galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

ПЕТИЦІЯ ПРО добровільне складання повноважень презідента Україні Зеленським В.А.

Автор (ініціатор): Мороховець Максим Олександрович
Дата оприлюднення: 30 жовтня 2019
У зв'язку з недолугими, непрофесійними, некомпетентними, небезпечними діями щодо керування державою, Зеленським В.А., які призвели до зниження майже до нуля авторитету Української держави на світовій політичній арені, а також ввівши в хаос всі управлінські ланки керування державою, які є небезпекою втрати суверенітету і територіальної цілісності України, неповагу та порушення законів і конституції Україні, неповагу до громадян, неповагу до Української армії та захисників Україні які поклали своє життя за свою рідну землю. А також відведенням Українських військ з української землі й потуранню РФ яка є агресором в захваті нових територій Української держави, та лояльне і прихильне ставлення до сепаратистів та колабораціоністів, через яких почалися військові дії, а фактично війна, в якій загинулі тисячі Українських громадян.
Президентом України не може бути людина, яка знищує незалежність і суверенітет Україні, а фактично є зрадником цієї державі та працює на користь агресора.
Підписуйте ТУТ
https://petition.president.gov.ua/petition/77536?fbclid=IwAR0TxoFl_EemAoIQK7XSOOoN1-xDKcr3t64RIX_06-1PYg72swKELLh4Ywk


ЩЕ РАЗ ПРО ПЕТИЦІЇ📍
КОМУ нужны эти глупые плюски и лайки? От них нет НИКАКОЙ пользы. С таким же успехом можете их рисовать дома на стене! Хотите, чтобы власти вас услышали? Подавайте Петицию! Всё, что мы тут пишем шимпанЗЕ никогда НЕ прочитает, а Петицию точно прочитает! Только ТАК можно донести до преЗЕдента НАШЕ мнение!
Следует знать, что такое "петиция". Петиция - это НЕ значит что кто-то обязан выполнить её требования! Петиция - это срез общественного МНЕНИЯ. Вот это МНЕНИЕ петиция и МОЖЕТ донести до преЗЕдента.
Дмитро Дідковський : Я вже давно пропонував і ще раз повторюю. Треба засипати правоохороні органи Петиціями в про державну зраду і інші зловживання. Якщо Петицій буду сотні тисяч, кодло буде змушене реагувати. Кожен громадянин має таке право. Знайте свої ПРАВА!
Subscribe

 • ЦИТАТА ДНЯ:

  Собко Юрій Весна 2019, ще до виборів. «Стюардеса» в нашому сільському автобусі, яка виконувала високоінтелектуальну роботу («обілєчувала» пасажирів),…

 • Як Саакашвілі «Донецьк брав»

  19.07.2021 Дмитро Вовнянко Голова виконавчого комітету реформ (який реформ не виконує) Міхеіл Саакашвілі заявив в ефірі каналу «Україна 24», ніби…

 • Говориш українською - ще подумаємо, чи взяти тебе на роботу.

  У Києві дівчині відмовили у вакансії, бо вона відмовилася говорити російською. В офісі мовного омбудсмена вже почали розслідування інциденту.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments