galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Агент Казбек Андрій Портнов та його злочини проти України (ч.4)

Jul 26, 2020
https://youtu.be/2mRk3AzH0YkАГЕНТ “КАЗБЕК” ТА ЙОГО ЗЛОЧИНИ ПРОТИ УКРАЇНИ (Ч.4)
by КРАВЧЕНКО ВАЛЕНТИН ЛИПЕНЬ 13, 2020
https://myrotvorets.news/kazbek-rashydovych-portnov-2/
Депутати ВР України, які були пов’язані з “Казбеком”, свідомо працювали на російського агресора з самого початку війни.
Впевнені, що свідома підривна діяльність А.Портнова проти України на користь Кремля під час війни з росією нанесла нашій країні непоправну шкоду. Арсенал сил та засобів, який ним був задіяний для допомоги російському агресору – дуже масштабний. Це і судді, і прокурори, і адвокати, і т.з. народні депутати. Завдяки Портнову, Кремль в багатьох питаннях діяльності Державних інституцій України завжди був на кілька кроків попереду. Мабуть найстрашнішим, в ситуації цієї війни, є те, що за допомогою частини депутатського корпусу України, Кремль через Портнова отримував будь-яку інформацію стосовно питань національної безпеки України.

Схема Портнова проста: Кремль дає завдання Портнову, він передає його депутату ВРУ, той надсилає відповідний депутатський запит, а отриману відповідь передає Портнову, тобто в Кремль. Вуаля!
В дампі Бориса Рапопорта є лист, який А.Портнов надсилає йому 16 травня 2014 року зі словами:

“Ув. Б.Я., это мой человек подготовил и направил по темам, которые мы обсуждали, депутатский запрос. В том числе и по казни в Одессе. Можно использовать для СМИ”


Як бачимо з тексту, Портнов мав особисті зустрічі з Рапопортом, на яких отримував завдання відпрацювати низку тем, в яких був зацікавлений Кремль. Більше того, ми також бачимо, що деякі депутати у Верховній Раді України свідомо виконували завдання Кремля, отримані ними через нашого “Казбека”. А ще ми бачимо у цьому тексті, що “Казбек” не просто виконує завдання Кремля, він сам ініціює інформаційні спецоперації проти України з використанням сил та засобів Кремля.

Як виявилося, “мой человек” – це депутат ВР України VII скликання Ірина Бережна.
Фрагмент Депутатського запиту І.Бережної, який ініціював в інтересах Кремля Портнов.

Повний текст депутатського запиту І. Бережної тут:Завантажити можна на сайті
Оригінал листа Портнова з депутатським запитом від Бережної з дампу пошти Рапопорта (rapoport_b@gov.ru) тут:Завантажити можна на сайті
Це лише один з багатьох прикладів і тем, про які у своєму листі до Рапопорта зазначає зрадник Батьківщини А.Портнов.

А далі ми вам покажемо наскільки глибоко Кремль завдяки Портнову запустив свої щупальця в законотворчу діяльність в Україні. Росія під час розв’язаної нею війни проти нашої країни, фактично формувала порядок денний у Верховній Раді.

В одному з листів від 17 червня 2014 року Портнов надсилає в Кремль проєкт Закону про внесення змін до Конституції України, який був підготовлений в Адміністрації Президента України.

А через 2 дні (19 червня 2014р.) Портнов надсилає в Кремль на погодження текст своєї статті з гучною назвою “Аналіз…”, націленої на дискредитацію зазначеного законопроєкту. Кремль був вкрай зацікавлений в тому, щоб цей законопроєкт не був прийнятий Верховною Радою.

Звертаємо увагу, що в Верховну Раду законопроєкт від Президента України надійшов тільки 26.06.2014р. Тобто в Кремлі ознайомились, проаналізували і вирішили, як “завалити” законопроект за 10 днів до його появи у ВР України і оприлюднення. Спритно відпрацьовує завдання “Казбек”.

Нажаль, ціль Кремля була досягнута. В листопаді 2014 року законопроєкт було відкликано.

З широкого кола посіпак Портнова, які допомагали Кремлю “завалити” цей законопроєкт, виокремлюється така собі Марина Парінова, але про неї незабаром вас чекає окрема сага.


Звертаємо увагу: т.з. лист з “Аналізом” Портнова щодо цього законопроєкту, який він надіслав Рапопорту 19 червня 2014 року, був погоджений у Кремлі і оприлюднений від імені Парінової вже після подання його у Верховну Раду. І це не дивно, бо Парінова в Україні, поки Портнов був у бігах, була його очима, руками і навіть ротом, дуже справно виконувала всі завдання, які їй ставили в Кремлі. І про це також згодом буде в сазі про Парінову

Для порівняння: Два фрагменти, один з документа, підготовленого Портновим для Кремля, а другий – з оприлюдненої Паріновою статті.

Наступні 2 листи з дампу пошти Рапопорта, на які ми хотіли звернути вашу увагу, присвячені прийняттю Верховною Радою України Закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. Проєкт цього закону 16.09.2014 було внесено Президентом України Петром Порошенком як невідкладний і проголосовано Верховною Радою в той же день.


Зауважуємо, що текст проєкту цього закону було надіслано Портновим в Кремль на день раніше – 15.09.2014р. Це може свідчити лише про одне: в Адміністрації Президента України на той час працював кріт, який інформував Кремль через зрадника Портнова.

Ось такі справи, малята. Вам тепер не дивно, чому так неймовірно важко будувати, реформувати і захищати Україну?

Далі буде …

#Portnov
Tags: #portnov, т
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments