galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ROSHEN

у боротьбі з пандемією Covid-19 станом на 14/4/2020

Для лікарень та медперсоналу Кондитерська корпорація Roshen закупила:
✅ 30 000 комплектів костюмів індивідуального захисту
✅ 100 000 стерильних костюмів індивідуального захисту
✅10 портативних рентген-апаратів
✅ 10 000 високоякісних захисних окулярів
✅ 60 000 пар нестерильних нітрилових рукавичок 
✅ Roshen профінансував закупку 25 000 продуктових наборів "Життєлюб" для літніх людей. Один такий продуктовий набір коштує 225 гривень і складається з гречки, макаронів, рису, цукру, пшеничної крупи, солодощів, м'ясних консервів, олії та туалетного паперу .
Нашим першочерговим обов’язком було вжити усіх необхідних заходів , спрямованих на запобігання розповсюдження захворювання, забезпечити  безперервний виробничий  процес та зберегти рівень добробуту співробітників.
Як відповідальний бізнес Корпорація ще на початку карантинних заходів:
1. максимально усунула від роботи співробітників старше 55 років, з метою збереження їх життя і здоров'я;
2. посилили санітарно-гігієнічних норми та медичний контроль за станом здоров’я співробітників;
3. організували міські транспортні спецрейси для доставки працівників до робочих місць;
4. зберегли оплату співробітників, відсторонених від роботи через вік, а також працюючим віддалено.
Окрім того компанія взяла на себе зобов'язання по 100% покриттю вартості лікування співробітників, при захворюванні на коронавірус COVID-19. Корпорація Roshen багато років системно займається підтримкою сектору охорони здоров’я і не планує зупинятись на досягнутому. Ми докладаємо усіх зусиль, щоб допомогти задовольнити критичні потреби в цей складний час. Ми постійно вивчаємо та оновлюємо потреби медичних закладів та продовжимо забезпечувати необхідним для боротьби з Covid-19 лікарні та медперсонал. Окрім того, Корпорація розпочала закупку медикаментів для підопічних медичних закладів.
Ми переконані, що під час кризових ситуацій у питаннях благодійності потрібно тримати голову холодною і дотримуватись чіткого плану. За будь-яких умов соціальна відповідальність має фокусуватись на значимості та системності, з урахуванням закону адекватності.  
Ми маємо намір докласти максимум зусиль, щоб допомогти в цій боротьбі . Водночас ми прекрасно розуміємо, що перемога можливо лише в тісному і ефективному партнерстві та координації усіх представників відповідального бізнесу з МОЗом та безпосередньо з лікарнями. Проконсультувавшись з МОЗ ми взялись за закупку того, що є першочерговим для робити лікарів та лікарень в цілому в умовах пандемії – індивідуальний захист.


Підробиці тут: https://www.roshen.com/ua/ua/blagodijna-dopomoga-roshen-u-borot-bi-z-pandemiyeyu-covid-19-stanom-na-14-04?fbclid=iwar2_riz4ysikbavlbtld945ehphb47iyytsi30rlutc_sugtpagzvqvf_zk
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments