galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Геннадій Москаль уже зробив запит...

МОСКАЛЬ ПІДОЗРЮЄ, ЩО ДИПЛОМ ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРО ВИЩУ ОСВІТУ ФАЛЬШИВИЙ – ПОДРОБИЦІ
05.10.2020 14:43

Геннадій Москаль уже зробив запит до Кривого Рогу, де офіційно навчався гарант
Колишній голова Луганської та Закарпатської областей, генерал-лейтенант міліції Геннадій Москаль підозрює, що диплом Володимира Зеленського про вищу освіту – фальшивий. Про це він сказав в ефірі "5 каналу" в програмі "СтопРеванш".
"Я зробив запит до Кривого Рогу – дайте його дипломну роботу. Є доступ до публічної інформації. Це публічно. Якщо ти не писав дипломної роботи, тобі не дадуть диплом. Тільки, кажу, не кажіть, що миші з’їли, затопили, хтось вкрав, десь загублена", – каже Москаль.
Неграмотність – лише одна з багатьох подібностей Зеленського та Януковича. Шостий президент так само любить розкіш: обіцяв передати державну резиденцію дітям, але сам переїхав до палацу. Його кортеж учетверо більший, ніж у четвертого президента – п'ятдесят машин. Якщо Янукович відпочивав тільки на державній дачі в Криму, то Зеленський за півтора року, крім Одеси, Гути, Буковеля та острова Бірючого їздив на відпочинок у Бодрум, Париж, на Ніагарський водоспад. А новий, 2020 рік, почав зі скандального відпочинку в Омані.
"Він виявився дуже слабкою людиною, – не тільки інтелектуально, – яка досі не може зрозуміти, що таке президент і чим він має займатися. Слабкою на ті спокуси, які дає влада. Для нього на якийсь момент стало важливіше лімузини-кортежі-дачі-відпочинки, аніж власна робота", – говорить ексміністр транспорту Володимир Омелян.
А Геннадій Москаль додає: "Таким совком не був ні Кучма, ні Ющенко, навіть не був Янукович. Він чисто радянський совок”.
https://www.5.ua/polityka/moskal-pidozriuie-shcho-dyplom-zelenskoho-pro-vyshchu-osvitu-falshyvyi-podrobytsi-225737.html?fbclid=IwAR39oMysK5PnMlxzjBBUyrGhOWF6Dx2NrB3cMrL5UKVSZh8bU09QGTmawWs
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments