galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Я – за 95 бригаду! А не за 95 квартал):

Чому я зневажаю Зе

23.03.2019 Ірина Геращенко
В постановочному інтерв‘ю персонаж Зе заявив, що він за введення миротворчої місії….. на лінію розмежування!
Це – якраз путінський сценарій. Російська делегація вже рік тому подала відповідну «ініціативу» в Радбез ООН з пропозицією ввести гібридну «миротворчу місію» по охороні СММ ОБСЄ і поставити її на лінії розмежування. Тобто, щоб миротворці охороняли одну частину України від іншої, реалізовуючи таким чином сценарій Кремля про «внутрішній конфлікт, громадянську війну» і назавжди відрізавши від України Донбас. Примітно, що і ЮВТ якось теж говорила про миротворчу місію на лінії розмежування):
Що я вам можу сказати, друзі. Мій кіт Амур, в силу того, що змушений слухати мої телефонні розмови і дискусії про Мінськ з друзями вдома, розбирається в проблемах Донбасу набагато глибше, ніж кандидат у президенти Зе…
А Зе я можу передати одне. Він цього не знає, бідака, але. Введення миротворців потребує ратифікації українського парламенту. Ніколи український парламент не проголосує за гібридну російську авантюру, яку планує подати до парламенту це чудо – кандидат Зе «по введенню місії з охорони місії на лінії розмежування». Ніколи. Навіть якщо слуга планує населити парламент своїми прислугами на парламентських виборах, проти цього повстануть українці.
Єдина миротворча місія, яка можлива на Донбасі, – це миротворча місія ООН (без росіян!) на всій окупованій території, яка негайно має взяти під контроль не лінію зіткнення (чуєш , Зе!), а україно-російський кордон, через який заходить російська зброя (знаєш про це, Зе?) Місія матиме широкий мандат тимчасової адміністрації й має сприяти деокупації, демілітарізаціі і підготовці Донбасу до місцевих виборів. Й команда президента Порошенка, попри весь неадекват так званої опозиції і деяких кандидатів, буде добиватися на зовнішній арені саме такої миротворчої повноцінної місії.
Чим ДУЖЕ небезпечні всі ці авантюрні проросійські заяви. В умовах, коли ми так важко відстоюємо позицію про введення повноцінної місії на Донбас, ці Зери посилають путінським лобістам у світі сигнал, що вони готові на принизливі компроміси здавати Україну оптом і вроздріб в угоду Москві. Вони готові приповзти в Кремль на умовах Путіна, а дехто вчора вже і приповз. Малороси. Не українці. Я не хочу президента-малороса.
Й да, що може бути гірше за трусливого і переляканого чоловіка? А Зе – трусло, що боїться виборців, українців, дебатів, ЗМІ, прес-конференцій, відкритої розмови. Некомпетентне, перелякане, закомплексоване трусло.
Я – за 95 бригаду! А не за 95 квартал):
https://tverezo.info/post/91561?fbclid=IwAR3glkczx7v0vHwZIVtwX_EdI_TQwOhJgf3yYAqd-MoOvvDcikyjS4qCiKU
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments