galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Зеленский умисно подав недостовірну інформацію у деклараціях 2017 та 2018 років


Гонг! Президент Зеленський зробив це знову!

Зеленский умисно подав недостовірну інформацію у деклараціях 2017 та 2018 років спочатку забувши про кредит з офшору на 1,7 млн фунтів стерлінгів або більше ніж 60 млн грн, а потім забув розповісти на що використані ці гроші.

Ми маємо ґрунтовні підстави звинувачувати президента Зеленського в порушені закону згідно статті 366-1 КК України – декларування недостовірної інформації. Відповідальність, згідно статті настає при невідповідностях на суму більше ніж 250 прожиткових мінімумів (більше ніж 425 тис грн).

Детальніше:

Аналізуючи декларації кандидата та вже президента Зеленського за 2017 та 2018 роки, ми знайшли порушення у вигляді внесення недостовірних даних в декларації за 2017-й і 2018-й роки.

1) Декларація за 2018 рік була складена в день інавгурації 20 травня 2019 року, і час на її редагування вичерпано.

2) В декларації президента Зеленського за 2018 рік в розділі 13 «Фінансові зобов’язання», вказано, що 04.12.2017 року він отримав кредит в розмірі 1 775 935 британських фунтів від своєї офшорної компанії Film Heritage inC, зареєстрованої в Белізі.

Згідно дати отримання кредиту, цей кредит мав бути відображений в декларації Зеленського за 2017 рік, однак там він не відображений, і його немає в жодному з можливих розділів декларації. Тобто сам цей факт каже про фальсифікування декларації кандидата в президенти за 2017 рік, і є доконаним порушенням порядку заповнення декларацій.

Йдемо далі.

3) Отриманий кредит на 1,7 млн фунтів стерлінгів мав би бути відображений також в інших розділах декларації Зеленського за 2018 рік, окрім розділу 13.

Далі є дві можливості: перша - якщо кошти були витрачені, друга – якщо кошти не були витрачені.

По першому варіанту, якщо кошти були витрачені на щось, то операції мали б бути відображені в розділі 14 «Видатки та правочини суб’єкта декларування», де декларант повинен відобразити всі операції суми яких перевищують 50 прожиткових мінімумів (85 000 грн).

По другому варіанту, якщо кошти не були витрачені, то їх сума мала б бути відображена в розділі 12 «Грошові активи», але в цьому розділі немає відповідних сум в британських фунтах.

4) Можна припустити, що кошти були витрачені на придбання готельних номерів в Грузії, але цю нерухомість придбала офшорна компанія котра належіть Зеленським, а не особисто вони. До того ж вартість готельної нерухомості значно нижча ніж суми отриманого кредиту.

На додачу до цього, в будь-якому випадку, витрати мали б бути відображені в розділі 14 декларації.

5) Враховуючи фінансовий стан президента Зеленського, в нього не було необхідності в отриманні кредитів від своєї офшорної компанії, які потім кудись безслідно зникають.

Виходячи з наведених фактів, можна припустити з високою вірогідністю, що президент Зеленський сфальсифікував декларацію за 2017 рік і декларацію за 2018 рік, занісши туди недостовірні дані.

Крім того, відсутність мотивів для отримання кредитів і їх безслідне зникнення, яке не відображене в декларації, може бути свідченням подвійного обліку і існування значної частини активів, які не відображені в декларації.

Нагадаємо, що стаття 366-1 ККУ передбачає кримінальну відповідальність, включно з позбавленням волі на 2 роки і позбавленням права обіймати певні посади на 3 роки.

Ми даємо згоду ЗМІ на передрукування цієї статті але з посиланням на нашу сторінку у ФБ та наш сайт. Ми віримо у чесні українські ЗМІ

Зі свого боку ми припускаємо, що фактів порушень у декларації президента Зеленського може бути більше одного.

Хочете допомогти? Це легко! Поширюйте, шукайте нові порушення, та пишіть нам!

Відстежуємо це разом!
https://www.facebook.com/ze.live.official/posts/415456945706432?__xts__[0]=68.ARDB4od81lAytgLLiNDnp1gD-yxIJnbOt1RVZABERTY4GEkzePvCpPaD3IVslYCSOxQagCfIZPQkxr4ujc7Oh2vNn8qnt5f1eh7E6KfVG6gJiik2lGNWs_C1JrfkeZO_NO09pQGuz0ZQXusz2H2sbTcYN-h_JsGKRugTOO2aexWPgRW-QNWFr0RaCnYokeK_toVtxRY90FndjZj_0UDBkU2rInqCF4jJHJIZJ_hY0ZLzQ4fEorrmBJxZcyzQWAf32jzz4nwCiuNtXWLuGri33rmI0Urtrc0mEw45P8a5OArgpPUFFJsEE7JzP45xcE91btcMFidIDgToEIuSmO2t&__tn__=H-R

Larisa Tkachenko Подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України "Про запобігання корупції", або умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації -
караються штрафом від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments