україну на міжнародній арені. Жорстко. Компетентно. Професійно. Переконливо. Авторитетно. Посилюючи підтримку України. Цементуючи антипутінську коаліції в світі. Це під силу лідеру , а не слузі ....
Сьогоднішній виступ Президента Порошенка на спеціальних слуханнях Генасамблеї ООН, присвячених ситуації на окупованих територіях. Сильний текст і страшна правда наслідків агресії Путіна, перед яким слуги планують рухнути на коліна.
20 лютого 2014 - перший день російської агресії, перший день війни.
Зараз - 7 відсотків території України окуповано РФ.
13 тисяч українців вбито
Більше 28 тисяч українців поранено.
Маємо 1,8 млн переселенців.
Мирне життя українців перетворилося на пекло.
Порошенко нагадав брехню Кремля п’ятирічної давнини про зелених чоловічків в Криму.
Реферндум 2014- це фальшивка. Він згадав свою останню поїздку в уже палаючий Крим в кінці лютого 14, як місцевий парламент вже був очеплений чужинцями .
В 2014 у нас ще були ілюзії, що війни можна уникнути.
Але агресія триває. А Кремль продовжує брехати.
Він нагадав про російських військових в українських тюрмах, які просять Путіна їх обміняти. Кремль ніяк не відреагував на це. РФ плювати на долі своїх громадян.
Президент наголосив , що в листопаді 2018 РФ вдалася до прямої атаки на морі . Ми вимагаємо негайного звілтнення військовополонених моряків.
Президент Порошенко привіз звернення до Генсека ООН від тисяч українців- з метою тиснути на РФ , аби звільнити моряків.
Він розповів про інформаційну вікну проти України, яка не просто триває, але набирає обертів.
Російські фейк ньюс- це цілодобова машина ненависті. Які розглядають Украіну як внутрішні, а не зовнішнє питання.
Ми не допустимо, аби перемогла брехня.
Не існує конфлікту в Украіеі . Існує триваюча російська окупація .
Президент навів страшні цифри присутності російської армії , зброї, військової техніки на Донбасі . Співставні з арміями великих європейських країн.
Гуманітарна ситуація на Донбасі характеризується одним словом - катастрофа . Донбас - це найбільш замінований район в світі . Екологічна ситуація погіршується через затоплені шахти.
Ми вимагаємо нормальної роботи СММ ОБСЄ, допуск спостережної місії в Крим.
Росія порушила будапештський меморандум і не понесла жодного покарання.
Й особлива ПОДЯКА , що у виступі Президент приділив особливу увагу питанню звільнення ВСІХ заручників, політв‘язнів, військовополонених. Він нагадав, що в Мінську ми 13 раз передавали РФ пропозиції про звільнення, Кремль всі їх проігнорував! Й тільки світ має тиснути на Путіна, щоб звільнити всіх.
Можливо , прийшов час поставити РФ на місце? Можливо , варто , нарешті, світу визнати російську агресію?
Й ввести миротворчу місію під егідою ООН на окуповані території.
Багатонаціональна миротворча операція доя відновлення територіальної цілісності України- може стати реальним шансом повернення миру.
Коли ви закликаєте РФ до припинення вогню- ви закликаєте до припинення війни. Коли ви закликаєте Україну до припинення вогню- ви закликаєте припинити захищатися, до втрати суверенітету.
Путіну: ви нас не зламаєте!
Це виступ лідера. Не слуги. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2106464186108050&set=a.108271032594052&type=3&theater

Statement by President of Ukraine at the United Nations General Assembly Debate on agenda item 67 “The situation in the temporarily occupied territories of Ukraine”

https://www.president.gov.ua/en/news/vistup-prezidenta-ukrayini-na-debatah-generalnoyi-asambleyi-53282?fbclid=IwAR1hg_fVIOu6VBejmFW8EGNxKctCPKnRudeCoIeZYz7bWdAF95XafKwmF6s
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments