galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

🥦🥬🥒🐛Зеленський 🥦🥬🥒🐛 збрехав про ситуацію на фронті

В інтерв’ю ізраїльському виданню Зеленський збрехав про ситуацію на фронті – журналістка Ольга Лень
By proholovne 21.01.2020
Володимир Зеленський говорить про зниження кількості обстрілів на Донбасі в інтерв’ю ізраїльській газеті. А голова МЗС Вадим Пристайко звертається до ОБСЄ та готує заяви до Норманської четвірки щодо збільшення обстрілів на Донбасі з боку контрольованих РФ збройних формувань. І це в один день. Що за…?
10 загиблих і кілька десятків поранених українських військових лише за перші 20 днів нового року. Фантазії в РФ щодо можливості внесення в російську конституцію приєднання українських областей. Про яке “пропонується вжити заходів для зменшення ймовірності ескалації конфлікту з РФ та напруги у двосторонніх відносинах” ви пишете у проєкті Стратегії національної безпеки України?
Золоте-4 обстрілюють так, що не можуть поремонтувати електропостачання. Із боку РФ задіюють важкі калібри. Та ви ж говорили, що це розведення було якраз для того, щоб там не обстрілювали мирних людей! І чого добилися? Тільки того, що в “сіру зону” не можуть “швидкі” проїхати й ремонтні бригади не здатні працювати. А безпеки для людей немає, бо відведенням українських військових безпеки досягнути неможливо. І який зробила висновок “зелена” влада? Оголосила ще одну ділянку для розведення сил.
Всюди плодять такий цинізм і брехню. Заради чого? Можливість продати кілька серіалів і фільмів на телеканали РФ хіба вартує цих жертв?

https://proholovne.com.ua/v-interv-iu-izrailskomu-vydanniu-zelenskyi-zbrekhav-pro-sytuatsiiu-na-fronti-zhurnalistka/?fbclid=IwAR2W0wK42gTSPjDHE-nTEspPdlriiMwLLm6h9jgecLgRGfyY_3XUibkQAn4
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments