galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Как в Украине ничегониделаеца. Часть 74 (обзор)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Как в Украине ничегониделаеца. Часть 74 (обзор)
Ссылки на все части дайджеста "Как в Украине ничегониделаеца" находятся здесь

Три украинских производителя мороженого готовятся выйти на рынки ЕС

ic-29-810x608.jpg

Три предприятия из Ассоциации украинских производителей «Мороженое и замороженные продукты» в ближайшее время начнут экспорт продукции в страны Европейского Союза. Об этом рассказал президент Ассоциации украинских производителей «Мороженое и замороженные продукты» Игорь Бартковский во время пресс-конференции в Укринформе.

"В настоящее время три предприятия ассоциации завершают прохождение проверок для получения права экспорта своей продукции на европейские рынки. Это харьковской "Хладпром", "Ласка" (Кропивницкий) и "Сладкоежка" (Галичина)", - заявил Бартковский.

Он добавил, что в настоящее время право на экспорт своей продукции в ЕС, имеют 3 предприятия: 2 производители мороженого и один производитель замороженных полуфабрикатов.

Бартковский отметил, что в 2016 году Украина экспортировала 4 500 т мороженого. По его мнению, Украина может увеличить объемы поставок мороженого за границу до 7 тысяч тонн.

По словам Бартковского, сейчас Украина экспортирует мороженое в 30 стран мира.

Українське морозиво відповідає вимогам якості

В рамках програми контролю якості харчових продуктів пройшло тестування морозива та заморожених продуктів від провідних українських підприємств. Таке дослідження відбулося за ініціативи Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» (АУВМ і ЗП), яка є членом Громадської ради Міністерства аграрної політики та продовольства України, інформує прес-служба Мінагрополітики, пише Аgronews.

Загалом, було протестовано 8 зразків морозива за фізико-хімічними та органолептичними показниками в ДП «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів». За результатами досліджень, всі протестовані зразки виявилися відповідними до вимог нормативних документів на виробництво морозива та заморожених продуктів.

Окрім того, Асоціацією було розроблено Методичні настанови відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» для підприємств з виробництва морозива.

В Украине создадут два государственных концерна в космической отраслиКабинет министров поддержал постановления относительно образования Государственного концерна "Арсенал - современные космические системы" и Государственного концерна "Звезда-Технологии". Соответствующее решение было принято на заседании правительства.

"Пакет 4,22 касается концерна относительно комплексной реформы системы управления "Звезда-Технологии". Здесь два аспекта: первый - эффективная координация по территориально-отраслевому принципу, что очень важно во время военных действий, которые происходят на востоке страны, и второй - использование производственных мощностей государственных предприятий, которые проводят хозяйственную деятельность в выполнении научно-исследовательских производственных работ. Есть предложение поддержать", - сказал первый вице-премьер-министр - министр экономического развития и торговли Степан Кубив.

Он отметил, что еще одним постановлением 4,21 предлагается образовать Государственный концерн "Арсенал - современные космические системы".

"Образование концерна обеспечит осуществление объединения 9 предприятий отрасли с дальнейшим возложением на Государственное космическое агентство функций по управлению и контролю деятельностим, - отметил министр. Правительство поддержало данные постановления.

Viteo побудує завод з виробництва сушених овочів і фруктівКомпанія Viteo (Київ) має намір побудувати завод з виробництва сушених овочів і фруктів, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Планується, що перша лінія заводу буде функціонувати вже з наступного року. Перший етап виробництва передбачає виготовлення сушених овочів, – повідомили в прес-службі компанії.

Надалі Viteo планує збільшувати виробничі потужності і розширювати можливості заводу. Зокрема, мова йде про виробництво пектину, сублімації і розширенні асортименту сушеної продукції.

Зараз компанія активно впроваджує перший етап проекту і веде переговори з інвесторами щодо залучення коштів на наступні етапи.

Серед потенційних регіонів, де може з’явитися виробничий комплекс, – Вінницька, Київська та Херсонська області.

Слід зазначити, що організація власного виробництва створить додатковий попит на свіжі овочі на внутрішньому ринку. За попередніми прогнозами, завод буде переробляти близько 30 тис. тонн сировини на рік, – уточнили в компанії. За її інформацією, основним завданням Viteo є забезпечення національного ринку сушеними овочами місцевого виробництва.

Сьогодні понад півсотні компаній, що працюють на вітчизняному ринку, імпортують сушену продукцію з Індії та Китаю, оскільки не мають альтернативи. Тільки за минулий рік Україна імпортувала близько 4,5 тис. тонн сушених овочів на суму $ 13,8 млн. Попит на імпорт сушеної продукції помітно зростає, тоді як національна сировина не переробляється в повному обсязі, – повідомили в “Viteo”.

Авиаперевозки в Украине увеличились на 42%Премьер-министр Украины В. Гройсман, отчитываясь о первом полугодии работы Кабмина, заявил об увеличении авиаперевозок в нашем государстве на 42% как на внутренних, так и на международных рейсах.

"Отдельно нужно отметить и очень положительный рост, который мы получили относительно авиаперевозок. Сегодня рост по авиаперевозкам - плюс 42%. Это значит, что мы начали играть глобально очень серьезную роль, в том числе как на внутренних авиаперевозках, так и на международных, как пункт для транзитных пассажиров", - сказал Гройсман.

Он также отметил, что в Украине начали развивать региональные аэропорты.

"Сегодня осуществляется модернизация ряда региональных аэропортов. Поэтому очень важно, когда мы говорим о лоукостах, не только привести их в один центральный аэропорт, а привести их в региональные аэропорты, создать абсолютно полноценную систему авиасообщений в государстве", - отметил Гройсман.

Втома 😖

Шкварки News‏ @ShkvarkiUA

Вітчизняні торгівельні мережі залучають хорватську продукціюПредставники вітчизняних торговельних мереж FOZZY GROUP та ATB MARKET на українсько-хорватському бізнес-форумі у Загребі для дистрибуції в Україні шукали, зокрема, виробників прошуто, оливок і сирів, повідомляє прес-служба ТПП України.

Серед українських учасників форуму були також такі підприємства, як «Крук», SIC Group, Base Capital, «Український будівельний капітал», «Укрпродпромпостач», «Фармак», «Укрінмаш», «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та інші. Основні напрями бізнес-інтересів двох країн, які визначилися в ході B2B зустрічей і переговорів, – постачання продуктів харчування і вин, металу і виробів із нього; кооперація в галузі суднобудування та ремонту суден і яхт; туризм; будівництво і девелопмент; співпраця з метою спільного виходу на ринки третіх країн.

Завдяки зусиллям дипломатів, торгово-промислових палат і бізнесменів України та Хорватії торговельно-економічне співробітництво між країнами поступово посилюється, а отже, український і хорватський бізнес має змогу розвиватися та впевнено рухатися вперед, – підкреслив Геннадій Чижиков, президент ТПП України.

На сьогоднішній день Україна експортує до Хорватії продукцію чорної металургії та сільського господарства, розвиває партнерство в суднобудуванні. Хорватія ввозить до України медикаменти (майже 50% експорту), механічні машини, косметику й інші види хімічної продукції.

Говорячи про особливості економіки Хорватії, варто зазначити, що вона володіє великими родовищами бокситів, вугілля та залізної руди. Тут працює велика кількість м’ясокомбінатів, рибоконсервних заводів, підприємств із виробництва шкіряних виробів, а також із переробки сільськогосподарської продукції. Активно виробляють електротовари й електрообладнання. Головними напрямами державної політики в сфері енергетики є лібералізація галузі та приватизація підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Для українських підприємців ринок Хорватії відкриває великі перспективи. Член ЄС з 2013 року, Хорватія надає можливість доступу до капіталу ЄС через бізнес-співпрацю. Крім традиційно потужної туристичної галузі, транспорту, торгівлі і сфери послуг, сучасна Республіка Хорватія має доволі розвинену індустрію (насамперед, харчову, машинобудівну, легку і хімічну) та сільське господарство.

Хроніки зубожіння Слобожанщини:

В Харьковской области подписаны шесть договоров о сотрудничестве территориальных громад

«В июле, - отмечает председатель облсовета - в Харьковской области уже подписаны шесть договоров о сотрудничестве территориальных громад: в Изюмском - 1, в Великобурлукском - 2 и 3 договора в Близнюковском районах».

В Близнюковском районе 14 населенных пунктов, включая районный центр, совместно будут реализовывать проект «Улучшение дорожных условий и транспортного обслуживания населения». В рамках договора предусматривается приобретение передвижного мини-асфальтового завода для улучшения дорожных условий и транспортного обслуживания населения Близнюковской и Лукашевской территориальных громад.

Договор о реализации проекта «Совместные усилия - процветание громад» подписали председатели четырех смежных сельских советов Изюмского района. Проект направлен на решение наиболее актуальных проблем сельских громад - содержание населенных пунктов в надлежащем санитарном и экологическом состоянии, уборка стихийных мусорных свалок и борьбу с амброзией, организацию системного сбора твёрдых бытовых отходов.

У Харкові відродили інститут танкових військКабінет міністрів створив Інститут танкових військ на базі факультету військової підготовки Національного університету “Харківський політехнічний інститут”.
Відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Як зазначив міністр оборони Степан Полторак, урядовою постановою передбачається реорганізація факультету військової підготовки Національного університету “Харківський політехнічний інститут” шляхом перетворення його на Інститут танкових військ названого університету.

Парк Горького получил награду

Центральный парк культуры и отдыха им. М. Горького получил высший знак отличия популярного портала путешественников TripAdvisor. Об этом сообщили в пресс-службе парка. По информации портала, награда Best travelers choice вручается лишь 1% компаний в различных категориях.

Кроме того, парк Горького поднялся в рейтинге лучших европейских парков развлечений. Сейчас он занимает 15 место.

В Харькове разработали уникальный препарат

Харьковские микробиологи у перенесших его людей, разработали препарат, предотвращающий реактивацию туберкулёза, пишет "Объектив". На разработку препарата ушло 1,5 года. Сейчас лекарство готовят к получению патента. Препарат будет иметь форму аэрозоля, его нужно принимать два раза в неделю. Оборудование для разработки препарата предоставила американская компания.

Как сообщил завлабораторией клинического отдела молекулярной иммунофармакологии Института микробиологии и иммунологии Артур Мартынов, с помощью препарата можно растянуть период между обострениями или вообще предотвратить активацию туберкулеза.

"Гетманская слава": во время фестиваля на Харьковщине откроют памятник МазепеПамятник Ивану Мазепе откроют в субботу, 22 июля, в райцентре Коломак Харьковской области, где 330 лет назад он был избран гетманом Войска Запорожского. Открытие состоится во время фестиваля "Гетманская слава". Об этом рассказал начальник управления культуры и туризма Харьковской ОГА Олег Яцина.

"Памятник Ивану Мазепе высотой 5 м работы харьковчанина, народного художника Украины Сейфаддина Гурбанова уже готов, до конца дня подпишем документы о его приемке. Земляки собрали на строительство памятника 450 тыс. грн из необходимых 650 тыс., в том числе, 100 тыс. переданы от ОГА. Сбор денег продолжается", - отметил Яцина.

По его словам, на фестивале "Гетманская слава" ожидается более 5 тысяч гостей со всей Украины: "Фестиваль включен в туристические маршруты Харьковщины".

"Фестиваль на открытом воздухе рассчитан с утра до позднего вечера. Он откроется коллективной молитвой за Украину с участием священников местной Свято-Воскресенской церкви и завершится фаер-шоу и дискотекой. Гостей ждут концерты, выставки, в том числе, экспонатов Харьковского исторического музея на тему дня, ярмарка изделий народных мастеров, презентация книг о Мазепе, реконструкция казачьих боев, выступления спортсменов-силачей сборной Украины, бесплатное угощение - аппетитная каша по старинным рецептам, наконец, премьера на открытом воздухе оперы Чайковского "Мазепа" в постановке Харьковского театра оперы и балета им. Лысенко", - пояснил Яцина.

По его словам, Южная железная дорога выделила на субботу из Харькова до Коломака бесплатный дизельный поезд из шести вагонов под названием "Гетманская слава".

Как прозвучало на пресс-конференции, в Украине десять памятников и мемориальных досок, посвященных Ивану Мазепе - борцу за свободную Украину.

В Україні запрацював мобільний додаток для залучення дітей та їхніх батьків до збереження Чорного моря.Ця гра в інтерактивному режимі стимулює юних дослідників:
- шукати та робити фото знайдених так званих «Екологічних вартових» - молюсків та водоростей, які є індикаторами хорошого екологічного стану Чорного моря;
- ідентифікувати і відмічати дельфінів, якщо вони є;
- отримувати додаткові бали і нагороди за зібране морське сміття.
Всі зібрані дані будуть мати географічну прив’язку і використовуватимуться науковцями в якості додаткової інформації про стан Чорного моря.

Завантажити: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blackseasavebook

В украинских портах выросли объемы переработки агропродукции на экспортЗа шесть месяцев морские порты морские порты Украины увеличили объем переработки агропродукции на 25%, сообщили в пресс-службе АМПУ.

"В структуре экспорта традиционно показывают рост показатели перевалки продукции агросектора. Это зерновые - 19,6 млн тонн (+20%) и растительные масла - 2,9 млн тонн (+33,8%) ", - говорится в сообщении.

Наибольший рост в структуре импорта имеет уголь, перевалка которого составила 2,6 млн тонн (+41,5%). Кроме того, в АМПУ отметили положительную динамику роста показателей импортных нефтепродуктов, что является результатом достигнутых межправительственных соглашений с Ираном и Азербайджаном.

Перевалка транзитных грузов составила 5,3 млн тонн, что на 1,9% больше показателей предыдущего года и составляет около 8 % от общего объема грузопереработки. Практически в два раза возросли показатели перевалки транзитного угля, за счет привлечения грузопотока в морской порт Южный.

В целом в январе-июне 2017 года грузопереработка в морских портах Украины составила 66,3 млн тонн, что на 5% выше показателей аналогичного периода 2016 года.

Перевалка экспортных грузов в морских портах Украины составила 50,9 млн тонн, что на 5,4% превышает аналогичный показатель 2016 года, импортных - 9,4 млн тонн - на 17,6%.

Наибольшие объемы переработки грузов показали порты "Южный" - 22,1 млн тонн (+7,3% к показателям за аналогичный период прошлого года), Одесса - 12,3 млн тонн (+5,6%), Николаев - 11,4 млн тонн (+6,3%). Наибольший прирост зафиксирован в СМП "Ольвия", он составил 35,2% с общим объемом в 3,4 млн тонн.

Як під Києвом виробляють алюміній для сонячних електростанцій і систем освітлення


“Броварський алюмінієвий завод” – найбільший в Україні виробник алюмінієвих профілів для різних сфер застосування. У його арсеналі є два напрямки, які застосовуються з метою енергоефективності: профілі для сонячних електростанцій і світлодіодні системи зовнішнього освітлення

Бровари – це не просто великий передмістя Києва, а й промислово розвинене місто. Одне з найбільших підприємств – “Броварський алюмінієвий завод” (BRAZ), де трудиться близько 1 000 броварчан. Завод виробляє більше 12 тис. Алюмінієвих профілів, які використовуються в будівництві, декорі та інших сферах. Але шість років тому все було інакше. Журналіст Delo.ua відвідав підприємство, щоб подивитися на його роботу.

З попелу

Територія BRAZа обнесена високим парканом із сталевих прутів, які увінчані колючим дротом. На прохідній – подвійний контроль, вхід тільки за попереднім записом. “Кольоровий метал привертає загальну увагу. Тому доводиться вживати заходів”, – пояснює прес-секретар компанії.На території колишнього СРСР було всього три подібних підприємства: 2 – в Росії, 1 – в Броварах.
Незважаючи на унікальність обладнання і повний технологічний цикл (від виплавки алюмінію до фінішної обробки профілів), до 2010 року завод прийшов до повного занепаду. Устаткування було не просто зупинено: почалася його розпродаж і навіть здавання окремих частин на металобрухт.

Однак у 2011 році змінився власник, який поставив за мету не тільки відродити підприємство, а й наростити його технічні, технологічні і маркетингові можливості.


Фото: Сергій Шапран, власник і CEO BRAZ

В останні шість років підприємство щорічно нарощує виплавку алюмінію на десятки відсотків, регулярно розширює асортимент профілів, які використовуються в різних сферах. Команда топ-менеджменту складається з представників кількох країн. Але нас в першу чергу цікавить продукція, яка використовується в проектах енергоефективності. Адже, як виявилося, алюміній – популярний в цій сфері метал.

Енергоефективний метал

В першу чергу намагаюся з’ясувати переваги алюмінію в порівнянні з металопластику. Адже обидва матеріали масово використовують при виробництві вікон. Однак власник заводу впевнено переводить бесіду в інше русло, пояснюючи, що вони мають схожі параметри по тепловтрат та іншими критеріями. “Пластик частіше використовують в житловому будівництві. Алюміній – в комерційних будівлях і промисловості через його характеристик і будівельних норм. Наприклад, він може одночасно виконувати несучу функцію. А також під час пожеж не горить з виділенням токсичних газів, тільки плавиться”, – розповідає Сергій Шапран.

За його словами, зараз найбільш цікаві напрямки – це виробництво профілів і металоконструкцій для сонячних електростанцій (СЕС) і системи зовнішнього освітлення з алюмінію.

В Україні підстави для сонячних панелей виробляють з двох основних металів: оцинкованої сталі та алюмінію.

Сталь дешевше, але у неї є кілька недоліків. По-перше, обмежений термін служби, по-друге, менший радіус доставки металоконструкцій, який вважається економічно виправданим – до 500 кілометрів. Термін окупності сонячних батарей – 7-9 років. Однак в умовах України сталь починає іржавіти раніше на два-три роки. Як результат – потрібно міняти опори та інші конструкції. З алюмінієм такого не відбувається. “Вічний метал”, – акцентує Шапран.

Фахівці заводу під час екскурсії по його цехах пояснили, що для сонячних панелей (сонячної енергетики) необхідний алюміній зі спеціальними технічними параметрами. Вони досягаються двома шляхами: це або термообробка профілю (додаткове загартовування), або для проектів з підвищеним навантаженням – особливий тип сплаву EN AW 6282. “Такі технічні параметри досягаються шляхом водного охолодження в процесі екструзії. Обладнання для цього в Україні є в єдиному екземплярі – у нас на заводі”, – говорить Едуард Борисович Айрапетян, генеральний директор заводу.

З металу BRAZа вже побудовано кілька електростанцій в Україні. Нещодавно реалізована перша черга великого проекту в Білорусі – на 57,8 МВт. Якщо вітчизняні чиновники досить довгий час лише говорять про забудову сонячними панелями Чорнобильської зони , то білоруси вже побудували першу СЕС в своїй частині цієї території. У міжнародному проекті, поряд з прибалтами і німцями, брав участь і вітчизняний виробник.

Але в Україні високий інтерес приватних інвесторів до альтернативних джерел електроенергії є не тільки близько ЧАЕС. Він обумовлений дією “зеленого тарифу”, який істотно вище, ніж для традиційних (теплова, атомна енергетика) джерел енергії. Тому повернення інвестицій відбувається відносно швидко. Сергій Шапран прогнозує, що бум інвестицій в цю сферу доведеться на найближчі 1-2 роки. “З одного боку, ми маємо високий “зелений тариф”, а з іншого – дія такого тарифу в багатьох інших країнах вже закінчилося або ось-ось закінчиться. Наприклад, в Китаї. І як тільки це станеться, вартість фотоелементів обвалиться – в Південно-Східній Азії буде перевиробництво. Український бізнес повинен скористатися моментом”, – впевнений власник BRAZ.

Він також сподівається, що спростяться умови встановлення сонячних батарей приватниками: на дахах будинків, балконах квартир. “У мене є кілька знайомих, які встановили в смартфон програми з розрахунку заробітку від сонячної панелі. Ти вводиш тариф, а програма аналізує яскравість освітлення, наприклад, в Києві, робить розрахунок і нараховує певну суму. Але це все віртуально. Хоча є всі передумови для того, щоб будь-який українець отримував реальний додатковий пасивний дохід”, – акцентує бізнесмен. Люди будуть споживати дешевшу електроенергію ТЕС, ТЕЦ і АЕС, а продавати за “зеленим тарифом” в “Енергоринок” електроенергію, що згенерувала на їх балконах сонячною панеллю.

За його словами, важливо правильно організувати дистрибуцію комплексного продукту для квартир, приватних будинків з системами обліку е / е, необхідною периферією і сонячною панеллю.

І тут не обійтися без кредитування. Сергій Шапран упевнений, що його підприємство зможе повністю закрити потребу в такому алюмінієвому профілі.

Да буде світло

Ще одне важливе питання для українських міст – зовнішнє освітлення. Це не тільки енергетика і економіка, а й безпеку. З недавніх пір на BRAZе освоїли виробництво систем світлодіодного освітлення. Наприклад, ми хотіли замінити лампи розжарювання на менш потужні світлодіоди, а ці “фахівці” розповідали, що проводка не витримає, потрібно міняти. В результаті все зробили власними силами”, – з посмішкою згадує Сергій Шапран.

На цьому не зупинилися. Силами компанії проведена заміна освітлення в міському парку Броварів. Тепер там вночі світло, як вдень. Місцева влада не натішаться – адже витрати скоротилися, а освітлення покращилось.


Броварський алюмінієвий завод (BRAZ)

Цілком ймовірно, що до кінця року в Київській області будуть реалізовані проекти зовнішнього освітлення, прив’язані саме до цього параметру.

BRAZ веде переговори і з обладміністрацією, і з мерами міст обласного підпорядкування. Алюміній використовується і у виробництві декоративних ліхтарів зовнішнього освітлення.

Профілю для сонячних електростанцій і системи зовнішнього освітлення освоєні на BRAZе відносно недавно. Однак вже сьогодні їх виробництво займає в структурі продажів істотну частку. У тому числі і при поставках на експорт. За словами топ-менеджменту компанії, в Україні іншим постачальникам з ними важко конкурувати з-за вертикальної інтеграції: від заготівлі металобрухту до власних каналів дистрибуції. Схожа ситуація в Польщі, де місцевий виробник Aluprof займає 50-60% ринку.

“Споживання алюмінію в Україні – 300 грамів на людину в рік. У Європі – 6 кілограмів. Так що нам є куди рости”, – оптимістично резюмує Сергій Шапран.

Вышел первый тизер мультфильма "Мавка. Лесная песня"


Фото, видео: @MAVKA.MOVIE, Фейсбук

Вышел первый тизер украинского полнометражного анимационного фильма «Мавка. Лесная песня». Об этом сообщается на странице мультфильма в Фейсбуке, где выложен ролик."Волшебный мир древнего леса, невероятные приключения и фантастические герои, о которых скоро узнает весь мир! Мавка – душа леса, она – сама природа, сложная и противоречивая: может быть нежной и любящей, может быть яростной и гневной, но главное - всегда стремится к миру и гармонии. Она влюбляется в человека, талантливого музыканта Лукаша, и оказывается перед сложным выбором: любовь или долг лесной берегини. Это история о магической силе любви, которая объединяет, спасает и дарит жизнь", - напоминают в соцсети сюжет ленты..

Мультфильм "Мавка. Лесная песня" снимают на студии Animagrad (FILM.UA Group). Ориентировочная дата премьеры - 2019 год.

Поступления от таможни в 1 полугодии выросли на 39 миллиардов"Поступления таможенных платежей за 1 полугодие 2017 года составили +37%, увеличившись на 39 млрд по сравнению с 1 полугодием прошлого года. Если вы помните, в прошлом году я говорил, что на таможне есть 30-50 млрд грн, которые надо завести в госбюджет. Я думаю, что следующее полугодие будет результативным", - в ходе заседания правительства сообщил премьер-министр Украины В. Гройсман.

Он напомнил, что идет закупка электронных сканеров, которые позволяют мониторить передвижение товаров через границы государства. "Мы будем бороться с контрабандой и серым импортом", - добавил премьер.

Также, по его словам, будет введена электронная акцизная марка, которая предоставит возможность заполнить пробелы в сфере подакцизных товаров.

Wizz Air ввёл новый сервис для приоритетной посадки пассажиров


Лоукост Wizz Air запустил сервис Wizz Priority, который включает приоритетную посадку и возможность для пассажиров дополнительно брать с собой на борт малую ручную кладь. Об этом сообщили в пресс-службе авиаперевозчика.

"Сегодня авиакомпания также объявляет о новом сервисе для пассажиров - Wizz Priority. Вступающая в силу с сегодняшнего дня на всех рейсах услуга Wizz Priority включает: приоритетную посадку, возможность для пассажиров дополнительно брать с собой на борт малую ручную кладь (максимальные размеры 40x30x18см), с 29 октября - гарантию, что ручная кладь будет помещена в кабину самолёта (также доступно для пассажиров в случае приобретения услуг Wіzz Go, Wizz Plus и Wizz Privilege Pass)", - говорится в сообщении.

С 29 октября Wizz Air отменяет плату за ручную кладь. Так, пассажиры смогут брать с собой на борт один предмет ручной клади размером 55x40x23 см. Стоимость его провоза включена в стоимость билета.

Это соответствует 50%-му увеличению объёмов багажа, провозимого бесплатно, по сравнению с предыдущими размерами.

Пассажиры, путешествующие в день или после 29 октября 2017 года, которые уже заплатили за провоз ручной клади непосредственно через каналы Wizz Air, получат возмещение в размере 120% от оплаченной суммы на свои Wizz счета.

В апреле 2018 года лоукостер запускает два новых направления - в Лиссабон и Таллин - со столичного аэропорта "Киев" (Жуляны).

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, прес-служб органів влади, підприємств, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському проукраїнському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7423 1851 9075

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments