galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Петро Порошенко в Канаді

23/11/2019
Вшанував пам’ять жертв Голодомору біля пам’ятника українцям, які приїхали наприкінці 19 століття в Канаду. Він знаходиться в місті Галіфакс, де проходить Міжнародний форум безпеки. Мета нашої делегації – тримати світову коаліцію навколо України для рішучої відсічі російської агресії.
Канада була однією із перших держав, яка визнала Голодомор геноцидом українського народу. І один із перших пам’ятників в світі, присвячений Голодомору, встановлений саме в Канаді, у місті Едмонтон. Там в понеділок наша делегація вшанує пам‘ять жертв Голодомору разом з українською діаспорою.
Сталінський режим навмисно намагався знищити покоління українців. І зараз Росія під керівництвом Кремля продовжує справу Сталіна. І має таку саму мету: знищити Україну як державу і українців як націю. Але як тоді українська нація відродилася, так і зараз нічого у них не вийде. Які б інструменти вони не використовували: гібридну агресію, зовнішню збройну агресію, намагання розколоти державу, знищити зсередини – Україна об’єднається і відродиться.
Сьогодні мільйони українців по всьому світу запалили свічку пам‘яті і помолилися за кожного, хто невинно загинув під час цієї страшної трагедії – Голодомору-Геноциду українського народу. Україна пам‘ятає...
https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/854845541580089/?t=6

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments