galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

СЕГОДНЯ у Дмитрия Чекалкина

Микола САВЕЛЬЄВ, есквайр:
В МЕНЕ НЕМА питань до зеленофілів. Від слова "взагалі". Але Ви, діти і онуки тих, хто гнив по сибірах, чиї брати і діти вмирали на Майдані за дервяними щитами під кулями снайперів, чиє серце завмирало, коли вони чули "Слава Україні!" з вуст українського Президента і Українського війська - невже ви справді хотіли, щоб все у цій державі відбувалося САМЕ ТАК, як воно відбувається сьогодні?! Не вірю.
Чи не настала вже пора сказати самим собі: "Люди! Ми помилились і під вплливом маніпуляцій наробили величезної ху...ні! Ми самі не зрозуміли як так сталося, що ми підтримали на виборах кандидата, якого підтримали й антиукраїнці кОзаки, медведчуки, шуфричі, азарови та інша поттолоч, котра бажає нашій вітчизні тільки біди!!!? Треба негайно обєднатися і зупинити цей антиукраїнський шабаш!"
Не виникає такого бажання? Не вірю.
На нас суне царство Мордору. Завдання його і його озброєних і неозброєних орків просте - поширити якомога ширше морок і зупинити Еру людей. Пітьму, яка насувається, відчуваю і я і ви. Вона огортає нас непомітно і проникає в мозок і серце. Не робіть вигляд, що все ТАК і було задумано. На жаль, якраз з думанням були великі проблеми...(((
АЛЕ ЩО ЩЕ має статися (відбутися, вибухнути. призначитись, попастися), щоб ви врешті перестали бикувати і корчити з себе непомильних конспірологів і філософів, котрі лише хотіли трошки "перезавантажитись" (поміняти оточення президента, замінити еліти, розчистити поле тощо)?!!!
Я ПИШУ це не для того, щоб когось принизити чи образити, а з відчаю, бо не бачу виходу. А ті виходи і ресурси, які зауважую - пахнуть, на жаль, у висліді громадянською війною, втратою цілісності держави і перетворенням усієї України в "сіру зону" АТО. Ви не бачили ЯК виглядає "сіра зона"? Я бачив. Це те місце, куди потрібно було звозити перед виборами усіх тих, хто був переконаний, що "Гірше не буде..." (((
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments