galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Людина з великої букви! Леонід Гозман - унікальний росіянин. Сливному бачку крыть нечем!

Слава таким російськомовним як Леонід Гозман, яких напревеликий жаль дуже мало в Росії, і приклад для всіх, щоб мати як розтлумачувати тупим ватним росіянам.
11/3/2019
Людина з великої букви! Леонід Гозман гідно пояснив, як Росія захоплювала Крим та Донбас, про ДНР і ЛНР. Рідко ставимо щось російською, але тут просто все чітко, просто і зрозуміло як на кухні. Все з кожною хвилиною розвиднюється. Слава Україні!

Гозман людина унікально адекватна та розумна. Та й ще справедливий та безстрашний.

Якщо хочете у Фейсбук не пропустити важливе саме Вам, то прошу додаватися в спільноту Стильний Львів З повагою Світлана Приходько

Російський опозиціонер Леонід Гозман не побоявся виступити на каналі Росія 1 проти путінських прислужників, поклавши відповідальність за війну в Україні на всіх громадян Російської Федерації. Також заявив, що якби Росія не поставляла в окуповані території України зброю, гроші, людей - війна закінчилася б за один день. Ніхто з присутніх не сказав і слова на його критику ДНР і ЛНР і їх лідерів, назвавши ким вони були до війни, на кого кремлівські злочинці зробили ставку.

В "рашки" все ж є одиниці розумні адекватні люди, які здатні аналізувати інформацію ЗМІ. До речі, телеведуча каналу "россия1" нагадала мені одну шльондру з 1+1, яка теж володіє такими спеціальними навичками))) Розумні мене зрозуміють, а "ЗЕштореним" не дійде хоч по 10 разів факти і свідчення надати)). Слава Україні! Героям Слава! І ще : все буде Україна! Спілкуйтесь більше українською і допомагайте, як добрі наставники. спілкуватися українською людям в Вашому дворі, на роботі, в маршрутці, в кафе, на зупинці. Разом ми зупинемо і змінимо русифікацію!

Репост вітається. Поділіться з друзями.
Ссылка на оригинал https://www.facebook.com/stylnyjlviv/videos/1004476386415194/?t=8

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments