galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 101 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца. Частина 101 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

Goldman Sachs: в следующем году гривня укрепится до 24,8 грн/$

Goldman Sachs: в следующем году гривня укрепится до 24,8 грн/$

Аналитики инвестбанка Goldman Sachs прогнозируют дальнейшее постепенное укрепление гривни вплоть до конца 2018 г.

Согласно аналитическому обзору, курс гривни в перспективе 3 месяцев укрепится до 25,3 грн/$, 6 месяцев — до 25 грн/$, 12 месяцев и к концу 2018 года — до 24,8 грн/$, сообщает «Интерфакс-Украина», передает АgroРortal.

Goldman Sachs для сравнения также приводит котировки форвардов на гривню: по состоянию на 9 августа 2017 г. трехмесячные контракты торговались на уровне 28,3 грн/$, шестимесячные — 29,4 грн/$, 12-месячные — 31,2 грн/$.

Німецькі інвестори видобуватимуть біогаз зі звалища на ПолтавщиніУ Кременчуці Полтавської області німецькі інвестори добуватимуть біогаз з твердих побутових відходів Деївського звалища. Таке рішення інвестори прийняли з місцевою владою після 8 років переговорів, пише Вісник Кременчука.

Раніше німці висували умову – якщо видобуток газу міститиме більше 40% метану, або переробка сміття у біогаз виявиться не вигідною, вони зможуть забрати своє обладнання та піти з полігону. Зараз досягнуто домовленостей, що інвестор не полишатиме переробку сміття у Кременчуці за умови, що видобуток газу становитиме 200 куб.м на год., а не як за попередньої умови – 300 куб.м на год. Прорахували, що з 200 куб.м на год. вироблятимуть 470 кВт*год електроенергії.

Днями у Кременчуцькій міськраді повідомили, що німецькі інвестори перемогли на конкурсі і вже готові приступити до роботи: реконструкції існуючої газозбірної системи, будівництва та введення в експлуатацію газоутилізуючої системи та підключення її до існуючої газозбірної системи. Згодом, її приєднають до загальної мережі, а електроенергію реалізовуватимуть за «зеленим» тарифом.

Мешканці міста взамін отримають чистий полігон, а комунальне підприємство «КАТП-1628» отримуватиме гроші за орендну ставку за використання обладнання. За словами інвесторів, електростанція для Кременчука вже тричі будувалася в Німеччині. Дві продали через 8-річні переговори, а третя вже готова до відправлення на Деївське звалище.

Минэкономразвития прогнозирует 3% роста ВВП в 2018В Министерстве экономического развития и торговли ожидают, что к концу 2017 года уровень роста ВВП составит порядка 2%, а в следующем - 3%.

Об этом во время Инаугурационного экономического форума "Поддержка экономического развития Украины: сотрудничество между правительством и диаспорой" сказал первый вице-премьер-министр - министр экономического развития и торговли Украины Степан Кубив.

Он также отметил, что в 2019 году ожидается рост экономики на уровне 3,6%, а в 2020 году - на 4%.

Як Українська компанія допомагає всьому світу качати “чорне золото”


ТОВ «Діскавері – бурове обладнання» (Україна)

Компанія “Діскавері-бурове обладнання” займається проектуванням, виготовленням та сервісним обслуговуванням бурових установок. Її установки працюють у 12 країнах світу.

Компанія являється підрозділом компанії Discovery Industrial Services Ltd, що розташована в Лондоні. Виробництво розташоване у місті Стрий Львівської області.

ОВ «Діскавері – бурове обладнання (Україна)» (надалі – ДБО) виробничий підрозділ Discovery Industrial Services Ltd, компанії, що розташована в Лондоні, Велика Британія. Проектування та керівництво проектами ведеться з офісів в Англії та США, а їх реалізація відбувається на заводі в Україні.ДБО спеціалізується на будуванні нових бурових установок, проектуванні та виготовленні комплектуючих, а також забезпечує сервісне обслуговування, таке як, модернізація бурових установок, ремонт з виїздом, тощо.

Бурові установки ТОВ «Діскавері – бурове обладнання (Україна)» працюють для транснаціональних провідних бурових та нафтових компаній. Ми пишаємось тим, що маємо наш власний відділ проектування, монограми API (американський нафтовий інститут), сертифікати ISO та відмінні показники безпеки.

За два года внешний туристический поток в Киев вырос более чем на четверть

За два года внешний туристический поток в Киев вырос более чем на четверть

Количество иностранных туристов, посетивших город Киев в период с 2015 по 2016 год, выросла на 25,8%. Об этом рассказал руководитель Управления туризма Киевской городской государственной администрации Антон Тараненко.

"Такие темпы роста для нас очень важны, и мы можем говорить о том, что сейчас у города Киева и Киевской админстрации туризм является в приоритете, как в первую очередь составляющая экономики города", - прокомментировал Тараненко.

Он добавил, что за первое полугодие 2017 года Киев уже посетило 1,2 млн человек. По прогнозам Тараненко, в этом году внешний турпоток в столицу Украины может увеличиться на 30-40% по сравнению с 2016 годом.

Великі та середні підприємства України збільшили прибуток в 3 разиВеликі і середні підприємства України в січні-червні 2017 року отримали 186,259 мільярда гривень прибутку до оподаткування, що в 3 рази вище показника за аналогічний період попереднього року на рівні 62,950 мільярда гривень. Також повідомляється, що частка збиткових підприємств в Україні за підсумками січня-червня 2017 року знизилася до 31,2% з 34,6% роком раніше, передає УНІАН.

Як повідомляється на сайті Державної служби статистики України, в першому півріччі в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року фінансовий результат прибуткових підприємств України виріс на 44,2% – до 269,991 мільярда гривень.

Фінансовий результат збиткових підприємств країни за звітний період знизився на 32,6% – до мінус 83,732 мільярда гривень.

Держстат нагадав, що дані наводяться без урахування тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення АТО.

Сколевские Бескиды станут более удобными для туристов

Сколевские Бескиды станут более удобными для туристов

На территории Национального природного парка «Сколевские Бескиды» началось обустройство рекреационных зон «Водопад на р. Каменка» и «Урочище Колодка». Общая стоимость проектов составляет 620 тыс. грн, сообщает пресс-служба Львовской ОГА.

В частности, вблизи водопада на реке Каменка планируют восстановить существующие и создать новые места временного отдыха путешественников, установить информационно-охранные и запретительные знаки, информационные стенды, уменьшить уровень загрязнения и улучшить экологическое состояние территории.«В процессе реализации мероприятия по обустройству рекреационной зоны в урочище «Колодка» будет уменьшено негативное влияние от неконтролируемого посещения территории парка и его засорения, организовано поток отдыхающих только в оборудованных и отведенных для этого местах, что будет отвечать режиму территории и не будет наносить вред природным комплексам и объектам ПЗФ, повышен уровень информативности, осведомленности, экологического мышления и культуры посетителей касательно правил поведения в лесу, мест возможного отдыха и его условий», - рассказал директор департамента экологии и природных ресурсов Львовской ОГА Руслан Гречаник.

Кроме того, будет проведен текущий ремонт эколого-просветительских центров в Бутивлянском и Крушельницком лесничествах НПП «Сколевские Бескиды». Это, убеждены в облгосадминистрации, поможет создать комфортные условия для пребывания посетителей.

Проекты воплощаются в рамках комплекса природоохранных мероприятий, финансируемых из областного фонда охраны окружающей природной среды в 2017 году.

У Херсоні відремонтують два вантажних суднаНа Херсонському суднобудівному заводі (ХСЗ) приступили до реновації двогвинтового суховантажного теплохода типу “Волзький” дедвейтом 5375 тонн, повідомляє ЦТС.

Як повідомили в групі, за контрактом, вартість якого становить близько 5 млн гривень, на судні буде проведена заміна зовнішньої обшивки корпусу, перевірка донно-забортної арматури, кришок люкових закриттів, очищення і фарбування.

Також на стапель піднято суховантажний теплохід змішаного “ріка-море” плавання типу “Сормовський” дедвейтом 3850 тонн. У переліку робіт прогнозується ремонт корпусу, гвинто-рульового комплексу, люкових закриттів, забарвлення. Загальна вартість робіт становить понад 5 млн гривень.

Це цікаве судно, тип ”Сормовський“ португальської споруди, з особливостями архітектури межбортового простору, яке досить вузьке, що буде відображено в роботі складальників при заміні зовнішньої обшивки, внутрішніх бортів і межбортового набору, але ми розуміємо специфіку і традиційно виконаємо ремонт в контрактні терміни , – прокоментував заступник головного будівельника херсонської верфі СМГ Роман Новохацький.

В цілому сума виручки по судноремонту СМГ за перше півріччя 2017 року склала 92 млн гривень.

«Богдан Моторс» будет производить экологичные газовые автобусы с двигателем Euro 5

«Богдан Моторс» будет производить экологичные газовые автобусы с двигателем Euro 5

АО «АК «Богдан Моторс» завершило работы по подготовке к серийному производству экологического газового автобуса «Богдан А22115» с двигателем Euro 5. Об этом сообщается на сайте корпорации Богдан.

"Новые модели автобусов, троллейбусов и электробусов, которые изготавливаются АО «АК «Богдан Моторс», в том числе газовый, полностью соответствуют отечественным и европейским экологическим стандартам. В настоящее время мощности завода позволяют производить до 2200 таких автобусов в год", - говорится в сообщении.

Автобус работает на метане, поэтому уровень его выбросов в атмосферу минимальный по сравнению с дизельными двигателями. На сегодняшний день – это большой плюс для окружающей среды, отмечают инженеры-конструкторы.

Богдан А22115» - это городской автобус с низкой площадкой в заднем свесе и габаритной длиной 8,21 м., в котором установлен двигатель, который работает на газе метан. Для нужд пассажиров на инвалидных колясках установлен трап для заезда, а в передней части автобуса оборудованы специальные места для людей с ограниченными возможностями. Для удобства людей с нарушениями зрения и слуха автобус дополнительно оснащен аудио и видео устройствами. Как опцию, в «Богдан А22115» можно установить откидные сиденья на задней накопительной площадке. Завершающие работы по автобусу были проведены совместно со специалистами индийской компании Ashok Leyland. Агрегатная база с двигателем Euro 5 именно этого производителя используется при изготовлении автобусов «Богдан». Общая пассажировместимость «Богдан А22115» составляет 56 человек, из них 18 мест для сидения.

Уже сейчас завод полностью готов к серийному производству «Богдан А22115».Покупатели таких автобусов смогут оценить все их положительные характеристики.

Короткою стрічкою:

На Кіровоградщині з`явилася ще одна електростанція
У сeлі Кaм'янeчe Нoвoaрхaнгeльськoгo рaйoну рoзпoчaлa рoбoту сoнячнa фoтoeлeктричнa стaнція зaгaльнoю пoтужністю пoнaд 2 мeгaвaтa.
https://mind.kiev.ua/news/20175840-na-kirovogradshchini-zapustili-sonyachnu-elektrostanciyu-vartistyu-70-mln-grn

Укрзализныця модернизирует и обновит 270 локомотивов
Пятилетний план «Укрзалізниці» предусматривает модернизацию и приобретение 270 локомотивов, частично в сотрудничестве с General Electric.
http://elevatorist.com/novosti/4620-v-planah-ukrzaliznyitsi-za-5-let-modernizirovat-i-obnovit-270-lokomotivov

В Украине отменено главное ограничение по валюте и драгоценным металлам
Нацбанк Украины продлил ослабление антикризисных мер и отменил лимит в ₴ 250 000 на получение наличных в валюте и банковских металлах через кассы и банкоматы.
http://hronika.info/ekonomika/254208-v-ukraine-otmeneno-glavnoe-ogranichenie-po-valyute-i-dragocennym-metallam.html

Объёмы строительства в Украине существенно выросли
За семь месяцев сумма строительных работ составила свыше ₴ 44 млрд.
http://hronika.info/ekonomika/254214-obemy-stroitelstva-v-ukraine-suschestvenno-vyrosli.html

Експорт української яловичини зріс удвічі
За перші 7 місяців 2017 року експорт свіжої і охолодженої яловичини становив $ 64 млн, що більше ніж удвічі перевищує показники минулого року за аналогічний період.
https://agropolit.com/news/5516-eksport-ukrayinskoyi-yalovichini-zris-udvichi

В порт Южный прибыл дноуглубительный флот
24 августа в акваторию морского порта Южный прибыли второй и третий земкараваны дноуглубительного флота компании CHEC.
http://elevatorist.com/novosti/4619-v-port-yujnyiy-v-polnom-sostave-pribyil-dnouglubitelnyiy-flot-kitayskoy-chec

Мариупольский металлургический комбинат модернизируют
На масштабную модернизацию листопрокатного цеха выделили $ 85 млн – комбинат получит новое оборудование.
http://www.segodnya.ua/regions/donetsk/mariupolskiy-metkombinat-moderniziruyut-za-85-mln-dollarov-1049864.html

Украина построит завод боеприпасов
Украина потратит 1,6 млрд грн на закупку вооружений, 1,4 млрд грн - на строительство завода по производству боеприпасов.
http://biz.liga.net/ekonomika/industriya/novosti/3706659-ukraina-postroit-zavod-boepripasov-za-1-4-mlrd-grn-poroshenko.htm

С начала 2017 года "Укрзализныця" собственными силами изготовила более 1000 грузовых вагонов
500 вагонов изготовили на Панютинском ремонтном заводе, 412 вагонов отреставрировал Дарницкий вагоноремонтный завод и более 100 вагонов прошли починку на Стрыйском заводе.
http://ura-inform.com/ru/economics/2017/08/23/ukrainskaja-vagonostroitelnaja-promyshlennost-vstaet-s-kolen

Авиакомпании за полгода увеличили пассажиропоток почти на 40%
Украинские авиакомпании в январе-июле 2017 года увеличили перевозку пассажиров по сравнению с аналогичным периодом 2016 года на 36,8% – до 5,8 млн человек.
https://journalist.today/aviakompanii-za-polgoda-uvelichili-passazhiropotok-pochti-na-40/

Хроніки зубожіння Слобожанщини:

В Харкові відкрито найбільший в Україні центр для занять воркаутом і східними єдиноборствамиСтворенням міського клубу «Торсіон» і тренерською роботою в ньому займається workout-збірна Харкова «BarStylers», у неї входять багаторазові чемпіони України і світові призери, тренери міжнародного класу.
Спортклуб набирає дітей з 7 років. Для них підбирається індивідуальна програма загальнофізичної підготовки та ефективного розвитку. Тут також будуть проходити спеціалізовані заняття з воркауту, а також групові та індивідуальні тренування зі східних єдиноборств.

Харьков на 30 лет забудет о проблемах мусораМногофункциональный комплекс по переработке твердых бытовых отходов в Дергачах станет примером безотходного производства и одним из лучших в Европе.
На одной территории будут располагаться полигон и цех, где будут сортировать мусор по видам отходов — пластик, бумага, металл, сырье, и цех, в котором будут вырабатывать биогаз, а потом перерабатывать его на электроэнергию, тепло и органическое удобрение.

В Харькове открылся социальный центр для переселенцевЦентр «Семья» - совместный проект Харьковского горсовета, Немецкого общества GIZ и организации «Ми небайдужі». Для реализации этого проекта Харьков направил более ₴ 1 млн, столько же предоставило правительство Германии.
В центре будут предоставляться консультации психолога, социолога и юриста, проводиться семейные тренинги, будет работать детская комната с дневным пребыванием и компьютерные курсы для детей и пожилых людей. Кроме того, в центре оборудована комната гигиены, где мамы могут, например, перепеленать младенца, также есть небольшая кухня.

Гости из Европы и Азии дали высокие оценки Региональному центру услугВ День города Харьков посетили 11 делегаций из Албании, Венгрии, Грузии, Израиля, Китая, Польши, Словакии, Турции, Литвы, Чехии и других стран, которые высоко оценили стратегически важный для всей Украины объект.

В центре будут предоставлять более 400 услуг - административных, социальных и пенсионного характера. В бэк-офисе будут работать специалисты Департамента регистрации городского совета, органы социальной защиты, Пенсионного фонда, Государственной миграционной службы, фискальной службы, ЗАГСа.
Основные цели открытия центра - полная экстерриториальность услуг, максимизация быстрых услуг за одно посещение, развитие онлайн направлений.
В Региональном центре услуг будут работать самые востребованные службы города и области. Центр занимает площадь 6 тыс. кв. м. и организован по принципу открытого пространства, без кабинетной системы. Пользоваться услугами центра смогут как жители Харькова и Харьковской области, так и жители других регионов Украины. Время приема заявителя будет составлять не более 15 минут.

Міжнародні відносини Харкова: Чергове розширення географіїХарківська облрада і регіональна рада Південної Карелії Фінляндії домовилися про співпрацю

Голова Харківської облради Сергій Чернов і регіональний мер Південної Карелії Матті Вііалайнен підписали угоду про співпрацю між Харківською облрадою та регіональною радою Південної Карелії..

Сергій Чернов і Матті Вііалайнен обговорили реалізацію спільних регіональних проектів, обмін делегаціями студентів, участь бізнес-кіл та делегації Південної Карелії в інноваційному форумі "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи" та Слобожанського ярмарку.
Пан Матті Вііалайнен поділився також досвідом реалізації адміністративно-територіальної реформи в Фінляндії.

У Харькова появился новый город-побратим

Албанія, Угорщина, Туреччина, Ізраіль, Польща, Словаччина. Більше десятка делегацій з міст України та Європи зібрались на урочистому прийомі мера в залі міськради. Результатом зустрічі стало підписання договору про побратимський зв'язок Харкова з албанською столицею, містом Тираною.
Наступним етапом стане розвиток відносин із Любліном, результатом також може стати налагодження побратимських стосунків. В такому випадку місто стане двадцять дев'ятим парнером Першої столиці.

Реконструкция центральной части сада Шевченко завершена

На аллеях обустроены новые клумбы, выполнена замена фонарей, появилась автоматизированная система полива газонов.
Уже начаты работы по реконструкции сада и в другой его части. После завершения там появится много газонов, на которых можно будет отдохнуть в тени деревьев. Но главной изюминкой станет большое озеро.

За три квартали на Харківщині набудували більш ніж на ₴ 4 млрдЗ початку року підприємства Харківської області виконали будівельних робіт на ₴ 4,6 млрд.

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року будівництво житлових будівель збільшилося на 36,1%, нежитлових – на 34,5%, інженерних споруд – на 28%. Роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переоснащення становила 80,1% від загального обсягу виконаних будівельних робіт, решта – з капітального та поточного ремонтів (11,8% та 8,1% відповідно).

Окрім Харкова, будівельні роботи виконувались в усіх містах обласного значення та 12 районах області.

В этом году владельцы недвижимости уплатили свыше 60 миллионов налогов

В этом году владельцы недвижимости уплатили свыше 60 миллионов налогов

Плательщики налога на недвижимое имущество уплатили в местные бюджеты 61 млн грн. Об этом рассказал начальник управления администрирования имущественных налогов и сборов Департамента налогов и сборов с физических лиц ГФС Владислав Павлов.

"Физлицами уже сформировано около 1 млн налоговых уведомлений-решений по налогу на недвижимое имущество. Ожидаемая сумма налога составляет около 500 млн грн. В настоящее время уже уплачено 61 млн грн налога",- сказал Павлов.

Напомним, в 2017 году налог на недвижимое имущество уплачивается физлицами за 2016 год. За 2017 год налог на недвижимое имущество, отличное от земельного участка, будет платиться физлицами в 2018 году.

“Нібулон” побудує ще 10 річкових терміналів на річках України та 40 суденКомпанія «Нібулон» планує побудувати ще мінімум 10 річкових перевантажувальних терміналів для сипучих вантажів на берегах Дніпра, Південного Бугу та інших судноплавних річок країни, а також ще 40 несамохідних суден та буксирів для власного флоту. Про це заявив генеральний директор підприємства Олексій Вадатурський, передає прес-служба компанії, пише Агравері.

«Це в корені змінить карту логістики України. Нас підтримують місцеві органи на місцях, які розуміють, що таке вдосконалення логістики, що таке зняття автомобілів з автомобільних доріг», ― підкреслив Вадатурський.

Гендиректор «Нібулону» і глава представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер підписали кредитну угоду на $90 млн, які будуть спрямовані на подальший розвиток інфраструктури водних перевезень та вантажного суднобудування в Україні.

Разом із кредитною угодою з ЄІБ на €74 млн і МФК на $100 млн, які були підписані протягом останніх півроку, компанія отримала можливість інвестувати в розвиток інфраструктури агросектору близько 7 млрд. грн.

«Це кошти не тільки на такий об’єкт, це програма відродження транспортної водної артерії України. Це відродження українського суднобудування. Ми побудували близько 60 суден. У найближчі роки ми побудуємо ще 40 за ці ж гроші», ― додав Вадатурський.

Калифорнийский центр крови передал Украине "лабораторию на колесах"

Калифорнийский центр крови передал Украине "лабораторию на колесах"

Central California Blood Center передал Украине автомобиль, оборудованный как передвижная лаборатория по сбору донорской крови. Об этом рассказала заместитель министра Оксана Сивак. "Идея в том, чтобы обеспечить качество донорской крови и ее доступность", - сказала Сивак.

Кровемобиль оборудован несколькими местами для собственно доноров, необходимым инструментарием и мобильной лабораторией.

Она отметила, что ежедневно в переливании крови или различных ее компонентов нуждаются и раненные в зоне АТО военные, онкологические больные, как взрослые, так и дети, и очень широкая категория пациентов, которым по различным причинам может понадобиться переливание крови.Задача обеспечить необходимый объем для раненых бойцов лежит на сети центров крови, а также на гражданах, которые могут приобщиться к безоплатному донорству.

"Мы в тылу должны организоваться, сдать кровь, сделать качественные компоненты и доставить вовремя, чтобы они были в зоне АТО, а не собирать у ребят кровь и на месте их перерабатывать", - отметила Сивак.

Как рассказал директор Киевского центра крови, на каждого жителя столицы должно быть заготовлено 10 мл крови. За прошлый год городским центром крови и отделением трансфузиологии было заготовлено 25 тысяч доз крови. Одна доза крови, по словам врача, может спасти жизнь двум пациентам.

Укрпошта на виставці «Міць нескорених» представила нові поштові марки з зображенням БТР-4 та Ан-178Укрпошта разом з Державним концерном “Укроборонпром” випустила до Дня Незалежності України нові поштові марки «Бронетранспортер «БТР-4» та «АН-178».

Нові марки входять до серії «Національна військова техніка», створену Укрпоштою сумісно з “Укроборонпромом”, перший випуск якої відбувся 25 березня 2016 року. У колекцію увійшли зображення танку БМ «Оплот» та бронетранспортеру «Дозор-Б», які також беруть участь у виставці.«Міць нескорених» — виставка сучасного українського озброєння та військової техніки у самому центрі Києва. В її експозиції близько 70 одиниць бойової техніки та озброєнь – самохідні артилерійські установки, танки, бойові машини піхоти, бронетранспортери, вантажні та санітарні автомобілі. Понад 30 з них виготовлені силами державних підприємств-учасників ДК «Укроборонпром». Техніка після свят має бути передана українським військовим на Донбасі. На виставці розміщені і зразки техніки, яка вже виконує завдання у зоні бойових дій, і такі, які лише пройшли випробування на полігонах.

Придбати ці та інші марки ви можете у магазині філателічної продукції (Головпоштамт, Київ, Хрещатик, 22).

Украинцы взяли "теплых кредитов" на 4 миллиарда

Украинцы взяли "теплых кредитов" на 4 миллиарда

С октября 2014 года и по сей день порядка 320 тыс. семей воспользовались правительственной программой "теплых кредитов" на общую сумму более 4 млрд гривень. Об этом свидетельствуют результаты мониторинга действия программы, который ведет Госэнергоэффективности, сообщает Правительственный портал.

"В этом году ОСМД особенно активны в вопросе энергосбережения. С начала 2017 года программой воспользовались 468 ОСМД, привлекая на энергоэффективные мероприятия более 100 млн грн. Это больше, чем за весь 2016 год, когда были выданы 435 кредитов для ОСМД и ЖСК на общую сумму 61 млн гривень", - прокомментировал председатель Госэнергоэффективности Сергей Савчук, добавив, что даже прошедшая неделя стала в очередной раз рекордной. В частности, за неделю ОСМД привлекли 53 "теплых кредита" на сумму более 13 млн гривень.

Самой большой популярностью пользуется утепление индивидуального жилья. Этим направлением программы воспользовались порядка 210 тыс. семей, привлекая на энергоэффективные материалы и оборудование 3,5 млрд гривень.

Более 21 тыс. частных домохозяйств получили в банках 367 млн грн на установку твердотопливных котлов.

Более тысячи ОСМД и ЖСК, а это порядка 80 тысяч семей, стали участниками программы, получив в банках 178,3 млн грн на внедрение энергоэффективных мероприятий в многоэтажках.

Как объяснил Савчук, программа демонстрирует синергию усилий правительства и населения на пути к энергосбережению. Государство предоставляет гарантированную финансовую поддержку, а население приобщается ко внедрению энергоэффективных мероприятий. В результате семьи значительно меньше платят за коммунальные услуги, повышается комфорт в домах, а стоимость утепленных квартир растет.

В Україні на 86% зросло виробництво замороженої свининиУ липні поточного року порівняно із аналогічним періодом 2016 зросло виробництво замороженої свинини, мороженого м’яса ВРХ та охолодженої курятини. Про це повідомляє Держстатистики, передає Агравері.

За даними відомства, замороженої свинини протягом липня вироблено 1,2 тис. т, що на 86,5% більше показників липня 2016.

Крім того, виробництво мороженого м’яса ВРХ протягом звітного періоду склало 1,2 тис. т, що на 21,8% більше, ніж у липні 2016 року. Порівняно із червнем 2017 виробництво зазначеного продукту зросло на 2,2%

До того ж, охолодженого м’яса свійської птиці у липні вироблено 58,8 тис. тонн, а це більше на 1,4%, ніж у липні 2016.

Водночас, протягом липня 2017 року в Україні вироблено 4,2 тис. тонн свіжого чи охолодженого м’яса ВРХ, що на 22,9% менше, ніж за аналогічний період 2016.

Замороженого м’яса птиці протягом звітного місяця вироблено 15,5 тис. т — на 8,1% менше порівняно із липнем 2016. Порівняно з червнем 2017 виробництво зазначеного продукту зросло на 0,3%.

Виробництво свіжої чи охолодженої свинини протягом звітного періоду порівняно із липнем 2016 скоротилось на 4,7%, до 20,2 тис. т, порівняно із червнем 2017 ― зросло на 2,2%.

Германия дает Киеву €280 тысяч на внедрение концепции «умного города»

Германия дает Киеву €280 тысяч на внедрение концепции «умного города»

Немецкое правительство оказывает поддержку Киевской горадминистрации в реализации Kyiv Smart City 2020 в рамках проекта «Оказание поддержки городу Киев во внедрении открытого бюджета». Об этом сообщается на официальном сайте КГГА.

«Проект «Предоставление поддержки городу Киев во внедрении открытого бюджета» выполняется немецкой правительственной компанией Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit(GIZ) GmbH по заказу правительства Германии. Он предоставляет финансирование проекту в размере 280 тысяч евро», - сообщают в КГГА.

Около 200 госслужащих, журналистов, представителей общественности пройдут обучение для использования портала «Открытый бюджет», чей функционал будет значительно расширен: появится доступ к мониторингу данных о бюджетных средствах, выполнение бюджета отдельными его распорядителями, доходы от аренды или другого использования муниципальной собственности.

Это даст возможность, в свою очередь, с помощью карты Киева получать информацию о доходах от объектов наружной рекламы. Так город получит новые инструменты в управлении наружной рекламой, что значительно будет способствовать ее существенному уменьшению в городе, заверяют в администрации.

В КГГА отмечают, что все мероприятия на реализацию проекта «Предоставление поддержки городу Киев во внедрении открытого бюджета» направлены на преодоление коррупции и создание условий для прозрачности управления бюджетными средствами Киева, а также на повышение кадрового потенциала сотрудников муниципалитета.

Завершение реализации всех мероприятий запланировано на начало 2018 года.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7423 1851 9075

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments