galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

🇺🇦Це - справжній Президент України! Це - мій Президент ! 🇺🇦


Петро Порошенко
11/9/2020
Європейська Солідарність вимагає негайно зупинити витрачання коштів Фонду боротьби з COVID-19 на цілі, не пов’язані безпосередньо з боротьбою з коронавірусом.
Ці гроші мають витрачатися виключно на боротьбу з коронавірусом і порятунок людей. Для цього Фонд і був створений — не для корупції, не для «відосиків» і не для будівництва доріг. Маємо рятувати медичних працівників, які протистоять поширенню коронавірусу в Україні, застрахувати їхнє здоров’я і забезпечити лікарні усім необхідним для подолання пандемії. Вимагаємо розслідувати усі випадки нецільового використання коштів на боротьбу з коронавірусом і притягнути винних до відповідальності.
1 вересня діти пішли до школи. А у березні влада зняла з освіти 5 млрд грн. Мільйони дітей і сотні тисяч вчителів залишені сам-на-сам з цією проблемою. Натомість левову частку грошей, які парламент навесні виділив на протидію COVID-19, те, що не встигли розкрасти, — вирішили витратити на будівництво доріг. Для чого? Щоб перед виборами урочисто перерізати стрічки.
Є та робота, яку зобов’язана зробити влада. Забезпечити реальне страхування усіх медиків — а не ту «фількіну грамоту», яку запропонували «слуги», коли страхують тільки на випадок інвалідності або смерті. Від коронавірусу інвалідність не призначають!
Забезпечити справедливі доплати медпрацівникам, які стоять на передньому краї боротьби з коронавірусом. Нагадаю, це мають бути 300% до зарплати.
Негайно застрахувати освітян і передбачити доплати у розмірі 100% — за організацію навчального процесу в умовах пандемії. Забезпечити масове тестування — в першу чергу медичних працівників, педагогів і вихователів дитячих садочків, військових на передовій. І припинити врешті-решт перекладати відповідальність на місцеві органи влади, на лікарів і самих громадян.
Про цю та інші суспільно-важливі теми поговорили з виданням «Високий Замок» online: https://bit.ly/2RjL0hm
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments