galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Втрачаємо ілюзії, але не віру в перемогу!

8/4/2019 Вікторія Ільченко


Розмовляла зранку з розумним дядькою. Розповідала свої відкриття останніх днів, про те, що після перемоги Зе, риги і Ко збираються абсолютно не демократично зачищати опозицію.
А він відповів дуже спокійно (адже це я до 2014 року думала так, як було написано в шкільних совкових підручниках- ну що в сусідній країні братський народ оце усе, а він знав історію від батьків з дитинства). Тому він сказав.
А чого ти очікувала?
Вони (для мене потрібна розшифровка, хто вони: вони - це не тільки Путін і Ко. не тільки партія Регіонів, а всі ті, які були проти Майдана в 2014, які не бачать Україну, а бачать на цьому місці Юго-востор Росії). Вони не постаріли, не вмерли, не змінили погляди за ці роки. Вони лише були в підпіллі. Тепер вони намагаються вирватися із підпілля. І в них за все життя є напрацьоване уявлення як брати і як тримати владу. Терором.
Вони й не збиралися змінюватися. Вони просто вичікували.
Тому просто борімося та поборемо.
І тому так - ось на цій картинці і в поясненні, що процитую нижче, просто відображено ще один крок, над яким вони думали ці 5 років. Спосіб легалізувати військових з-за порєбріка і нарешті таки зобразити. що всю Україну охопила громадянська війна.

Вірю, що ми (достатня кількість з нас) встигнемо втратити ілюзії (як я їх втратила в останні дні) вчасно і знову. як в 2014-му переможемо.

Ну й так, я впевнена, що наші військові, і наші очільники - вони й не мали ілюзій. І будуть на крок попереду, як вони були на крок попереду і введенням військового стану встигли зупинити аналогічний сценарій, який планувався на отримання Томосу (ну типу народ проти ПЦУ і пішов за МПЦ за барикади). Якось, все, що відбувається, стається більш зрозумілим.

Але ми перемогли тоді. Ті, хто не мав ілюзій, працював ці 5 років, щоб ми перемогли і зараз. Втрачаємо ілюзії, але не віру в перемогу!
Борімося і поборемо!
Все буде Україна!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments