galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Володимир Зеленський поїде на Світовий форум Голокосту? ЧОМУ? 🤷‍♂️

Спочатку цитата - Любовь Школа: Перше, що приходить на думку - це "сеньйор голодомор" від ZE. 😢
19/1/2020
Volodymyr Viatrovych:
Володимир Зеленський поїде на Світовий форум Голокосту в Ізраїлі 22-23 січня. Попри те, що йому там навіть слова не дадуть, хоча, як зауважує сам Зеленський, «кожен четвертий з євреїв, що загинули під час Голокосту, був українцем».
Зате дадуть слово Путіну, керівнику держави-агресора, яка вбиває українців і окупувала наші території. Керівнику держави-правонаступниці СРСР і шанувальнику Сталіна, який разом з Гітлером розпочав Другу світову війну. Президенту України відвели роль мовчазної масовки під час пропагандистської промови Путіна, і він на цю роль погодився.
Такий формат запрошення президента України ізраїльською стороною, яка дедалі більше заграє з Москвою – приниження нашої держави, зневага до пам’яті мільйонів українських євреїв – жертв Голокосту і внеску українського народу в перемогу над нацизмом.
Поведінка Зеленського разюче відрізняється від дій президента сусідньої Польщі Анджея Дуди, який публічно відмовився їхати до Єрусалиму саме через такий формат запрошення. Тому що для Дуди важливо не тільки, «щоб вулиця була заасфальтована», для нього є різниця, коли йдеться про національну гідність і національні інтереси Польщі.
Мені соромно за президента України, який, з одного боку, проігнорував жалобні заходи в Бабиному Яру, а з іншого – в День Соборності України їде побути в масовці у Путіна в Ізраїль. Що далі? Поїде до Москви 9 травня, щоб постояти поруч із Путіним і привітати з трибуни мавзолея Леніна російську армію?https://www.facebook.com/volodymyr.viatrovych/posts/10216065915340157?

ЗЕро НЕ еврей и НЕ украинец! Он 100% совок в худшем его проявлении.
29 сентября главный раввин Украины раскритиковал Зеленского за то, что тот не посетил памятное мероприятие в Бабьем Яру. В команде президента ответили, что он был там, но не афишировал свое присутствие.
"Бабин Яр, передайте всем кто там погибли привет" (с) В. Зеленський https://youtu.be/uNCd0BKHlNc
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments