galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 94 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца. Частина 94 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

В Україні стрімко зростає кількість електромобілівКількість реєстрацій електромобілів в першому півріччі зросла на 165%. Про це повідомляє Федерація роботодавців автомобільної галузі, посилаючись на дані від МВС, передає Ліга.Бізнес.

У першому півріччі 2017 року було зареєстровано 1 668 автомобілів з електричним приводом. Це на 165% більше результатів аналогічного періоду минулого року. При цьому первинна реєстрація склала майже 36% від усього обсягу реєстрацій таких ТЗ.


Зростання кількості реєстрацій у другому кварталі склало 27% у порівнянні з першим кварталом і 186% в порівнянні з торішнім показником.

Лідерство утримує Nissan завдяки популярності моделі Nissan Leaf (1419 авто, або 85% всіх реєстрацій). На друге місце вийшов Ford (55 авто, або 3,3% всіх реєстрацій), який зміг обійти торішнього срібного призера Tesla (49 авто, або 2,9% всіх реєстрацій). Далі слідує BMW (41 авто, або 2,5% всіх реєстрацій). Замикає п’ятірку Mercedes-Benz (15 авто, або 0,9% всіх реєстрацій).

Госстат назвал страны, где больше всего покупали украинские товары в І полугодииОбъем украинского экспорта товаров за январь-июнь 2017 года составил 20 млрд 652,0 млн долларов, что на 24,2% больше аналогичного периода в 2016 году. Об этом информирует Государственная служба статистики Украины.

Согласно данным Госстата, экспорт товаров в І полугодии 2017 года в сравнении с аналогичным периодом 2016 года увеличился на 24,2% (на 4 млрд 029,6 млн долл.) и составил 20 млрд 652,0 млн долл. США. Импорт товаров в январе - июне 2017 года в сравнении с первым полугодием 2016 года вырос на 29,9% (на 5 млрд 183,8 млн долл.) и составил 22 млрд 533,7 млн долл.

Крупнейшим покупателем украинских товаров стала Польша - экспорт в эту страну вырос на 25,9%, до 1 млрд 256 млрд. На втором месте - Италия - (+27,3%, 1 млрд 183,4 млн долл. США), а на третьем - Нидерланды (+48,5%, до 773,5 млн долл.).

В Госстате отметили, что при подсчете учитывались данные из всех областей Украины, кроме временно оккупированной территории Автономной Республики Крым, г. Севастополя и части зоны проведения антитеррористической операции.

Миколаївський морський порт в січні-липні збільшив перевалку на 6%


Миколаєвський морський порт

Миколаївський морський порт в січні-липні 2017 року збільшив перевалку вантажів на 6,1% в порівнянні з січнем-липнем 2016 року – до 13,116 млн тонн, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Згідно з інформацією Адміністрації морських портів України, підприємство наростило перевалку експортних вантажів на 3,2% – до 9,159 млн тонн, імпортних – на 8,5%, до 3,032 млн т. Перевалка транзитних збільшилася на 7% – до 658,8 тис. тонн, каботажних – в 3,7 рази, до 265 тис. тонн.

За січень-липень-2017 порт наростив перевалку наливних вантажів на 25,6% – до 1,817 млн ​​тонн, сухих сипучих – збільшив на 10,7%, до 9,9 млн тонн.

Підприємство наростило перевалку експортних вантажів на 5,2% – до 8,064 млн тонн, імпортних – на 7,3%, до 2,631 млн т. Перевалка каботажних збільшилася вчетверо – до 200 тис. тонн.

Столичное ОСМД получило крупнейший в Украине кредит на энергосбережениеЖители одного из многоэтажных домов Киева получили государственный кредит на мероприятия по энергосбережению в размере 9,7 млн грн. Об этом заявила начальник управления развития жилищно-коммунального хозяйства Департамента жилищно-коммунальной инфраструктуры КГГА Вера Радченко, сообщает пресс-служба КГГА.

"В Киеве взят самый большой кредит для ОСМД на сумму почти 10 млн грн. Это ОСМД «Оберег на Позняках» (просп. Николая Бажана, 16). Возмещения по этому кредиту будет составят около 3 млн грн. Кроме того, «Оберег на Позняках» стало одним из победителей городского конкурса «70/30%», поэтому в целом на мероприятия по энергосбережению жители смогут направить рекордные почти 30 млн грн", - сказала Радченко.

Она отметила, что программа софинансирования работ по энергосбережению в жилых домах «70/30%» действует в столице уже три года подряд. Основной принцип программы: 70% стоимости работ оплачивается из городского бюджета, еще 30% собирают сами собственники.

По словам Радченко, в этом году из бюджета Киева выделено 120 млн грн на программу «70/30%», которые будут направлены на установку индивидуальных тепловых пунктов, замену окон и дверей, утепление фасадов и прочее. В целом такие работы будут выполнены в 135 домах ОСМД и ЖСК.

Як повертають до життя тепловози у тепловозоремонтному заводі в МиколаєвіУ більшості людей, коли йде мова про Миколаїв, зазвичай виникає асоціація “місто корабелів”. Таку неофіційну назву місто отримало не спроста: у Миколаєві зосереджено чотири суднобудівних заводи. А ось про Миколаївський тепловозоремонтний завод (МТРЗ) мало хто знає. Нещодавно підприємство заявило про себе, представивши модернізований тепловоз ТГМ4.

Основу майбутнього колективу сформували судноремонтники. Зараз штат заводу нараховує 120 співробітників. “Час був складний. Хороших спеціалістів знайти було складно, але в Миколаєві їх достатньо, особливо на судноремонтних заводах. Принцип роботи дизеля на судні і на тепловозі однаковий. Так ми і починали, з часом підтягнулися і залізничники. Ось, Олег Батіщев, Ваш гід по виробництву, багато років працював на залізниці”, – згадує В’ячеслав Симченко.

Сьогодні МТРЗ є повноцінним ремонтним заводом. На підприємстві виконують усі види ремонту – від поточного (ТР-1) до капітального (КР-2). Від виду ремонту залежить і вартість робіт. “Вартість ремонту, як і модернізації, у кожному випадку індивідуальна. Наприклад, ремонт ТР-3 триває 30 днів, ТР-1 – 5 днів. Але, знову ж, навіть ці строки можуть коригуватися залежно від стану тепловоза. Щоб відповідсти, мені необхідно дивитися калькуляцію по кожному замовленню. Тому відповім наступним чином: якщо у нас є замовлення, це означає, що клієнтам це потрібно та вигідно”, – філософські та з посмішкою директор МТРЗ.

– А хто ваші клієнти?

– Головним чином, це приватні промислові компанії “Запоріжсталь”, “Arcelor Mittal Кривий Ріг”, Полтавський ГОК, ММК ім. Ілліча, портові оператори, наприклад, “Ніка-Тера”. Ми працюємо по всій Україні. В минулому році до нас навіть прибували тепловози ЧМЭ-3 з Грузії. Ми зробили 3 одиниці, – хизується В’ячеслав Симченко.


Один із тепловозів, відремонтованих для грузинських замовників

Родзинкою МТРЗ є проекти з модернізації тепловозів. Спочатку ми вже згадували модернізацію ТГМ4. Цей проект на підприємстві розробили 4 роки тому. Модернізовані тепловози на заводі жартома називають “американцями”, оскільки вони оснащені двигунами, що виробляє компанія Cummins. Перший модернізований ТГМ4 зараз працює на “Одеському контейнерному терміналі”.

Крім ТГМ4, на Миколаївському тепловозоремонтному заводі модернізували 13 одиниць ТЭМ-7, 4 одиниці М62. “За рік ми можемо ремонтувати і модернізувати 15-20 локомотивів. Наприклад, у 2013 році ми відремонтували близько
20 одиниць, у 2016 році – 15 одиниць. Після 2013 року нам було несолодко, було дуже важко зберегти рентабельність. Багато клієнтів скоротили замовлення, падав курс гривні… Але ми встояли”, – розповідає директор МТРЗ.


Модернізований ТГМ4 в Одеському порту

Важкі часи для заводу пройшли, але проблем вистачає. Не дивлячись на проблеми, тепловозоремонтний завод продовжує розвиватися. На підприємстві постійно розширюються сфери діяльності. “У нас ще є судоремонтний підрозділ. Ремонтуємо невеликі судна, буксири та катери. Ми орендуємо причальну стінку на Чорноморському судноремонтному заводі”, – пояснює В’ячеслав Симченко. Також, МТРЗ володіє 10 маневровими тепловозами, які на умовах оренди працюють на під’їзних коліях в портах Одеса і Чорноморськ.

– Що плануєте реалізувати найближчим часом?

– Роботи щороку додається. Нам приходиться мати справу з більшою кількістю запчастин – не завжди вистачає місця. Будуватимемо ще один невеликий цех. Його фундамент вже закладено, – відповідає керівник МТРЗ.

Розмова з В’ячеславом Симченко завершується на філософській ноті: “Про плани я взагалі намагаюся поменше говорити, а більше – робити. Плани, безумовно, є, дуже цікаві, амбітні. Зараз ми завершуємо підготовку декількох проектів, котрі, сподіваюся, найближчим часом реалізуємо. Але поки що не буду їх озвучувати. Краще озвучувати те, що вже зроблено”. (подробиці – НПП)

Uber заходит в седьмой украинский город


Сервис заказа такси начнет предоставлять услуги в Виннице в конце августа

Запуск Uber в Виннице состоится сразу после выходных, посвященных Дню Независимости. Непосредственно перед запуском пройдет массированная рекламная кампания по всему городу, пишет capital.ua

Сейчас уже работает сайт Uber Винница, с помощью которого водители могут зарегистрироваться для работы в службе такси. Для этого необходимо указать свою фамилию-имя, прислать отсканированные копии водительского удостоверения, техпаспорта на автомобиль, полиса гражданского страхования, а также фото автомобиля.

Напомним, недавно Uber начал работу в Запорожье, которое стало шестым городом Украины, где доступен сервис, наряду с Киевом, Одессой, Львовом, Днипром и Харьковом.

Київський «Завод 410 ЦА» обслуговуватиме літаки Boeing і AirbusДП «Завод 410 ЦА» в найближчі 2 роки планує ремонтувати і технічно обслуговувати агрегати літаків в секторі світових лідерів авіабудування: Boeing і Airbus. Про це повідомили у прес-службі підприємства, пише Зроблено в Україні.

Зараз підприємство веде переговори про співпрацю з компанією Airbus щодо технічного обслуговування та ремонту літаків компанії. У рамках співпраці з компанією Boeing силами підприємства та із залученням інвесторів планується провести технічне обслуговування та фарбування літаків сімейства Boeing-737. Почати планується з 5 літаків на рік, а до 2024 року цей обсяг поступово збільшиться до 40 літаків на рік.

На завершальному етапі знаходиться робота з підписання угод з Robinson Helicopter Company. В найближчий час підприємство стане сертифікованим сервісним центром з обслуговування вертольотів такого класу.

«Завод 410 ЦА» є лідером авіаційного кластеру «Укроборонпрому». Воно показало себе як надійний партнер «Антонова» у ремонті літаків. Добре зарекомендувавши себе на внутрішньому ринку, підприємство виходить на світовий ринок. Партнерство з такими гігантами світової авіації, як Boeing, Airbus і Robinson Helicopter – це своєрідний знак якості заводу", – сказав Генеральний директор ДП «Завод 410 ЦА» Віктор Ганькевич.

Він додав, що серед безпрецедентних переваг ДП «Завод 410 ЦА» слід зазначити, що підприємство має власній вертолітний майданчик, а його безпосередня близькість до аеропорту «Київ-Жуляни» дає можливість без зайвих транспортних витрат обслуговувати цивільні літаки, що задіяні в перевезеннях. "Завод розташований біля аеропорту – має спільний кордон, а через це й має вихід до його злітних смуг та зони стоянки літаків", – пояснює очільник заводу.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яким прискорив реформування авіаційного кластеру «Укроборонпрому». Концерн проведе корпоратизацію двох провідних підприємств: ДП «Антонов» та ДП «Завод 410 ЦА».

Корпоратизація підприємств оборонно-промислового комплексу є одним з етапів стратегічної реформи, яку «Укроборонпром» розпочав восени 2016 року. А завдяки оперативному рішенню Кабміну, Концерн зможе розпочати перехід до сучасних західних систем управління підприємствами, шляхом їх реорганізації в публічні акціонерні товариства, 100% акцій яких належить державі.

Реорганізація відкриває дорогу українським та іноземним партнерам, які отримають чіткі загальновизнані у світі правила інвестування. Це дозволить наростити виробництво, модернізувати устаткування, масштабувати наукову діяльність, розпочати нові перспективні проекти.

Геращенко анонсировал запуск системы идентификации боевиков по фото

На День Независимости, 24 августа 2017 года, в 00:01, волонтёрами проекта "Миротворец" будет запущена уникальная, не имеющая аналогов в мире, открытая для всех и каждого "Система распознавания и выявления преступников "IDENTIGRAF". Об этом сообщает нардеп Антон Геращенко.

"Разработка этой системы заняла 9 месяцев и была проведена в сотрудничестве с одной из самых известных мировых социальных сетей. Уникальность этой системы в том, что это первая в мире система, которая будет работать в открытом доступе в сети "Интернет" для поиска сепаратистов, террористов и преступников", - отмечает Геращенко.

Он подчеркнул, возможности системы "Identigraf" таковы, что она сможет за 20-30 секунд обрабатывать миллионы фотографий сепаратистов, террористов, боевиков, кропотливо собранных за три года работы волонтёрами Центра "Миротворец".

Пользователями системы может быть как следователи полиции и СБУ, прокуратуры, частные детективы, адвокаты, сотрудники банков, частные предприниматели, так и все, кто хочет проверить, не был ли тот или иной человек замешан в антиукраинских выступлениях весной 2014, не кричал ли он "Путин введи войска!", не воевал ли он против Украины.

"С помощью этой системы сможет быть, наконец, идентифицирована шпана, которую привозили из Донбасса и натравливали на активистов Майдана в зимой 2014-го. Могут быть найдены пророссийские негодяи, завезённые в Одессу 2 мая из Приднестровья для организации там кровавой бойни. Могут быть установлены личности российских военных, вторгшихся без объявления войны в Крым и Донбасс и убивавшие наших солдат и офицеров. В общем, все те, кто был замечен на фото или видеокадрах с зимы 2014 года, был идентифицирован и навсегда сохранен в базе "Миротворец", - сообщил нардеп.

Геращенко опубликовал адрес сайта, через который с 00:01, 24 августа будет организована работа системы автоматического распознавания лиц "Identigraf".

Нардеп указал, что пока, до 24 августа, этот сайт работает в тестовом режиме и на нем опубликованы инструкции по тому, как пользователь может помочь нашей стране и всему миру в деле определения тех лиц, кто поднял свою руку на независимость и целостность Украины.

Он напомнил, что система "Identigraf" разработана на средства более 2 тысяч граждан Украины, которые сделали взносы в размере от 20 до 250 тысяч гривень. Общая сумма средств, собранных на сегодня - около миллиона гривень. Их было недостаточно для полной оплаты услуг разработчиков и часть работ ими были сделаны в долг.

На фото логотип проекта "Identigraf". Латинское изречение на нем означает - "Да свершится правосудие, даже если упадет небо!", рассказал Геращенко.

А сервер для системы получил название «АПОСТОЛ ПЕТР».

"Апостол Петр считается в христианстве стражем ворот от рая. На всех иконах Апостол Петр изображается в желто-синем облачении — цветах государственного флага Украины." (c) Миротворец.


Виробництво автомобілів в Україні за рік зросло в два разиВиробництво легкових автомобілів в Україні в червні 2017 року, за попередніми даними асоціації “Укравтопром“, зросло майже в 2,1 рази в порівнянні з тим же місяцем 2016 року – до 725 од., що також на 9,5% перевищило показник травня- 2017.

Такий приріст випуску легкових авто забезпечений, зокрема, тим, що в червні Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) випустив 199 легкових авто, тоді як в червні 2016 – жодного, передає Інтерфакс-Україна. При цьому ЗАЗ також наростив їх випуск в 2,1 рази в порівнянні з травнем поточного року, коли випустив першу з початку року партію автомобілів (94 од.).

Ще один виробник легковиків – ПрАТ “Єврокар” – в червні збільшив їх випуск на 51,6% до червня 2016, але скоротив на 7,4% в порівнянні з травнем поточного – до 526 од.

З урахуванням зазначених червневих показників виробництво легкових автомобілів в Україні в січні-червні 2017 року зросла на 88,3% до аналогічного періоду 2016 року – до 3078 од., в тому числі “Єврокар” збільшив виробництво на 70,8% – до 2785 од., ЗАЗ – з 4 од. до 293 од. Крім того, ЗАЗ в червні випустив 42 комерційних авто проти 10 в травні поточного року і жодного в червні минулого, і два автобуса.

Як інформує асоціація, найвищу динаміку зростання за підсумками першого півріччя продовжує продемонструвати виробництво автобусів: їх випущено 337 од. проти 54 од. за той же період 2016 року.

У тому числі 155 од. зроблені заводом “Черкаський автобус” (24 – в червні), 40 од. – Часовоярським автобусним заводом (п’ять – в червні), 74 од. – Чернігівським автозаводом корпорації “Еталон” (17 од.), 12 од. – ЗАЗом, 56 од. – корпорацією “Богдан” (в червні – 19 од.).

За той же період 2016-го року 10 автобусів випустив “Богдан”, 44 – Черкаський автобус. При цьому в червні в Україні випущено 67 автобусів проти 50 в травні поточного року і 6 од. в червні-2016.

Асоціація в черговий раз нагадує: статистику по вантажним автомобілям “з нез’ясовних причин” не надає їх єдиний виробник – ПАТ “АвтоКрАЗ”.

Комерційних авто в першому півріччі поточного року випущено 206 од., в тому числі 205 од. випущені ЗАЗом, один – “Черкаським автобусом” (за той же період минулого року вироблено 406 вантажних і комерційних авто, в тому числі 405 ед.- “АвтоКрАЗом”).

Вышел второй трейлер украинского фэнтези-фильма "Сторожевая застава"Создатели первого украинского фэнтези-фильма о национальных супергероев «Сторожевая застава» выпустили второй трейлер ленты. Об этом сообщает tehnot.com.

По сюжету подросток Витя попал из нашего времени во времена Киевской Руси. Это произошло во время солнечного затмения, когда возник магический портал, связавший две эпохи. Вместе с легендарными украинскими богатырями ему придется сражаться против целой армии половцев. Главным же «боссом» заявлен каменный монстр Голем.


Видео: FILM.UA Group

Сначала големами называли мифических глиняных существ из мифов древних евреев, хотя само слово – родом из Персии. В современных произведениях жанра фэнтези големы «прописались» давно и прочно вместе с гномами, эльфами и драконами.

Фильм по мотивам книги Владимира Рутковского снят компанией Kinorob при поддержке Госкино. "Сторожевая застава" выйдет в прокат 12 октября 2017 года.

Детский садик в Илларионово, Днепропетровская область.

Один из четырех, которые мы строим в этом году. Ровно за год (с)

Проба на трассе Запорожье - Днепр:

Старый слой после фрезерования и 12 см выравнивающего слоя. Еще будет верхний слой 5 см.

Юрий Голик‏ @Yuriy_Golyk

“Укрнафтобуріння” в перше півріччя збільшило видобуток газу на 65%Компанія Укрнафтобуріння за підсумками січня-червня 2017 року збільшила видобуток газу на 64,6% (на 73 млн куб. м) у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 186 млн куб. м. Про це йдеться у прес-релізі компаніїї, передає Інтерфакс-Україна, повідомляє НВ Бізнес.

Видобуток нафти з газоконденсатом за підсумками першого півріччя зріс на 75% (на 9 тис. тонн) – до 21 тис. тонн.

Значне збільшення виробничих показників в першому півріччі 2017 року стало можливим завдяки інвестиціям в розвідку і програму інтенсифікації видобутку діючих свердловин, – зазначив керівник департаменту геології Володимир Новіков.

За його словами, за останні три квартали Укрнафтобуріння ввело в експлуатацію три нові свердловини, наприкінці липня запустили ще одну нову свердловину, що дозволить додатково наростити обсяги видобутку в другому півріччі.

Крім того, в кінці 2017 го – на початку 2018 рр. компанія має намір ввести в експлуатацію ще мінімум чотири нові свердловини.

Нагадаємо, що у 2016 році Укрнафтобуріння збільшила чистий прибуток вдвічі (на 475,152 млн грн) у порівнянні з 2015 роком – до 960,151 млн грн.

Евросоюз дает украинским силовикам €2 миллиона на реформыКонсультативная миссия ЕС в Украине (EUAM Ukraine) в 2017 году осуществляет 45 проектов для содействия реформированию правоохранительной системы Украины, на которые выделяет более двух миллионов евро. Об этом в интервью DW сообщил глава миссии Кястутис Ланчинскас.

"Мы уже утвердили 45 проектов, которые будут финансироваться. Финансироваться будут тренинги и поездки наших коллег в другие европейские государства для обмена передовым опытом. Так же мы будем финансировать оборудование для правоохранительных органов(...) Будем отдавать технику - автомобили", - объяснил Ланчинскас.

Глава миссии ЕС уточнил, что речь идет о машинах-внедорожниках, которые до сих пор использовались миссией ЕС. Автомобили передадут украинской стороне "через месяц-полтора".

Отмечается, что среди важнейших проектов, которые на данный момент финансирует миссия - создание системы сотрудничества между Европолом и украинскими правоохранительными органами, а также community policing. Если сотрудничество с Европолом касается прежде всего противодействия организованной преступности, то community policing - это политика, направленная на налаживание связей между представителями местных громад и полицейскими.

EUAM Ukraine начала работать в Украине в конце 2014 года и призвана способствовать реформированию сектора гражданской безопасности Украины, к которому относятся полиция, пограничники, спецслужбы, пенитенциарная система и система юстиции.

Досягнення децентралізації підтверджуються фактами і цифрами

У ході децентралізації, розпочатої Урядом з ухвалення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, вже утворено 616 об’єднаних громад, до складу яких увійшли майже 3 тисячі сільських, селищних, міських рад. Ці громади стали важливими суб’єктами розвитку України. Про це сказав віце-прем’єр-міністр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, під час презентації моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування станом на серпень 2017 року, повідомляє Урядовий портал.

«Як показує моніторинг, беззаперечним успіхом реформи стало і суттєве зростання місцевих бюджетів: з 68,6 млрд грн у 2014 році до прогнозованих 170,7 млрд грн у 2017. Реформа дає нові фінансові можливості для розвитку українських міст і сіл, для посилення спроможності громад, а отже і для поліпшення рівня послуг мешканцям» – зауважив Геннадій Зубко.

Водночас він наголосив, що крім досягнень реформи, урядовий моніторинг дає змогу визначити її слабкі місця, побачити, якої підтримки, підсилення яких напрямків роботи потребують органи місцевого самоврядування та місцеві державні адміністрації.

«Аналізуючи інформацію з міністерств та місцевих держадміністрацій, Уряд має змогу своєчасно реагувати на проблеми та сприяти вирішенню складних питань, які потребують нашого втручання. Ми слідкуємо також і за ходом секторальних змін – в освіті, медицині, наданні публічних послуг, містобудуванні, – а отже, спираючись на ці дані, можемо предметно вести діалог з відповідними центральними органами виконавчої влади», – сказав Геннадій Зубко.

За словами Віце-прем’єр-міністра, результати моніторингу оприлюднюватимуться щомісяця у вигляді простих схем та графіків, що дасть змогу усім бажаючим постійно стежити за ходом реформи, мати оперативну, зрозумілу та об’єктивну інформацію, підтверджену цифрами і фактами.

Реконструированный терминал D "Борисполя" сможет принимать до 10 тысяч пассажиров в часЦентральную часть терминала D (процессор) реконструируют до конца лета 2018 года, что позволит обслуживать до 10 тыс. пассажиров в час. Об этом рассказал заместитель генерального директора международного аэропорта "Борисполь" по операционной деятельности Николай Корнияка.

"Было принято решение о расширении процессора терминала D. Расширение планируется со следующего года. На сегодняшний день идёт отбор подрядной организации, которая будет осуществлять проектирование. Планируем начать строительные работы в конце второго - начале третьего квартала 2018 года", - сказал Корнияка. По его словам, пропускная способность терминала увеличится на 4 тыс. пассажиров в час.

"В общей сложности нам это даст повышение пропускной способности плюс 4 тыс. пассажиров в час. Существующий процессор на сегодняшний день позволяет нам обслуживать 6 тыс. пассажиров. То есть, мы увеличим до 10 тыс. пассажиров в час", - констатировал он.

Корнияка сообщил, что общая площадь достройки составит порядка 25 тыс. кв. м. Достройка будет иметь "три или четыре уровня в зависимости от проектного решения".

"На первом этаже будет расположена зона получения багажа, коммерческие зоны и офисные помещения. На втором - также офисные, бытовые и помещения для персонала.

"Третий уровень - это регистрация, пункты контроля авиационной безопасности и пункты паспортного контроля", - рассказал Корнияка.

НВП «Зоря» підвищує ефективність виробництваНауково-виробниче підприємство «Зоря» з метою підвищення ефективності виробництва впроваджує передові технології, модернізує обладнання та проводить оптимізацію бізнес-процесів. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Сьогодні хімічна промисловість – це галузь економіки країни, що розвивається. НВП «Зоря» продовжує впевнено утримувати лідируючу позицію в цій галузі. Чітко вибудувана стратегія розвитку сьогодні дозволяє підприємству підвищувати ефективність виробництва.
Так, на підприємстві проводиться робота по діагностиці і скороченню витрат, в тому числі за рахунок оптимізації персоналу, який залучений до робіт непрофільних напрямів.

Як сучасне виробництво, завод впроваджує інноваційні засоби автоматизації та механізації, в зв’язку з чим зростає необхідність перегляду традиційних методів, нових вимог до діючого персоналу, пошуку і залучення нових, прогресивних, висококваліфікованих працівників.

НВП «Зоря» постачає свою продукцію в Європу, США, Північну Африку, освоює нові перспективні ринки збуту Азії і Близького Сходу. Планується, що програми з підвищення ефективності дозволять посилити конкурентоспроможність продукції за рахунок зниження її собівартості.

Крім того, скорочення витрат і збільшення прибутку дозволить продовжити програми по поліпшенню умов праці і подальшого підвищення заробітних плат персоналу. Відзначимо, що з початку року заробітні плати працівників підприємства вже були збільшені в середньому на 25%.

Довідка: ТОВ НВП «Зоря» – провідне підприємство хімічної промисловості України з 100-річною історією. В даний час продукція заводу знаходить застосування в хімічній, фармацевтичній, гірничодобувній, металургійній і агрохімічній галузях. На НВП «Зоря» працює близько 2000 осіб, завод розташований в м. Рубіжне Луганської області.

Хроніки "зубожіння" Слобожанщини:

Реконструирована усадьба выдающего украинского художника Ильи Репина«Сегодня нам удалось восстановить аутентичный вид дома Ильи Репина, и все посетители могут увидеть, в каких условиях жил и работал художник», - отметила Юлия Светличная.

Основываясь на архивных чертежах, специалисты воссоздали внешний вид и внутреннюю планировку дома Ильи Репина в Чугуеве - такими, какими они были при жизни художника.

В ходе реставрации музея Репина строители укрепили фундамент здания, заменили перекрытия крыши и покрыли ее черепицей, которая точно воспроизводит аутентичную. Штукатурка на восстановленных фасадах и внутри помещения также выполнена в аутентичном стиле. В доме заменили пол и инженерные системы, оборудовали его вентиляцией, системами видеонаблюдения и сигнализации. Также благоустроили территорию и оборудовали площадку, где будут проходить пленэры.

В Харьковской области собран рекордный урожайВ Харьковской области собран рекордный урожай озимой пшеницы. Об этом сообщил первый заместитель председателя Харьковской облгосадаминистрации Марк Беккер.

Урожай 2017 года превысил предыдущий рекордный показатель 2015 года и составил 2 222 000 тонн.

Харківські правоохоронці отримали нові службові автомобіліХарківська поліція отримала 20 автомобілів Mitsubishi OutLander, які будуть передані групам швидкого реагування до обласних відділів поліції.

Дмитрєв зазначив, що Mitsubishi Outlander – це гібридні машини з екологічними двигунами, обладнані сучасною системою універсального управління з повним приводом.

1500 новых светильников установлено в Харькове с начала 2017 годаЗа семь месяцев 2017 года в Харькове установили 1500 светильников, 1300 опор и смонтировали 40 км распределительной сети.

Уровень освещенности Харькова на сегодняшний день составляет 98,3%.

Международное сотрудничество ХарьковаВ Харькове пройдет конференция с участием стран Вышеградской четверки

Международная конференция «Вышеградская четверка и Украина: объединяем усилия для развития городов» состоится 22 августа в Харькове.
В мероприятии примут участие представители городов-побратимов и партнеров Харькова из стран Вышеградской четверки - Венгрии, Польши, Словакии и Чехии.
В конференции примут участие и партнеры из Израиля, которые заинтересовались конференцией и будут принимать активное участие в обсуждениях и дискуссиях.

В Харьков приедут делегации из 12 стран мира

В мероприятиях, посвященных празднованию Дня города примут участие делегации из Албании, Венгрии, Грузии, Израиля, Китая, Польши, Словакии, Турции, Чехии.

23 августа планируется официальное подписание протокола намерений между городами Харьковом и Люблином, что завершит первый этап формализации партнерских отношений.

Харьков и Люблин начали активно развивать двустороннее сотрудничество в 2015 году. За это время были реализованы совместные проекты в различных сферах - молодежной политики, образования и туризма. В ближайшее время между городами-побратимами планируется реализовать проекты в сфере ревитализации культурного наследия и поддержки студенческих стартапов.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, прес-служб органів влади, підприємств, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7423 1851 9075

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments