galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Готовы ВСЕ украинцы защитить нашу НЕЗАВИСИМОСТЬ, СВОБОДУ и ВОЛЮ, покажут ВЫБОРЫ.

Наши военные всех чинов, наши врачи и мед.работники, наши волонтёры - люди самых разных профессий - ЗАЩИЩАЮТ Украину на фронте. Но они это только ЛУЧШАЯ, но всё равно, ЧАСТЬ всего народа. А ВЫБОРЫ Президента покажут , чего СТОЯТ ВСЕ украинцы как народ в целом! Окажутся украинцы ДОСТОЙНЫ своих лучших представите во главе с Президентом Порошенко или нет, готовы ВСЕ защитить нашу НЕЗАВИСИМОСТЬ, СВОБОДУ и ВОЛЮ, покажут ВЫБОРЫ.
===============


Volodymyr Naumchuk:
Насправді ці вибори покажуть всьому світу, хто ми: нація, з якою треба рахуватися і поважати, чи публіка з концерту нікчемного актора.
Роман Доник:
Хотите прикол? По свидетельствам очевидцев, Садовой сегодня приезжал в Харьков. И на встрече агитировал за ..... Зеленского. Снялся в пользу Гриценко, а агитировал за Зеленского. То есть им вообще все равно за кого.
Валерій Прозапас:
Найгірше те, що якби хтось сказав в 1919 році українському анархісту, атаману, більшовику, соціалісту, націоналісту, мещанину, селянину та іншому зубожілому простому наріду, що якщо втратити ту УНР, яка є, і не підтримати своїх державників, то за 13 років вони будуть жерти один одного в колгоспах, мільйонами вмирати на Сибіру та гинути у війнах за імперію - в їхній поведінці нічого б не змінилося.
Бо навіть знаючи все це, про пекло голодоморів, репресій та чужих війн, в 2019 році наші сучасники, на чиїх очах загинуло 13000 людей через черговий напад Москви, випучивши беньки продовжують робити рейтинг любителям "постоять на колєнях", вірять в "дешевий газ" та "бесплатні ліки", слухають як всьоплохо "в етой странє" та як треба "змініти Конституцію", збираються "застосовувати силу" на виборчих дільницях - і масово, з якоюсь самогубчою пристрастю відтоптуються на державі, не на її негідних представниках.
На тому президенті - який роками послідовно і вперто протидіє тиску Кремля і вилазить зі шкіри щоби нас нарешті поважав світ.
У нас блін фельдмаршал Сємєнчєнко виліз на крові, бо колись було вбито Коновальця.
Дибільний Кв95, бо було розстріляно Курбаса.
Купа покидьків-"журналістів", бо було знищено Хоткевича.
Весь народ скалічений - бо колись вже втратив державу.
Хочете знову поекспериментувати з майбутнім? Ви знаєте що робити.
Тільки тоді за 13 років щоб не робили здивовані фізіономії, а може і набагато швидше.
https://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/photos/a.365582946801298/3312767842082779/?type=3&theater
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments