galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

🇺🇦ЗНАЙОМТЕСЯ БЛИЖЧЕ🇺🇦

Софі́я Феди́на — українська співачка і телеведуча, активний громадський діяч (голова Світової федерації українських лемківських об'єднань, ГО «Українська справа», радник голови Львівської обласної ради, член обласного проводу Конгресу українських націоналістів). Кандидат політичних наук (спеціалізація: міжнародні відносини та дипломатична служба). Доцент кафедри міжнародних відносин і дипломатичної служби Львівського національного університету імені Івана Франка. Помічник-консультант нардепа Ігоря Васюника на громадських засадах станом 15.12.18р.[1][2]

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (2017)

Біографія

Народилася 18 лютого 1984 у Львові. За громадянством та національністю — українка.

1990—2000 — навчалася у СШ № 53 з поглибленим вивченням англійської мови. Закінчила з відзнакою.

2000—2005 — навчалася у Львівському національному університеті імені Івана Франка на факультеті міжнародних відносин. Закінчила з відзнакою, за спеціальністю політолог-міжнародник, перекладач.

У 2002—2005 перебувала на посаді заступника голови Львівського регіонального представництва Міжнародної молодіжної громадської організації Європейський Молодіжний Парламент. Як делегат від цієї організації брала участь у засіданнях Об'єднаної Ради Світової Молоді, Оксфорд.

2001—2005 — членство у Молодіжній Громадській Організації «Молода Дипломатія».

2006 — зараз — членство у Міжнародній асоціації молодих вчених політологів (IAPSS).

Липень–серпень 2004 — навчалася у Міжнародній літній школі Віденського Університету, закінчила з відзнакою.

2005—2008 — навчалася в аспірантурі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Лютий–грудень 2008 — навчалася на стипендіальній програмі польського уряду у Центрі Східноєвропейських студій Варшавського університету. Захистила дипломну роботу на тему: «Історична пам'ять як державна політика: на прикладі проблеми примирення ветеранів ОУН-УПА та радянських ветеранів».

Лютий–жовтень 2010 — автор та ведуча політично-аналітичної програми «Погляд з Високого замку», Львівська обласна державна телерадіокомпанія.

21 травня 2010 захистила кандидатську дисертацію на тему «Концепції миру в міжнародних відносинах та їх реалізація» та отримала звання кандидата політичних наук.

Сфера наукових зацікавлень: дослідження миру, врегулювання міжнародних конфліктів, механізми встановлення і підтримання миру.

Володіння іноземними мовами: українська (рідна), англійська (досконало), польська (досконало), російська (досконало), німецька (високий рівень), японська (середній рівень), французька (початковий рівень).

Лауреат Премії імені Василя Стуса 2013 року[3].

Під час подій Революції Гідності, взимку 2013—2014 року, Софія Федина разом з громадським діячем, вокалістом гурту Хочу ЩЕ! Юрієм Шивалою були ведучими львівського Євромайдану.

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України (2017)[4].

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment