galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Дівчинка на Марші

В Киеве во время Марша защитников, посвященного Дню Независимости Украины, вместе с ветеранами войны на Донбассе, волонтерами, политиками и простыми украинцами с портретом недавно погибшего отца шла дочь Ярослава Журавля.
Михаил Макарук опубликовал фото девочки и написал, что этот день и этот Марш для него — это дань памяти тем, кто положил свои жизни за Украину: «Мой ответ на этом фото — это маленькая дочь Ярослава Журавля. Чтобы помнили …».


Дочка розвідника Ярослава Журавля на марші захисників України на Хрещатику.

Дмитро Чекалкин: «Ярослав був людиною не випадковою, він сам визвався забирати тіло свого побратима Дмитра Красногрудя – вони з ним разом з 2015 року.
У групі розвідників були ще два молоді хлопці, Ярослав одразу сказав – у мене є родина, двоє дітей, а вони ще 20-річні, тому це моя місія… Коли поверталися по тіло командира, Ярослав йшов першим, за ним йшли сапери.
Це була офіційна евакуаційна група, яка мала забрати тіло загиблого лейтенанта Красногрудя.
Із противником було досягнуто домовленість про припинення вогню.
Коли поверталися по тіло командира, Ярослав йшов першим, за ним йшли сапери. Це була офіційна евакуаційна група, яка мала забрати тіло загиблого лейтенанта Красногрудя – тільки вони вийшли з яру на пагорб, першим у весь зріст йшов Ярослав. Не дійшов до Дмитра кроків п’ятнадцять-двадцять, як з того боку пішов шквальний вогонь»
Subscribe

 • ЦИТАТА ДНЯ:

  Собко Юрій Весна 2019, ще до виборів. «Стюардеса» в нашому сільському автобусі, яка виконувала високоінтелектуальну роботу («обілєчувала» пасажирів),…

 • Як Саакашвілі «Донецьк брав»

  19.07.2021 Дмитро Вовнянко Голова виконавчого комітету реформ (який реформ не виконує) Міхеіл Саакашвілі заявив в ефірі каналу «Україна 24», ніби…

 • Говориш українською - ще подумаємо, чи взяти тебе на роботу.

  У Києві дівчині відмовили у вакансії, бо вона відмовилася говорити російською. В офісі мовного омбудсмена вже почали розслідування інциденту.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment