galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Технологи Коломойського - Зеленського придумали унікальну технологію?! Це - плагіат❗️

🙀🤖 Ви правда думаєте, що геніальні технологи Коломойського - Зеленського придумали унікальну технологію ?! Це - плагіат!
Nika Vittoria 5/4/2019
Для недосвідченого обивателя, який впевнений, що розбирається в політичних технологіях - напевно так і здається.
Для тих хто в темі - це тупо плагіат.
І навіть «геніальний» хід з дебатами - теж тупо плагіат.
Не вірите? Подивіться серіал «Чорне дзеркало». Сезон 2, серія 3. Під назвою «Момент Уолдо». Є в ютубі і на купі сайтів з серіалами.


Якщо коротко - Сюжет. Комік, який озвучує на екрані мультяшного синього ведмедя Уолдо, починає висміювати провідних політиків країни. По приколу. І жартома цього постійно матюкатися і пукає з екрану. Ведмедя пропонують на роль кандидата на пост в уряді. Несподівано він набирає такий рейтинг, що стає фаворитом.
Власники проекту Уолдо на куражі. «Уяви що можна зробити, якщо вибити з гри політиків!» (Цітата)
З'являються технологи із закордонного закулісся пропонуючи спочатку мультяшному героєві виграти вибори в рідній Британії, потім продати технологію на експорт до Південної Америки і т.д. по всьому світу. Главне не морочитися з тезами і програмою. Важливе правило яке звучить: «зробити ставку на люмпенів, але не відлякати і середній клас».
Актор озвучення пручається, борючись із залишками совісті, але маховик закручений.
Ведмідь бере участь в дебатах, але нічого не відповідає на серйозні і прямі запитання, а верещить, пукає, і відпускає вульгарні жарти на рівні статевого органу. Публіка в дикому захваті ірже, аплодує і рейтинг ведмедя піднімається все вище.
Ведмідь починає навертати на політика і кричить: «Мене підтримує народ. А ти вважаєш народ бидлом і називаєш їх ідіотами ?! ». Публіка радіє і аплодує.
Уолдо дуже близький до народу. цитата:
—«Як ви можете голосувати за неіснуючого мультяшного персонажа? Йому ж вирішувати вашу долю! »
—«Ах, ну Уолд такий ... прикольний! Я аж уражався весь! Буду голосувати за нього! »
Уолдо виграє. Технологія йде гуляти світом по інших країнах. Світ занурюється в хаос. Завіса.
Мораль цієї байки така.
1️⃣ Не переоцінюйте креативність вітчизняних технологів -плагіаторов. Все написано до них. Режисується не ними. Елементарне підтвердження -Ролики Зеленського про дебати на стадіоні моментально підхопила компанія, яка представляє в інтернеті інтереси Держтелерадіофонда Росії, російського «Первого канала».
2️⃣ Не йде війна Зеленський і Порошенко. Йде робота і війна з технологією. Яка не до кінця вивчена і самі креативщики не розуміють як вона може мутувати. Але їм все одно.
3️⃣Технології не обіграти стандартними методами політиків і технологів класичної старої школи. Штаб Порошенко це зрозумів і після запуску голосовалка в телеграмі, Порошенко прийняв виклик прийти на стадіон. Поки 1: 1.
4️⃣Технологія буде постійно апгрейд. Першими це зрозуміють учасники Парламентських виборів на своїх шкурах як ніхто. Хто не готовий - згине.
5️⃣ Відсутність планомірної і майже пропагандистської комунікації з народом призводить до його поступової люмпенізації і дебілізації.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments