galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Героїв слід пам’ятати!🇺🇦🇺🇸

‎Наталія Шевчик‎
November 16, 2019
Маркіян Паславський – український доброволець американського походження, який загинув під Іловайськом, був професійним військовим, який закінчив Вест Пойнт – найпрестижнішу військову академію США. Сам цей факт характеризує Марка як людину з неабиякими здібностями. Адже для вступу у Вест Пойнт потрібно виконати цілий ряд умов. Перш за все, потрібно здати Національний тест США (щось на зразок нашого ЗНО) таким чином, щоб увійти у 2% кращих по всій країні. Також потрібно здати екзамен на фізичну витривалість. А ще необхідними умовами для вступу є наявність лідерських якостей, спортивних досягнень та участь у громадській діяльності. Та одним із найважчих випробувань для вступників є отримання рекомендації від одного із членів Конгресу США – без цієї умови розглядати заяву вступника просто не будуть. Рівень вимог для відбору у Вест Пойнт є настільки високим, що лише кращі з кращих мають шанси бути зарахованими в Академію.
Як вихідець з родини українських емігрантів подолав ці непрості челенджі і став курсантом, а згодом випускником Вест Пойнту – ви маєте нагоду дізнатися на нашій виставці «Нью-Йорк – Іловайськ: Вибір», яка присвячена пам’яті героя російсько-української війни Марка Паславського. Виставка триватиме в Музеї української діаспори до 24 листопада.
На фото: комендант кадетів у Вест Пойнті, бригадний генерал Джозеф Франклін вручає диплом Маркіяну Паславському. 1981 рік.


ДЖЕРЕЛО-Музей української діаспори
https://www.facebook.com/groups/1650144778533857/permalink/2496597247221935/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments