galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

ТРИМАЙТЕСЬ, ПАНЕ ПРЕЗИДЕНТЕ, НАРОД З ВАМИ, ЯКИМ БИ РЕЗУЛЬТАТОМ НЕ ЗАКІНЧИЛИСЯ ЦІ ВИБОРИ!!!
💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Напишу гнівний пост! СКІЛЬКИ ЩЕ оця ЗЕлена ВОША БУДЕ СТРИБАТЬ?
Сергій Рубан 11/4/2019
Заздалегідь перепрошую, буду старатися здержуватися від ненормативної лексики.
Сьогодні прочитав у фейсбуці новину, що, Зеленський запропонував (як звичайно, у відео зверненні) провести дебати з Порошенком у вигляді телемосту!!!! У мене питання, як у громадянина України, людини, яка старається жити по законам України та законам Божим, -
Скільки ще оця ЗЕлена воша буде стрибать?
Скільки ще оця кокаїнова нарколига буде встановлювати якісь свої правила? Ти хто, блін, такий?
- Захотіло аналізи! Порошенко здав аналізи в двох українських державних компаніях, в двох незалежних приватних компаніях, потім ще й у ВАДА! У ВАДА, Карл! ВОНО не здало!
- Захотіло дебати на стадіоні (що суперечить законодавству і, як то кажуть, проти всіх законів фізики)! Порошенко виклик прийняв, згоду дав! ВОНО вже не хоче, морозиться!
- Тепер, якийсь телемост…..
Ще раз, Вова, ти хто, блін, такий?
Хто тобі дав право принижувать Президента? Хто тоді дав право глузувати і ображати ЛЮДИНУ, яка просто на очах постаріла і посивіла за ці 5 років війни? Яка прийняла країну у в карай скрутному становищі, не здала її ворогові, яка півтора мільярда власних коштів витратила на благочинність і розбудову армії, в той час коли ти розбудовував російську кіноіндустрію, коли ти заробляв гроші на корпоративах у олігархів і переводив їх на «офшорний» Кіпр!
Просте питання! Чого ти не йшов у Президенти у 2014 році? Коли гриміло і палало, коли тьотка Смерть махала косою від Майдана до східних кордонів держави; коли днем за днем захапували українські території, коли матері кожного дня ховали вбитих на фронті своїх синів та дочок.
Ти ж уже тоді був, Вова! Ти ж уже тоді був популярний і крутий мен! Ти стояв з Вакарчуком і Петриненком на Майдані, виносив ранених з Порошенком і Кошулинським, і воював з патріотами на фронті! Чи не стояв? Чи не виносив? Чи не воював? А де ти був, Вова? В росії гастролював, Україну шлюхой обзивав під бурний шквал аплодисментів, ржав про «ебонітові палички»? А ці «Ебонітові палочки» на смерть лізли, щоб ти став доларовим міліонером і жінка твоя субсидію оформила.
Скільки ще ти будеш колотить багатостраждальний український народ?
Скільки ще, ти, «слуга не ясно якого народу», придумаєш квестів, раундів, рівнів твоєї недолугої тупої гри?
Ти в форті БУАЯР?
В чому проблема, Вова? Чого не можна здать аналізи на наркоту, які ти ж сам хотів? Здай, зніми всі питання і люди про це забудуть на другий день!
Чого не можна провести дебати як в нормальній цивілізованій європейській країні, відповідно до чинного законодавства України! Проведи їх, зніми це питання і люди теж забудуть це дуже скоро!
Хочеш перемогти на президентських виборах? Перемагай! Чесно, законно, з дотриманням всіх законних процедур! Ти ж ГАРАНТОМ хочеш буть, чи ким?
Що ти можеш мені, батькові двох дочок, ГАРАНТУВАТЬ?
Чесно, гном дістав! Дістав уже всіх! Всіх, хто може хоч трохи мислить і аналізувать! Та Янукович не ховався від преси, від людей, ходив із Ющенком на дебати!!!
Все! Вибачаюсь за емоції! Але всьому є край!
Боюсь завтра відкрить фейсбук і прочитать: «Зеленський пропонує позмагатись, хто бистріше їсть пельмені, хто швидше пробіжить по пенькам у Межигір’ї, кинуть на «камінь, ножніци, бумага», або й, не приведи Господи, помірять лінійкою у кого більший……
Тримайтесь, пане Президенте, народ з Вами, яким би результатом не закінчилися ці вибори!!! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=777189239347199&set=a.122620208137442&type=3&theater
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments