galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

ДУМКИ ЧЕСНИХ ЛЮДЕЙ В УКРАЇНІ . зібрав Дмитрий Чекалкин

Mason Lemberg:
Ви бачили, як після зняття Печерським судом арешту з 415 об'єктів нерухомості Коломойського Зеленський зробив рішуче відеозвернення з обіцянками люструвати всіх суддів (#ябпідтримав), з закликами працювати на зарплату, з обіцянками відрубати руки олігарху, який обкрадає простих людей?
Не бачили?
Ви бачили рішучі виступи антикорупціонерів по всіх каналах про те, як Зеленський під час війни вкрав щонайменше мільярд гривень?
Не бачили?
Ви бачили як антикорупціонери з Transparency International одразу після рішення суду знизили індекси корупції України до 336 місця в рейтингу між Кампучією Пол Пота і Римом часів Нерона?
Не бачили, ні?
Ви бачили емоційний спітч Вакарчука, який виганяє з першої десятки списку людей, за те, що вони корчили з себе антикорупціонерів, не будучи ними і не борючись з корупцією? А вже чули як Вакарчук ГОЛОСно кричав на старого Коломойського чи грабіжника Кучмозятя Пінчука?
Не бачили? Не чули? Я теж...
Volodymyr Omelyan:
Позавчора трапилося резонансне ДТП з вини кортежу Президента України, який підрізав автобуси з дітьми. Діти отримали травми, в одного хлопчика розбита голова.
До мого посту у провідних ЗМІ тривала гнітюча тиша з обтічними формулюваннями «якесь дтп, якесь удо...».
У той же день відбулося інше ДТП, вже з смертельним результатом. З вини водія загинула жінка у лобовому зіткненні. Декілька травмовано. Спершу в ЗМІ цього водія назвали керівником партійного осередку ЗЕ, потім просто членом партії Зе. Сьогодні зранку він вже жодного стосунку до партії немає.
Готовий в це навіть повірити: звідки члени і осередки у абсолютно віртуальної партії?!
Але, якщо серйозно, у нас відновилася цензура і темники?
Чи це самоцензура?
Не треба розгойдувати човен, цього разу з червоними плавками?
Іван Виговський:
Про сміття... біологічне...
Пройшло півтори доби з моменту аварії с участю кортежу зеленського. Там всім сильно пощастило, особливо пощатило дітям в автобусах. Пишуть, що там було 13 автобусів. Самі порахуйте, скільки потенційних постраждалих дітей...
Ви чули про якесь незадоволення батьків цих дітей (кажуть Кривий Ріг).
Може, вони десь зібрались і вимагають притягнути винних до відповідальності?
Може, ви бачили гнівні пости? (я ні)
Може вони поїхали чи до них приїхали журналісти якогось центрального каналу?
Тишина... тишина як у Мордорі. Пам'ятаєте, як ми дивувались батькам, які мовчали про смерть своїх дітей, просто отримуючи якісь гробові гроші.
Ми казали: ми нація, у нас такого не може бути!
Нє, друзяки, нє - тут такого гною тих же 80%.
На р@шці вони вибрали путлєра - вибрали і прощають йому все, навіть смерть своїх дітей;
В Україні вибрали зеленського і простять йому все, навіть, не дай боже, смерть дітей, не кажучи про смерть Незалежності.
В мене, як і раніше, немає претензій до Зеленського. Він просто робить те, що від нього хоче ота купа гною...
Vitalii Chepynoga:
Єдиний очевидний позитив на дострокових парламентських "елекшенах" - це виборча кампанія Опоблоку Вілкула-Мураєва...
Я люблю на самоті розглядати їхні рекламні борди... Від них віє безисходностью, безнадьогою та вселенським сумом... Вони випромінють сильні пораженчеські флюіди в пространство...
А колись подавали великі надєжди...
Якось у буремні 90-ті роки я потрапив на підмосковне кладовище, на якому ховали "братків". Там був один пам'ятник, на якому в полний рост ізображався герой могили. На нього був одягнутий в граніті костюм адідас, а в руках він тримав також гранітний ключ від "мерса"...
- Це наш Толян, - сказав мені один місцевий товариш... - Прекрасний чувак був...
Потім огледівся по сторонам, чи не чує ніхто, і тихо додав: "Слава богу, що ВЖЕ був..."
****************************************************
Количество оценивших этот материл на ФБ как 😛, говорит о количестве сумасшедших и наших и тех, что за перебриком. Представители страны оккупанта делают это за грязное бабло. Украинские дураки делают это потому, что не понимают, что смеются над своими детьми, которым ОНИ обеспечили возврат в унылое, нищее и беспросветное существование, в котором прожили их родители и они сами. У представителей страны оккупанта шансов на лучшую жизнь никогда не было. У нас БЫЛ.
Tags: #ябпідтримав
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments