galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

ПОРТНОВ: ПОРОШЕНКО ВСІХ ПЕРЕГРАВ

Автор Дмитро "Калинчук" Вовнянко 21/4/20
Прочитайте ці два пости великого містифікатора Андрія Портнова. В перекладі з портновської на загальновживану це перекладається так. Протягом року Портнову і його банді НЕ вдалося розвалити Україну і здати її Москві, і перспективи цього тепер він оцінює як вельми примарні. Бо сталося так, що громадське суспільство виявилося набагато більш стійким ніж він думав, а Зеленський – набагато більш… обачним, й тому з народного параду на День Незалежності, маршу «Ні капітуляції» і Ходи патріотів він зробив правильні висновки і домовляється з МВФ, а не з Кремлем. Ще за рік зелені Втратили значну частку своєї підтримки і далі буде тільки гірше, відтак команда Порошенка ставатиме сильнішою і сильнішою. А ще серед суддів і прокурорів знайшлися ті хто ще пам’ятає значення слова «закон», а всі потуги протягом року знайти бодай якісь докази бодай якихось злочинів Порошенка закінчилися пшиком. Аби не визначати свій власний провал, Портнов звинувачує в порохоботстві вже другого підряд зеленого генпрокурора, і ледь не відверто заявляє, що засудити Порошенка можливо лише в разі якщо владою стане сам Портнов і його московські куратори. Для чого їм треба як мінімум окупувати Україну – що нереально.
Знаєте у 14-15-х я дуже любив читати сепарські сторінки. Бо це тільки у нас вирувало непоборне ниття штибу «насзливають», «всепропало», «генерали нас продали», та «олігархи змовилися з Москвою за нашими спинами». На сепарських сторінках українців описували як раз такими якими хотів бачити – ми наступаємо, у нас тисячі танків і гармат, нам допомагає весь Захід а їм не допомагає Москва, наші десантники рейдують по їхніх тилах, а наше СБУ має по агенту в кожній їхній дрібній банді. Зараз мені все більше подобається читати Портнова, Дубінського та інших подібних. Бо саме від них я дізнаюся що ЗЕвлада – імпотентна, що Зеленський боїться ветеранів, що Порошенко всіх переграв, що Рябошапка і Венедиктова – таємні порохоботи, що ЄвроСолідарність успішно відвойовує позиції і що перемога порохоботів – справа недалекого майбутнього. Соррі, але у більшості постів наших прибічників я бачу саме лише ниття.
Панове, так ми не переможемо. Щось робіть зі своїм ставленням до реальності.
Наприклад – замість писати мені зараз в коменти щось типу «це все гра», «вони всі заодно» та «насправді все інакше», просто зробіть над собою зусилля – і повірте що Портнов своїм прибічникам (і саме їм) пише правду. Що він от справді так вважає. До речі – це правда.

Ось цей матеріал на Ютюбі.
https://youtu.be/qr2o_cEW3RQ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments