galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Про ворожих "патріотів"-ідіотів

Оригинал взят у oleg_leusenko в Про ворожих "патріотів"-ідіотів
порохоботы

Про "патрiотiв"

Сьогодні я би хотів поговорити за патріотів. За тих, хто дуже-дуже любить неньку. В тилу. Більшість з них вважають себе націоналістами і навіть є великими членами. Партій, а не те, що ви подумали.
Величезний парадокс - більшість із них люто ненавидить "злочинну владу". Ну і звісно ж - Порошенка. Та так, що від тієї лютої ненависті аж штани бруднять і розповсюджують міазми потенційного органічного добрива на всю Україну.
Вони такі патріоти; вони так борються з Порошенком, що незчулися, як опинилися в одніх лавах з феесбешною агентурою та ольгінськими тролями.

Їх не нудить постити пропаганду з антиураїнських сайтів. Аби лише почорніше і поотрутніше були ті "новини".
Для них будівництво доріг - це "понти злочинної влади". Вони у притул не помічають те, чому дивуються і чим захоплюються генерали НАТО - як у мізерно короткий термін Україна з руїн підняла армію, відбудувала фактично знищені мотопіхотні, моторизовані, артилерійські та інженерні бригади і полки; як створила ШІСТНАДЦЯТЬ нових бригад. Вони не бажають згадувати розрив газових контрактів з Росією і впровадження комплектуючих для військової техніки в Україні замість російського заліза.
Коли їм розповідаєш, яка колосальна різниця між тим, яку техніку відправляли на фронт у 2015 і тим, яка є зараз - бачу це на власні очі, з нашої залізничної станції ешелони йшли і йдуть - вони зневажливо пирхають і... не вірять. На яких підставах не вірять? А просто так - не вірять і все.
Їм постити "чорнуху" про неякісну тушонку миліше...
Вони отримують колосальне задоволення від копирсання у купі сміття, аби витягти на світ Божий якісь негаразди (а їх, звичайно, ще дуже багато) і, піднісши над головою, радісно репетувати: "Дивіться! Дивіться!"
Наче знайшли якусь цяцю. Наче відкриття зробили, що у нас усе ще продажні суди і поліція далека від нормальних стандартів; що в місцевій владі засіли крадії типу Сашхена з "12 стільців".
Вони мовчать, коли їх питаєш ким за помахом руки замінити більш ніж 20 тисяч суддів. Про це в Порошенка має боліти голова. Вони мовчать, коли питаєш, де набрати десятки тисяч поліцейських, аби були чесні та ще й професіонали. Хай Порошенко думає. Вони мовчать на питання чи то Порошенко змушував, наприклад, протягом останніх 10 років обирати одного й того ж міського голову Берислава або обрати депутатський корпус Херсонської обласної ради той, який він зараз є...
Вони будуть нити що військовий парад на День незалежності нікому не потрібен і слідом за ольгінськими тролями бубніти уже знайоме "кращебцютехнікунафронтвідправили".
Вони не стояли разом з сотнями людей уздовж вулиці, зустрічаючи бійців "тридцятки". Вони не бачили як за 2 останні роки змінилися солдати: упевнені у собі, жорсткі професіонали у класній "цифрі", в таланах - йшли вони маршем, з розвернутими знаменами і гордо піднятими головами. Їм є кого і що захищати, і є чим захищати...
Всього цього патріоти-члени не бачать. Вони бачать лише купу сміття перед собою. Бо самі живуть у смітті, а битіє, як відомо, визначає свідомість.
Вони є плоть від плоті ідейні нащадки студентів-недоучок з ОУН кінця 30-х років, які визнавали існування України лише такою, якою вона мала бути на їхній погляд. Які говорили: "Лише Степан Бандера має бути на чолі України, а якщо ні - то нехай і України ніякої не буде".
Тому вони ненавидітимуть будь-яку владу, в якій не вони самі і не їхні дрібні отамани.
В історії все це уже було. Була Руїна з її Чорною радою; Була зрада частиною козацької верхівки Мазепи, були взаємні поборювання у 1918-1921 роках; був розкол ОУН...
Причому це я не про віртуальних осіб з глибин Фейсбуку - я про людей, яких знаю і знав особисто...
Але ми не дамо їм... Тепер ми уже не дамо їм повторити ані Чорну Раду, ані Руїну.
Бо прокляття легендарних волхвів, які прирекли українців на тисячу років життя без власної держави закінчилося.
І тепер Україна - відбудеться.
На цьому бажаю доброї ночі шановним "порохопілам" та "порохоботам". Хай вам насниться солодкий сон про магазин "Рошен".

Щиро ваш ПАВЛО ПРАВИЙ (Бондаренко), звідси

Фото Олены Росик.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments