galynash

Мой комментарий к записи «Цяцька від Зеленського» от oleg_leusenko

Тролляки уже понаписали (человек 10, всех забанила - функцию БАНИТЬ ФБ у меня не отнял), что пластмассовой награда была ещё при Порошенко.
Просьба поставить эту инфо на стр Дмитрий Чекалкин, тк я не могу этого сделать. Знаю одно, что Порошенко НИКОГДА не стал бы награждать НАШИХ защитников соецкими наградами!.
"Формованный покрашенный пластик" Такие цацки наши военные получили в июне 2020 https://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/photos/a.365582946801298/4873259252700289/?type=3&theater
Согласно Википедии:
Нагрудний знак «Ветеран війни» (Україна)
Нагрудний знак «Ветеран війни» вручається особам, що мають статус ветерана війни згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а саме учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни.

Нагрудний знак «Ветеран війни» виготовляється чотирьох видів відповідно до категорій ветеранів, встановлених Законом:

«Ветеран війни — учасник бойових дій»;
«Ветеран війни — особа з інвалідністю» (до 2018 р. — «Ветеран війни — інвалід»);
«Ветеран війни — учасник війни»;
«Ветеран війни — особливі заслуги»
Знак «Ветеран війни — особливі заслуги» вручається особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною: особам, нагородженим орденом Героїв Небесної Сотні, Героям Радянського Союзу, повним кавалерам ордена Слави, особам, що нагороджені чотирма і більше медалями «За відвагу», а також Героям Соціалістичної Праці, удостоєним цього звання за працю в період Другої світової війни.
Історія нагрудного знака[ред. | ред. код]
22 жовтня 1993 року Верховна Рада України ухвалила Закон № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»[1], яким визначила поняття і зміст статусу ветеранів війни; статтею 18 Закону було встановлено, що ветеранам війни вручаються посвідчення та нагрудні знаки; порядок виготовлення та видачі посвідчень і знаків встановлюється Кабінетом Міністрів України.
12 травня 1994 відповідно до ст. 18 Закону Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 302[2], якою затвердив Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранам війни та опис нагрудних знаків і зразки посвідчень та нагрудних знаків.
Знак був виготовлений на виробничому об'єднанні «Луганський верстатобудівний завод».
22 серпня 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв Постанову № 632[3], якою виклав текст «Ветеран війни — інвалід» у новій редакції — «Ветеран війни — особа з інвалідністю».
Опис нагрудного знака
Нагрудний знак виготовляється з алюмінієвого сплаву темно-жовтого кольору і має круглу форму. Розмір знака: діаметр — 32 мм, товщина — 3 мм.
На лицьовому боці в центрі знака на фоні святкового салюту зображений барельєф монумента «Батьківщина — мати» меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» у м. Києві. Зверху — напис «Ветеран війни», знизу лаврова і калинова гілочки, які розходяться по краях знака.
На зворотному боці кожного виду знака нанесено відповідний напис:
«Учасник бойових дій»;
«Особа з інвалідністю внаслідок війни» (до 2018 р. — «Інвалід війни»);
«Учасник війни»;
«Особливі заслуги».
По краях знака з лицьового та зворотного боків — бортики завширшки 1 мм. Усі написи і зображення на нагрудних знаках опуклі.
Нагрудний знак за допомогою вушка і кільця з'єднуються з прямокутною колодкою з алюмінієвого сплаву розміром 32×15 мм, яка покрита емаллю синього та жовтого кольорів (кольорів державного прапора України). Колодка має на зворотному боці шпильку для прикріплення до одягу.

Посмотреть обсуждение, содержащее этот комментарий

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded