galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

За рік 44% українців втратили почуття безпеки


Helgi Sharp 2/9/2020 https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=875035686234092&id=100011830050778

💥 За рік 44% українців втратили почуття безпеки - результати дослідження Центру Разумкова спільно з Фондом "Демократичні ініціативи" Ілька Кучеріва.
Яка, до чорта, безпека? Коли корупціонер та пройдисвіт Вовк - ОК; ватні хвойди Фокін і Кравчук - ОК; плагіатор і латентний московіт в особі міністра освіти - ОК; лейтенант Баканов, який виконує лише приВАТНІ вказівки Зе - ОК; Єрмак, що здає Кремлю операції спецслужб - ОК; Аваков, який свої пройоби прикриває триманням під вартою патріотів України - ОК; Шмигаль, який 300 млрд діру у бюджеті називає "дефіцитом" - ОК; гвалтівник Іванісов у ВР - ОК; викликач хвойд на робоче місце депутат Яременко - ОК; багатокілометрові кортежі замість велосипеда - ОК; дача у Кончі замість дитячого будинку - ОК, весь 95-й квартал при владі - ОК.
Все інше (у тому числі, безпека) - ваші проблеми, бо ви - мікроби, що плутаються під ногами. Це ви у квітні 2019-го всі були президентами, а наразі ви ніхто, і звати вас - ніяк.
Липовий чорний пояс, липовий берет, липовий диплом юриста, липовий презЕдент. Йдіть ще на місцевих виборах проголосуйте за його корабельні сосни. Безпеки вони захотіли, бовдури наївні...

Коментарі з ФБ:

Ivann Klimov
Все повторення як 100 років . Я був проти будь яких виборів під час війни .

Ганна Петрик
В оцьому перевернутому догори дриґом борді вміщений увесь зміст того, що відбувається зараз в Україні - гірка алегорія усіх подій, які відбулися всередині країни протягом останніх півтора року.
Біле – це чорне, війна – це мир, захисники – це кримінальні елементи типу попочлєнців, малороський випєрдєнь з обмеженими розумовими здібностями – це президент...
Отака гірка правда сьогодення

Юрий Ломоносов
зебіли почали зовсім трішечки щось підозрювати) Доки голодними і обірваними не будуть ходити,діла не буде(


Ирина Панская
Думайте на місцевих,чорт би побрал цих виродків.

Людмила Кравченко
А зараз ще й до Прямого причепилися
зеленими щупальцями.

Alexandr Maltsev
У украинцев чувство безопасности ушло с уходом Пороха. Зато малороссы, новоросы и единоросы развернули плечи. Обсуждать это уже нет смысла. Нужно действовать.

Валентина Ковальская
Як не гірко це визнати, але слів з пісні не викинеш. Саме така ситуація і склалася в Україні і не бачуть, не чують і не знають -- це глухонімісліпійтупіЗЕбобіки. Притомні люди все це бачать, чують і розуміють. Україна і її народ -- в великій небезпеці !!! Ми, або гуртуємося і боронимо Україну, як державу, або знову лягаємо під кирзовий чобіт "братських" бурятів. Наші діти і онуки ніколи не вибачать нам цього.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments