galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Экономич. санкции ЕС против РФ привязаны к полному выполнению Россией Минских договоренностей

Украине были НУЖНЫ и ВЫГОДНЫ Минские договорённости и Порошенко ПРАВИЛЬНО сделал, что их подписал! СПАС жизни солдат и Украину от уничтожения!Петра Порошенка дУрні називали "зрадником", коли він підписав Мінські угоди про припінення вогню, АЛЕ забули про головне - що Петро Порошенко наказав ВІЙСЬКОВИМ!
11.11.2015 Петро Порошенко:
Вчора і сьогодні вночі підрозділи ЗСУ продемонстрували добрий бойовий вишкіл, миттєво відреагували на атаки диверсійно-розвідувальних груп та груп бойовиків.
Ці спроби зірвати Мінські домовленості свідчать про те, що ризики і загрози національній безпеці, суверенітету, територіальній цілісності і незалежності України залишаються надзвичайно високими.
❗️УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ МАЮТЬ ТВЕРДИЙ НАКАЗ В УМОВАХ, КОЛИ ВОНИ Є ОБ'ЄКТОМ НАПАДУ ВІДКРИВАТИ ВОГОНЬ НА УРАЖЕННЯ. МИ НЕ ДОПУСТИМО, ЩОБ ВОРОГ ЗМІГ ЗАСТАТИ НАС ЗНЕНАЦЬКА!❗️Чомусь тоді, коли в Україні фактично не було боєздатної Арміі, щоб протистояти путінскій (Україна витрачала на армію $1,6 млд, а росія - $78 млд), бажання Порошенко не вести бойові діі на Донбисі дУрні розцінювалі, як "сдачу Донбасу". Тепер, коли ЗЕро розказує про мир, тіж самі дУрні це НЕ вважають "сдачею Донбасу", ПРИ ТОМУ, що СЬОГОДНІ армія МОЖЕ не тільки протистояти росіїї, а й ПЕРЕМАГАТИ їхніх війскових. Порошенко НІКОЛИ НЕ віддавав наказ "не стріляти, колі в нас стріляють"! І він зрадник??? А ЗЕро, яке вивело наших захисників з обладненних бліндажів в чисте поле і підставило їх під ворожі кулі, "миротворец"??? ЦЕ- ПОВНЕ БЕЗГЛУЗДДЯ!

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments