galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

РІК ТОМУ в Україні❗️🇺🇦 На місці Тетяни завтра може опинитись будь-хто…

Уляна Супрун 
July 16, 2019 
·https://www.facebook.com/ulanasuprun/posts/2391558917795328
ДБР та СБУ (за ініціативи ГПУ) повідомили про підозру директорці Державного експертного центру МОЗ України Tatyana Dumenko! Вони готові захищати не право та справедливість, а інтереси фармацевтичної мафії та їхні фінансові потоки. Як ми й попереджали вчора — йдеться про цілковито сфабриковану справу.
Державний експертний центр МОЗ України з 2008 року орендував приміщення в однієї мутної компанії. Договір про оренду уклали у 2013 році. Орендодавець постійно змінював ціну за оренду і таким чином отримував гарні кошти, шантажуючи державне підприємство виселенням і тісно співпрацюючи з людиною Богатирьової у керівництві ДЕЦ — Миколою Востриковим (був заступником директора з господарських питань). Паралельно з цим установа 10 років ніяк не могла переїхати у своє приміщення на вулиці Смоленській. Чомусь постійно виникали проблеми із завершенням ремонту, підключенням електроенергії тощо.
У Тетяни Думенко, як і у мене “складний” характер, і вона вирішила не толерувати це. Круті орендодавці вирішили вибити із ДЕЦу 11 мільйонів гривень за декілька днів до нового року у грудні 2016, завищивши ціну оренди і вимагаючи передоплати за цілий рік. Тетяна розірвала угоду. На початку 2017 року вона повністю перевезла усю команду закладу на нову локацію, при цьому не перервавши ні на день роботу установи, яка забезпечує функціонування ринку ліків України.
Чесні українські суди після декількох років судових проваджень змусили ДЕЦ сплатити орендодавцям півтора мільйони гривень штрафу. І саме за ці витрати на Тетяну тепер вішають “недбальство”. Тобто ГПУ (яке виокремило цей фрагмент провадження НПУ і розподілило його на ДБР, ігноруючи законодавство), ДБР і СБУ переслідують принципову керівницю державного підприємства за те, що вона врятувала заклад від шантажистів і зекономила мільйони гривень для бюджету.
Що зробила Тетяна на посаді директора ДЕЦу?
🔅Запровадила у ДЕЦ єдине вікно для роботи з представниками фармацевтичних компаній, яке унеможливлює корупцію. ДЕЦ забезпечує прозорі умови для виробників ліків — їм більше не потрібно платити хабарі за реєстрацію в Україні. І звісно, більше не можна за хабар зареєструвати неякісні ліки та продавати їх українцям. Не можна також вручну заблокувати реєстрацію ліків конкурентів.
🔅Створено реєстр інсулінозалежних пацієнтів, який не дає більше можливості просто вигадувати людей, яким нібито потрібен інсулін та проводити мільйонні маніпуляції із закупівлями. Усіх пацієнтів, які його дійсно потребують, вносять до електронної бази, і ми розуміємо, скільки інсуліно потрібно закупити. Лише минулого року це дало змогу зекономити 400-500 млн грн бюджетних коштів.
🔅Діє реєстр клінічних досліджень. Це означає, що кошти на дослідження виділяються прозоро, і в Україні можна чесно займатися наукою. А для пацієнтів це дає можливість отримати інноваційне лікування нарівні з більш розвиненими країнами. Раніше на цьому масово заробляли і робили схеми з хабарів лікарям.
🔅Завдяки роботі ДЕЦ вдалося в стислі терміни забезпечити українців необхідними препаратами. Якщо проводити реєстрацію ліків прозоро, без договорняків і не чекаючи “подяки“, вона може тривати не більше 7-10 днів.
Держава, пацієнти, чесний бізнес та науковці лише виграли від роботи Державного експертного центру під керівництвом Тетяни Думенко.
Коли ти створюєш екосистему в якій немає місця для корупції — корупційні монстри докладуть максимум зусиль, щоб прибрати тебе і показати всім, як небезпечно чинити їм опір професійно. Так знищують незручних людей. У будь-якій сфері. Під будь-яким дурним приводом. Головне — результат. Подібна підозра не має аналогів. ДП та інші державні установи час від часу програють справи в судах, і ніхто не чув про те, щоб судові витрати ставали збитками. Підозра є політично вмотивованою та не має перспективи в суді. Єдиною метою її вручення є подальше відстороненння директора.
На місці Тетяни завтра може опинитись будь-хто достатньо сміливий будувати здорову Україну і вміє робити це виключно чесно. У четвер Печерський суд розгляне клопотання про відсторонення Тетяни від посади. Про точний час — повідомимо. Чим більше нас прийде — тим краще. До зустрічі!
Subscribe

 • Усэ прэ и хитрый план по ЕС

  Це відео Автор "Блога обо всем и ниАчем" зробив сьогодні‼️ 21/10/2021 Это заключительный видос (аж перекрестился) по большому интервью Владимира…

 • Про Блог обо всем и ниАчём

  Я написала на сторінці Автора "Блога обо всем и ниАчем": Ви - неперевершений! Я не знаю більш дотепного і більш талановитого творця відеороликів…

 • МАРИУПОЛЬСАЯ ВАКХАНАЛИЯ

  Автор: Блог обо всем и ниАчем October 16 , 2021 Вы шо думаете, позавчера Владимир Александрович проехался по ушам пионэрам на острове Хортица и на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments