galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Ещё 2 полных профана лезут в политику...

Ещё 2 полных профана в политике, экономике и юриспруденции лезут в политику... ЧЕМУ радуетесь? Кучу лайков наставили???


Ось така думка. ДУМАЙТЕ!
Mason Lemberg
Почитав коменти Притули, почитав пости друзів з приводу Притули, проаналізував події останніх днів, маю що сказати:
Коли через декілька років ми з вами будемо виживати в напівзруйнованих містах Малороського федерального округу СССР або скитатися, просячи милостиню, десь в підворотнях Вроцлава чи Бухаресту, не спішіть винуватити в цьому 73% населення, яке проголосувало за реванш.
Подякуйте собі, своїм ідолам.
Одним за те що імітували діяльність нічого не роблячи вже 1,5 місяці після виборів. Продовжуючи не чути людей і не говорити з ними.
Іншим за те, що не могли приборкати свої амбіції, будучи не спроможними ні на що.
Подякуйте за це й собі.
За те, що в епоху реваншу ви продовжували жити в світі рожевих єдинорогів, розказуючи за якусь реформаторську проєвропейську команду Вакарчука та Притули, яка зробить вам реформи. І віддаючи свій голос за рожеву мрію, замість прагматичного вибору тих, хто в епоху реваншу зможе тебе захистити.
Бо чим, власне, ваш вибір відрізняється від вибору 73% Зелі, за спиною якого пройшло купа мразоти?
Ви знову за спиною одного чи двох людей готові провести до влади купу, як мінімум, невідомих людей.
Бо чим 1 голос Юрчишина, який 5 років готував реванш, а тепер став літсом Голосу, став гіршим ніж 1 голос Вакарчука? Його кнопка буде вирішувати так само як кнопка Вакарчука чи Притули. А інші 20 голосів хто?
Ви знову, після Самопомочі і 95 кварталу, ведетеся на ту саму блдську казку про "нові обличчя", приводячи до влади артістів, клоунів, психіатрів, будь-кого, тільки не фахових людей.Хто ж ті реформи буде робити?
Ви, взамін за одне "припинити стріляти" від Зелі обираєте інше "припинити стріляти" від Вакарчука. А чим вони відрізнються?
Ви знову застосовуєте подвійну логіку. Обираєте Вакарчука нібито за якісь реформи і тому що вірите рейтингам, що він пройде, але не бачите, що якщо Вакарчук і пройде, то буде в глибокій опозиції і не буде ніяких реформ від співаків і артістів Вакарчука. А буде потакання спробам "припинити стріляти", які приведуть до окупації.
Я не проти того, щоб Вакарчук пройшов у ВР, але я проти того, щоб він пройшов туди ціною голосів ПП. Кожен, хто голосував за Порошенка повинен й далі голосувати за партію Порошенка.
Бо про Малороський федеральний округ я зовсім не жартую.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment