galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Чи знаємо мі історію своєї країни? Ні, НЕ знаємо.

Коли я чую, що "Украіне нужен мір", пригадуються мені страшні часи Батуринської трагедії, 310-ті роковини якої цього року. Був там такий собі полковник Ніс, який так бажав миру, що вказав Меншикову на підземний хід. Пам'ятаєте, який мир настав? - вирізали ціле місто, 16 тисяч - дітей, жінок, старих та вояків. По всій Україні пронісся страшний вихор страт. А тих, кому "пощастило" - висилали до Сибіру, на Соловки та до Архангельська. А потім, в оточеному драгунами Глухові провели страшну виставу на три дії - колесували очільників козацької держави, проголосили анафему Мазепі і - здогадались? - саме так! - провели ВИБОРИ!. Гетьманську булаву, за режисурою царя, вручили полохливому 62річному Іванові Скоропадському, і той склав присягу на вірність Петрові. Так почалась ера нащадків Івана Носа, яка після Полтавськї битви на цілі століття наперед визначила долю козацької України як однієї з провінцій хижої імперії.
Невже Носи відберуть наш сьогоднішній шанс? Невже не зрозуміло, що ми отримаємо від цих миротворців? І який "мир" запанує на нашій землі?
P.S. На додачу - кілька коментарів під цією картиною від тих, що "адиннарот" - "Картинка порадовала! Называется "Уже скоро.", "хорошая картина, правильная".
Невідомий автор.


ПАМ'ЯТАЙ!
===========================
Всі українці повинні це знати!!
Присвячується всім, хто ностальгує за Радянським Союзом.
3 листопада 1937 року в урочищі Сандормох більшовиками був фізично знищений практично весь цвіт і вся еліта української інтелегенції. Письменники, поети, сценаристи, художники, скульптори, вчені, режисери, історики. Згодом цих людей і їх спадщину назвали "Розстріляним Відродженням". При цьому, "вина" переважної більшості цих людей полягала лише у тому, що вони були українцями та творили українською мовою, виступали носіями української ментальності. За один день було розстріляно більше ста чоловік. За чотири дні розстрілів було вбито 1111 в'язнів Соловків. Всього за час існування Соловків (потім спец. в'язниці НКВД) загинуло близько 50 тисяч осіб...
Просто поширте! https://www.facebook.com/1422485314669829/photos/a.1422488738002820.1073741828.1422485314669829/1782053318713025/?type=3&theater
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments