galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

НАМ УМЕЛО ПРЕДЛАГАЛИ ТОВАР И МЫ ЕГО КУПИЛИ

Зе - це не політик, і не кандидат. Це ТОВАР, який нам агресивно рекламують та нав'язують.
Rostyslav Dopeless
3/4/2019
Закривайте політичні підручники. Відкривайте сучасні підручники по маркетингу.
Полазив по сайту Зе, і зрозумів те, чого раніше не зрозумів. Передвиборча програма Зе взагалі не схожа на звичну усім програму. Власне взагалі нема ніякої передвиборчої програми. Зеленського фактично "продають" людям, як продукт. Так само, як продають телефон чи авто.
Нема політика Зеленського (і не може бути). Є товар Зеленський. І для його "продажу" використовують ті ж самі технології, які зараз використовують деякі виробники товарів. "Вау-ефект" та вірусне розповсюдження інформації. Хештеги, стікери для месенджерів, гарні картинки.
І це чудово діє на певну категорію людей. Саме через це його виборців не цікавить політична програма. Через це виборцям не потрібні дебати. Через це виборці не можуть толком пояснити, чому голосують за Зеленського. Їм не потрібні факти. Вони просто хочуть продукт "Зе".
Ви собі можете уявити, наприклад, дебати БМВ та Мерседеса? Ні! Таких дебатів просто не буває в природі. Товари рекламуються і продаються зовсім іншими засобами. Так само не буває дебатів Зе. Бо це не політик, і не кандидат. Це товар, який агресивно рекламують та нав'язують.
А тепер саме головне. Протидіяти всьому цьому методами, звичними для політики та передвиборчих кампаній, я так підозрюю, неможливо. Протидіяти можна маркетинговими методами, звичними для ринку товарів. Закривайте політичні підручники. Відкривайте сучасні підручники по маркетингу.
Ми дивуємось, що до них нічого не доходить. Їх просто неможливо перевпевнити тими засобами, що ми використовуємо! Це все одно, що рядовому покупцю мобільних телефонів почати розповідати про питомий коефіцієнт поглинання електромагнітної енергії,коли він просто хоче гарний телефон.
Або людині, яка прийшла купувати Айфон, бо побачила класні фотки на презентації, почати розповідати, що у якогось Сяомі на два гігабайти більше пам'яті і новіший відеочіп. Та він взагалі не знає, скільки в тому Айфоні пам'яті, і що там є відеочіп. Йому просто подобаєтсья телефон.
А ми - "думай". Це все одно, що Самсунг перед входом в магазині Соні повісить плакат - "думай". Що думати? Він вже прийшов купувати Соні. Половина посміється, друга - взагалі не зрозуміє, про що треба думати.


https://twitter.com/_dopeless/status/1113099101321691136
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments