galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 87 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца. Частина 87 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

Французська компанія “Нексанс” відкриває новий завод на Львівщині з виготовлення бортових електричних мережУ серпні розпочне роботу завод французької компанії «Нексанс», яка спеціалізується на виготовленні бортових електричних мереж

Про свої наміри побудувати у місті Броди чергове виробництво французська сторона оголосила ще у 2016-му році. Для цього компанія отримала землю у користування терміном на 49 років. Чисельність працюючих на підприємстві становитиме більше ніж 2,5 тисячі осіб, передає прес-служба ЛОДА.

Річна орендна плата, яку компанія сплачуватиме у місцевий бюджет стновитиме 280 тисяч гривень. Загалом, запланований компанією обсяг інвестицій складає понад 120 мільйонів гривень.

Компанія Nexans S.A. – відомий французький виробник кабельно-провідникової продукції для інфраструктурних, промислових та будівельних ринків.

«Укргидроэнерго» в этом году начнет строительство второй очереди Днестровской ГАЭСС целью увеличением мощности и годовой выработки электроэнергии «ЧАО «Укргидроэнерго» планирует в 2017 году начать строительство второй очереди Днестровской ГАЭС в составе гидроагрегата № 4. Об этом стало известно во время общественных слушаний, информирует пресс-служба "Укргидроэнерго".

«ЧАО «Укргидроэнерго» планирует в 2017 году начать строительство второй очереди Днестровской ГАЭС в составе гидроагрегата № 4 в соответствии с разработанным и утвержденным Распоряжением КМУ № 164-р от 16 марта 2017 года проектом «Днестровская ГАЭС. Строительство второй очереди ГАЭС в составе гидроагрегата №4» (в административных границах Василивского сельского совета Сокирянского района Черновицкой области)», - говорится в сообщении.

По словам директора департамента инвестиционной экспертизы и поддержки ЧАО «Укргидроэнерго» Олега Ососкова, целесообразность строительства 4-го гидроагрегата Днестровской ГАЭС обусловлена увеличением мощности в генераторном режиме - 324 МВт, а в насосном - 421 МВт (прирост мощности составляет 33,3%) и увеличением годовой выработки электроэнергии на 768 млн кВт ч (прирост выработки электроэнергии составляет 34,1%).

«В проекте предусмотрены соответствующие решения по соблюдению нормативных требований, касающихся санитарного и эпидемиологического благополучия населения, охраны труда, экологии, пожарной и техногенной безопасности, энергосбережения и разработан раздел ОВОС (оценки воздействия на окружающую среду), согласно которому строительство и эксплуатация объекта не будет иметь негативного воздействия на окружающую среду», - заявил Ососков.

Україна має зону вільної торгівлі вже з 45-ма країнами

Global Network

За роки незалежності Україна уклала 16 угод про вільну торгівлю, які покривають 45 країн.

Найбільш велика зона вільної торгівлі була укладена між Україною і Європейським Союзом. Офіційно, ця угода набере чинності з 1 вересня 2017 року, однак фактично вона застосовується в повному обсязі з 1 січня 2016 року.

Про це повідомляється у презентації, що була оприлюднена на сторінці заступника міністра економічного розвитку і торгівлі – торгового представника України Наталії Микольської у Facebook.

Угода покриває як торгівлю товарами, так і торгівлю послугами, державні закупівлі, а також поступове приведення законодавчої бази України до європейських стандартів для інтеграції в економічний простір ЄС.

Крім Євросоюзу, серед значущіх торгівельних партнерів, з якими також укладено угоди про вільну торгівлю, можна виділити Канаду. Також угоди, що включають в себе торгівлю товарами і державні закупівлі підписані з Грузією (торгівля товарами), Македонією (торгівля товарами), Чорногорією (торгівля товарами та послугами), країнами Європейської асоціації вільної торгівлі (Ісландія, Ліхтенштейн, Норвегія, Швейцарія), а також країнами Співдружності незалежних держав (окрім агресора Росії).

Також, представники українського бізнесу мають можливість користуватися Генеральною системою преференцій США. В рамках такої системи передбачено безмитний експорт близько 5000 видів товарів.

Як вже повідомлялося, експорт товарів з України у січні-травні 2017 року порівняно з аналогічним періодом 2016 року зріс на 25,9%, імпорт – на 28,6%. Обсяг експорту товарів до країн Європейського Союзу зріс на 25,2% – до 6,755 млрд дол.

Экспорт почти всех категорий продукции животноводства выросС января по июнь 2017 года по сравнению с аналогичным периодом прошлого года, благодаря расширению географии рынков сбыта, Украина увеличила объемы экспорта почти по всем категориям продукции животноводства. Об этом сообщает Государственная служба Украины по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей.

"В текущем году благодаря совместным усилиям государства и бизнеса произошло расширение географии экспортных поставок продукции животного происхождения. Количество украинских предприятий, которые получили право экспорта пищевых продуктов животного происхождения, увеличилась до 728", - говорится в сообщении.

Госпотребслужба добавляет, что за первое полугодие 2017 года на 60% увеличился экспорт живых животных, мяса и субпродуктов - на 46%. Выросли также объемы поставок заграницу: молокопродуктов - на 22%, птичьих яиц - на 22%, меда - на 95%, жиров и масел животного происхождения - на 140%.

Согласно данным Госпотребслужбы, на 303% увеличился экспорт колбас, на 30% - готовой или консервированной продукции из мяса, на 81% - готовых пищевых продуктов из рыбы и ракообразных. Кроме того, вырос экспорт шкур КРС, овец и ягнят на 21% и мехосырья на 77%.

В Госпотребслужбе подчеркивают, что высоких показателей удалось достичь благодаря восстановлению экспорта или открытию рынков: стран ЕС, КНР, Израиля, ОАЭ, Королевства Саудовская Аравия, Египта, Гонконга, Черногории, Сербии, Боснии и Герцеговины, Ливана и Танзании.

Как сообщалось ранее, Госпотребслужба ведет переговоры с 22 странами по выходу украинской продукции животного происхождения на зарубежные рынки.

Бангладешська армія має намір придбати 680 бронемашин “Козак-2м” та “Отаман”


Козак-2м

Генеральна дирекція з питань оборонних закупівель (DGDP) заключає вигідний контракт з турецькою фірмою Delta Defense на поставку 680 легких броньованих автомобілів з метою стандартизації українських бронемашин. Про це повідомляє Defence-Blog.

Турецька компанія постачає модифіковані українські бронемашини, побудовані відповідно до тендерних вимог армії Бангладеш.

За словами джерела, армія Бангладеш сподівається придбати 600 багатофункціональних бронетанкових машин Tur-K2 і 80 Tur-K3. Вони будуть доставлятися фазами, перша 100 бронемашин у 2018 році, ще 150 в 2019 році та всіх інших до 2022 року.


БТР “Отаман”

Тур-К2 – українська броньована машина типу “Козак-2м”, яка виконана на базі на вантажівки 4х4 Iveco Eurocargo. Tur-K3 – це бронетранспортер Отаман.

Деякі джерела повідомили, що українська компанія “PRACTIKA” разом з турецькою компанією “Delta Defense” перебуває на етапі переговорів.

На горе Поп Иван в украинских Карпатах возобновят обсерваториюНа горе Поп Иван в украинских Карпатах будет возобновлена обсерватория, которая будет способствовать развитию украинской науки и улучшению международных отношений. Об этом заявила министр образования и науки Лилия Гриневич, сообщает пресс-служба МОН.

"В этом году запланировано установление метеорологического оборудования, а в дальнейшем и астрономического телескопа, который будет работать на объекте. Кроме астрономически-метеорологических наблюдений, планируется создать научный центр, где будут исследовать флору и фауну Карпатского национального природного парка, экологию региона и прочее, - отметила Гриневич.

Реализацией проекта занимается Прикарпатский национальный университет имени Василия Стефаника совместно с Варшавским университетом. После возобновления обсерватории студенты обоих вузов смогут там проходить практику и проводить научные исследования.

"Также на базе обсерватории усовершенствуют круглосуточный спасательный пост, который отныне станет и круглогодичным. Там еще с середины 2016 года спасатели посковики проводят профилактические работы и дают советы путешественникам", - отмечается в сообщении.

Как сообщалось, астрономическая и метеорологическая обсерватория на вершине Поп Иван действовала в 1938-1941 гг. Расположена на территории Верховинского района Ивано-Франковской области. В 90-х ее пытались возобновить. Сейчас помещение накрыли крышей, часть комнат расчищены и ожидают обустройства.

У Тячеві що на Закарпатті відкриють новий завод із виробництва асфальту


Фото - transnews

На офіційному сайті Тячівської міської ради оприлюднили наміри ПП «СТІК» (м.Ужгород, вул.Малинова, 25) щодо будівництва асфальтного заводу у промисловій зоні м. Тячів. Як йдеться у повідомленні, закарпатська дорожня фірма ПП «СТІК» має наміри розробити проектно-кошторисну документацію будівництва асфальтобетонного заводу за адресою: м.Тячів, вул.Залізнична, 34 з метою забезпечення будівельними матеріалами, необхідними для покращення логістичної інфраструктури м.Тячів і Тячівського району, передають Новини Закарпаття.

Соціально-економічною необхідністю планованої діяльності є реалізація потреби держави і Тячівської громади, зокрема, у створенні сучасної логістичної інфраструктури та впровадження у її розбудову інноваційних технологій. Ця необхідність надзвичайно актуалізується в наш час тому, що від мережі та стану доріг безпосередньо залежить не тільки забезпечення руху вантажо- і пасажиропотоків, безпека перевезень пасажирів і вантажів, соціально-економічне зростання територіальних суспільних систем різного ієрархічного рівня та їх просторовий розвиток, але й рівень забруднення навколишнього середовища викидами відпрацьованих газів автомобільних двигунів.

Асфальтобетонний завод на базі асфальтозмішувальної установки ДС 185637 є сучасним виробництвом із використанням мікропроцесорної системи управління і забезпечує оптимально економний режим роботи, підвищує культуру виробництва, надійність безвідмовної роботи обладнання та зводить до мінімуму антропогенний вплив на навколишнє середовище, а тому дозволяє розробити документи та провести зменшення санітарно-захисної зони із 1000 м до 500 м. Установка виготовлена у кліматичному виконанні V-ї категорії для роботи при температурному режимі навколишнього середовища від 0 до 43 град. С.

У межах санітарно-захисної зони радіусом в 500 м асфальтозмішувальна установка дозволяє створити експлуатаційні умови із мінімальним впливом на складові навколишнього середовища (техногенного, соціального та природного – атмосфера, водне середовище та грунти). Вона не призводить до змін мікроклімату, фауни та флори. Рівень шуму і вібрації, які створює запроектоване обладнання, в радіусі до 500 м від обладнання заводу не перевищують допустимих норм згідно ДСН 3.3.6.037-99 «Санітарні норми виробничого шуму, ультразвуку та інфразвуку».

Самая современная опорная школа в Украине будет в пгт Петриковка Днепропетровской области.

Внешне она будет такой:Юрий Голик

“Електросталь” за 7 місяців наростила виробництво литої заготовки майже на чвертьСталеплавильне підприємство “Електросталь” (Курахово, Донецької обл.) в січні-липні 2017 року збільшило виробництво безперервнолитої заготовки на 23,12% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 243,661 тис. тонн, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з офіційною інформацією підприємства за сім місяців на експорт поставлено 197,011 тис. тонн продукції, решта – на внутрішній ринок. У липні вироблено 41,887 тис. тонн заготовки, на експорт відвантажено 41,849 тис. тонн.

Як повідомлялося, “Електросталь” в 2016 р. збільшила виробництво безперервнолитої заготовки на 8,9% в порівнянні з 2015 роком – до 326,187 тис. тонн з 299,505 тис. тонн.

Основну частину продукції підприємство реалізує на зовнішніх ринках. В цілому за 2016 рік на експорт поставлено 313,102 тис. тонн заготовки (в 2015 році – 281,886 тис. тонн), реалізовано на внутрішньому ринку – 12,250 тис. тонн (19,363 тис. тонн).

У січні і майже весь лютий 2016 року завод простоював і відновив роботу тільки в кінці другого місяця минулого року.

Донецький металопрокатний завод (ДМПЗ) з 2000 року почав відчувати брак покупної сталевої заготовки для власного прокатного виробництва, внаслідок чого було прийнято рішення побудувати сталеплавильне підприємство – “Електросталь”. ДМПЗ спеціалізується на виробництві і реалізації металопродукції – сортового прокату, чавунних труб, конструкційних елементів з чорних металів, гайок і лопат.

Поликлиника без очередей: в Сумах стартовал проектВ Сумах стартовал проект электронной записи "Поликлиника без очередей". Об этом сообщили в пресс-службе Сумского горсовета.

„Инициатором внедрения проекта в медицинском учреждении выступил городской голова Александр Лысенко, распоряжением которого была создана рабочая группа по внедрению IT-сервисов. Маленькие пациенты и их родители получили возможность избавиться от привычных неудобств, связанных с визитом к врачу. Записаться к нужному специалисту теперь можно через интернет или тачскрин-терминал. Со своей стороны у руководства медицинского учреждения появился действенный инструмент для быстрого решения проблем, связанных с загрузкой врачей и улучшением качества лечения", - отметили в пресс-службе.

Реализация проекта состоялась при активном участии отделов здравоохранения, руководства городской детской клинической больницы Святой Зинаиды, а также активистов SumySmartCity.

Сейчас сервис управления потоком пациентов работает в тестовом режиме и обслуживает пациентов для записи к врачам поликлиники №1 Сумской городской детской клинической больницы Святой Зинаиды.

Напомним, что кроме Сумской области, проект Минздрава (eHealth) реализуется еще в 5 областях Украины. „Поликлиника без очередей" (newmedicine.com.ua) - система контроля и управления потоком пациентов.

Цель проекта - преодоление устаревшей организации пациентопотока в государственных поликлиниках и медицинских учреждениях. Решение предусматривает комплексное использование IT-инструментов: введение электронной очереди в учреждении, онлайн-запись на консультации и приемы, логистическое взаимодействие врачей, специалистов, диагностических центров и лабораторий между собой для комфорта пациента.

На сегодняшний день электронным сервисом "Поликлиника без очередей" в Украине пользуются ежемесячно уже около 16000 пациентов.

Енергомашспецсталь поставить в Німеччину 250 тонн продукції


Фото: Енергомашспецсталь

ПАТ «Енергомашспецсталь» поставить велику партію заготовок німецької металургійної компанії EschmannStahl GmbH & Co.KG. В обсяг даної поставки увійдуть 29 виробів з механічною обробкою, з яких згодом буде виготовлене оснащення для виробництва прес-форм, передає прес-служба підприємства.

Маса всієї партії складе 250,50 тонн. Згідно з умовами контракту продукція буде поставлена ​​в місто Гуммерсбах (Німеччина) з вересня по грудень 2017 року.

Співпраця ЕМСС з компанією EschmannStahl триває понад 10 років.

Туристы могут воспользоваться новым кемпингом у Мигейских пороговНа Николаевщине появился комплекс, оборудованный всеми необходимыми условиями для любителей экстремального туризма.

Как написал начальник управления по вопросам молодежи и туризма Николаевской ОГА Александр Максименко на своей странице в Facebook, теперь туристы могут выспаться в кемпинге "Протичанская скала", с комфортом отдохнуть у реки, испытать острые эмоции, спустившись на троллее над радоновым озером (454 м), и, конечно же, полюбоваться озером с обустроенной смотровой площадки.

"Это полноценный туристический комплекс, к уже полюбившемся экстремалам Украины рафтингу и роуп-джампингу на Ивановском мосту добавились троллей над Радоновым озером и комфортный отдых в кемпинге", - отметил чиновник.

Максименко считает, что сейчас основной задачей турактива Николаевской области является создание из всех упомянутых возможностей хорошего туристического продукта.

Миронівський хлібопродукт планує стати європейською компанієюХолдингова компанія Миронівський хлібопродукт, яка зареєстрована в Люксембурзі як публічне акціонерне товариство, має намір перетворитися в європейську компанію, або Societas Europaea – SE, передає Agronews.org з посиланням на Українські новини.

За інформацією біржового повідомлення компанії, відповідна пропозиція подана на затвердження акціонерів на загальних зборах. Відмічається, що це перший крок компанії до можливої перереєстрації офісу в іншому місці в межах Європейського Союзу з метою спрощення структури компанії.

Миронівський хлібопродукт буде перейменований в MHP SE, а відповідні правки будуть внесені до статуту. Одночасно, офіс компанії залишиться за колишньою адресою в Люксембурзі.

SE – це організаційно-правова форма, яка юридично визнана законодавством будь-якої з країн-членів ЄС, що дасть можливість акціонерам переміщати офіс без необхідності ліквідувати одну юрособу і створювати іншу.

Нагадаємо, що у 2016 році Миронівський хлібопродукт запустив завод з переробки м’яса птиці в Нідерландах, а у березні 2017 відкрив підприємство в Словаччині. Як повідомлялось раніше, Миронівський хлібопродукт запустить другу чергу Вінницької птахофабрики.

Чехия поможет модернизировать столичный центр кровиВ рамках официальной помощи Чешской Республики стартовал местный проект «Улучшение оснащения Киевского городского центра крови».

Соответствующий договор о сотрудничестве подписали заместитель посла Чешской Республики Зденька Цаисова и главный врач Киевского городского центра крови Людмила Заневская, сообщает пресс-служба Министерства здравоохранения.

"Проект направлен на модернизацию технологического оснащения Киевского городского центра крови. В частности, предусматривает обеспечение надлежащего функционирования компьютерной системы управления информацией для службы крови, заготовки донорской крови, соблюдение требований холодовой цепи в технологических процессах переработки и транспортировки донорской крови и ее компонентов", - отмечается в сообщении.

Стоимость предоставленной помощи составляет 354 тысяч чешских крон. Реализация проекта помощи службе крови города Киева разрабатывалась и была согласована в Министерстве здравоохранения Украины еще в конце прошлого года.

Український фонд SMRK вклав $500 000 в стартап цифрових вивісок KitcastУкраїнський фонд SMRK, заснований CEO MacPaw Олександром Косованом і підприємцем Андрієм Довженко, повідомили про інвестиції $500 000 в стартап Kitcast Inc.

Команда стартапа займається рішеннями в сфері digital signage (цифрових вивісок) з використанням штучного інтелекту, передає AIN.UA.

Продукт Kitcast вийшов в беті в 2016 році, а недавно став публічно доступним. Зараз у стартапу є клієнти в 60 країнах (правда, 90% клієнтів розташовуються в США). Це компанії і організації з різних сфер бізнесу – від готелів, фітнес-центрів і SPA-салонів і до церков. R & D-команда стартапу частково знаходиться в Києві, частково – в Каліфорнії.

За словами CEO стартапа Єгора Бєлєнкова, їх софт самонавчального і сам вирішує, що показувати користувачеві з екрану, спираючись на певні тригери і фактори. Підбір контенту відбувається автоматично, грунтуючись на аналітиці та інтеграції з камерами і платіжними терміналами. Зараз софт працює на платформі Apple TV, але в майбутньому команда планує додати і рішення для Android і SmartTV.

Коментуючи угоду, керуючий партнер фонду Андрій Довженко каже, що ринок digital signage показує хорошу динаміку – 25% в рік.

Вже в найближчому майбутньому, усі без винятку дисплеї, які нас оточують, будь то магазин, бізнес-центр, офіс або навіть заправка, будуть самі розуміти, що потрібно показувати, коли і кому. З використанням правильних технологій, дисплеї зможуть замінити продавців, консультантів, хостес, рекламних менеджерів…, – каже Довженко.

Фонд SMRK розміром в $ 10 млн запустився в 2013 році, він спеціалізується на seed- і pre-seed- раундах. У його портфелі – інвестиції в Ajax і Allset. Влітку минулого року фонд брав участь в раунді інвестування в фінно-український стартап Madberry в розмірі $ 1 млн.

В Украине выросла добыча каменного угля"Добыча каменного угля в Украине в июне 2017 года в сравнении с июня 2016 года выросла на 8,7% и составил 1,9 миллиона тонн", - сообщает Государственная служба статистики. За 6 месяцев было добыто 12,5 тонн угля, что на 9,4% меньше соответствующего периода 2016 года.

Добыча угля в Украине существенно сократилась с началом русской агрессии на Донбассе весной 2014 года, ведь именно там находилась большая часть угольных шахт страны.

Экспорт зерна из украинских портов увеличился на 65%

Экспорт зерна из украинских портов увеличился на 65%

Из морских портов Украины в период с 29 июля по 4 августа было отгружено на экспорт 760 тыс. т зерновых, что на 65% превысило аналогичный показатель неделей ранее. При этом кардинально изменелась структура экспорта, сообщает ИА «АПК-Информ».

Так, если с 22 по 28 июля в общем объеме экспорта 63% составляла пшеница, то на прошедшей неделе ее доля сократилась до 36%. В то же время, доля ячменя выросла с 31 до 60%. Доля кукурузы практически не изменилась и в период с 29 июля по 4 августа составила 8% против 6% неделей ранее.

Лидерами по отгрузкам зерновых на отчетной неделе стали компании «ТИС» (132 тыс. т), «Olympex Coupe International» (105 тыс. т) и «НИБУЛОН» (102,6 тыс. т).

Основными импортерами украинского зерна на прошедшей неделе являлись Испания (113,45 тыс. т) и Саудовская Аравия (54 тыс. т).

Українські конструктори Ugears і Time 4 Machine вийшли на KickstarterУкраїнські проекти Ugears і Time 4 Machine, які виробляють 3D-пазли з дерева і металу, вийшли на Kickstarter. Ugears вже зібрав потрібну суму в $15000. На момент написання замітки проект отримав більше $45000. Мета Time 4 Machine – також $15000, з яких вже зібрано більше $3000.

Ugears збирає гроші для створення колісної ліри – за словами представників проекту, це перший в світі механічний музичний інструмент, який можна зібрати самостійно. До того ж стартап планує почати виробництво дерев’яного календаря (до 2044 року), моделей для дітей, які можна буде прикрасити, а також розширити лінійку Ugears Mechanical Town Series. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.ua.Для Ugears це не перший вихід на Kickstarter. У наприкінці 2015 року проект зібрав на платформі $400000 – в 20 разів більше, ніж заявлена сума.

Time 4 Machine – проект творця і колишнього співкерівника Ugears Дениса Охрименко. Це ті ж 3D-пазли тільки з металу. Охріменко не заперечую схожість свого проекту від Ugears і додає, що йому складно відійти від власного дизайнерського стилю.

Французский трейдер Engie будет поставлять газ в УкраинуООО "Энжи Энерджи Менеджмент Юкрейн", дочерняя компания французского трейдера Engie, получила лицензию на поставки природного газа в Украину. Об этом стало известно во время заседания Национальной комиссии, осуществляющей государственное регулирование в сферах энергетики и коммунальных услуг.

Кроме французской «дочки» Engie, такие же лицензии получили украинские компании ООО «ЛТК «Электрум», ООО «Трансгазэнерго» и ООО «ТК «Энергоинновации».

Как напомнили в НКРЭКУ, за выдачу такой лицензии взимается плата в размере одного прожиточного минимума для трудоспособных лиц, который действует на день принятия постановления. Платеж должен быть внесен на счет Государственной казначейской службы.

Как сообщалось, в июне - июле 2017 года лицензии на поставку газа в Украину получила ООО "Трафигура Юкрейн" - "дочка" крупнейшего мирового сырьевого трейдера Trafigura и "МЕТ Украина" - "дочка" швейцарского MET Holding AG.

Конотопський авіазавод купив 10 комплектів вертолітних лопатей на 15 мільйонівДП «Конотопський авіаремонтний завод« Авіакон» ДК «Укроборонпром» уклало угоду з компанією «Czechoslovak Export Ltd.» (Чехія) про закупівлю частин вертольотів на 582 тис. дол., або 15,38 млн. грн., повідомляється в системі «Прозорро». В цьому році поставлять 10 комплектів лопатей рульового гвинта вертольота невідомої моделі в середньому по 58 тис. дол.

У березні ця фірма продала ДП «Антонов» авіаметалл на 729 тис. дол.

Экспорт украинской муки в Африку увеличился в 5 раз
Экспорт украинской муки в Африку увеличился в 5 раз

Украина по итогам 2016 г. поставила на внешние рынки 370 тыс. т муки, что на 21% превышает аналогичный показатель годом ранее (305 тыс. т). При этом украинская мука экспортировалась в 88 стран мира, тогда как годом ранее — в 71 страну, сообщает ИА «АПК-Информ», пишет АgroРortal.

Как отмечается, поставки объемом более 1 тыс. т в 2016 г. были осуществлены в 30 стран против 22 годом ранее. В частности, закупки украинской муки нарастили такие страны, как Ливия, Сомали, Панама, ОАЭ, Ангола.

При этом если в 2015 г. на ТОП-10 стран-импортеров приходилось 90% поставок, то по итогам 2016 года — 81%.

Также уточняется, что одним из наиболее перспективных направлений отгрузки является рынок Африки, куда по итогам 2016 г. объем поставок увеличился практически в 5 раз, или на 47 тыс. т в абсолютном выражении.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, прес-служб органів влади, підприємств, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7423 1851 9075

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments