galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 104 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца. Частина 104 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

США інвестує $400 млн в будівництво об’єктів вітроенергетики в південних областях УкраїниПрезидент Корпорації приватних зарубіжних інвестицій Рей Вошберн (OPIC) заявив про намір інвестувати в будівництво об’єктів вітроенергетики в південних областях України, зокрема, в Запорізькій області, близько $ 400 млн. Глава OPIC не уточнив на який термін розраховані ці інвестиції, повідомляє ITC.ua.

Інвестиції в розвиток сегмента вітроенергетики стали однією з тем, що стосуються майбутнього енергетики України, обговорюваних в рамках нещодавньої зустрічі Вошберна з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

В рамках першого візиту в Україну новоспечений глава OPIC, який вступив на посаду тільки в минулому місяці, окреслив напрямки та проекти, які найбільш цікаві американському фонду. Крім згаданої вітроенергетики це також розвиток малого і середнього підприємництва, співпраця з державним енергохолдингом «Енергоатом», модернізація рухомого складу державного оператора залізничних перевезень «Укрзалізниця».

Проекти з підтримки малого і середнього бізнесу вже розпочато. Інші ініціативи знаходяться на фінальних стадіях переговорів, – сказав Рей Вошберн.

Він також зазначив, що обсяг фінансування проектів з «Енергоатомом» складе не менше $ 250 млн. Окрему увагу буде приділено проектам в секторі портової інфраструктури і організації поставок енергоресурсів, зокрема, вугілля, з США.

США хочуть бачити Україну економічно сильною, розвиненою країною, – уклав глава OPIC.

Минэкономики создало экспертную группу для усиления сотрудничества с НАТО

Минэкономики создало экспертную группу для усиления сотрудничества с НАТО

Министерство экономики создало межведомственную экспертную группу по подготовке и выполнению решений Совместной рабочей группы Украина - НАТО по вопросам экономической безопасности (СРГЭБ).

Группа создана в рамках выполнения Годовой национальной программы под эгидой Комиссии Украина-НАТО на 2017 год, сообщает Правительственный портал.

"Межведомственная экспертная группа - временный консультативно-совещательный орган при Минэкономразвития, целью которого станет разработка предложений касательно приоритетных задач и мероприятий, направленных на развитие эффективного сотрудничества Украины с НАТО. Председателем межведомственной экспертной группы является Юрий Бровченко, заместитель министра экономического развития и торговли Украины - Национальный координатор по вопросам сотрудничества Украины с НАТО в экономической сфере. В состав межведомственной экспертной группы вошли представители Минэкономразвития, Минобороны и государственного концерна "Укроборонпром", - отмечается в сообщении.

Межведомственная экспертная группа будет анализировать состояние сотрудничества Украины с НАТО в экономических и ресурсных аспектах, готовить согласованные предложения касательно перспективных направлений такого сотрудничества и пути совершенствования форм взаимодействия. Также группа будет мониторить реализацию договоренностей и изучать проблемные вопросы, связанные с выполнением договоренностей, достигнутых на заседаниях СРГЭБ.

Кроме того, межведомственная экспертная группа будет осуществлять подготовку рекомендаций касательно необходимости привлечения консультационной, консультативной и технической помощи НАТО, инициировать разработку соответствующих международных программ.

Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” має намір купити третій завод в ЄСНайбільший виробник курятини в Україні агрохолдинг МХП має намір придбати третій завод в Європі для виробництва м’ясних напівфабрикатів. Агрохолдинг “Миронівський хлібопродукт” (МХП), найбільший виробник курятини в Україні (ТМ “Наша Ряба”), нарощує експорт і перероблювання м’яса в ЄС.

Як уточнює Анастасія Соботюк, начальник відділу по роботі з інвесторами МХП, за підсумками 2017 року компанія планує експортувати в ЄС до 200-220 тис. тонн м’яса проти 190 тис. тонн у 2016 році, передає delo.ua.

На європейський ринок МХП поставляє охолоджені напівтуші, які переробляються, в тому числі, на двох підприємствах холдингу – в Нідерландах і Словаччині.

За словами Соботюк, підприємство в Нідерландах працює на максимальній потужності – 1,5 тис. тонн продукції на місяць. Потужності словацького підприємства в три рази більше, ніж в Нідерландах і поки повністю не задіяні.

“Із запуском другої черги Вінницької птахофабрики плануємо повністю завантажити підприємство в Словаччині”, – зазначає Соботюк.

Нагадаємо, МХП У 2017 році почав будівництво другої лінії Вінницькій птахофабрики (Ладижин, Вінницька область). До 2020 року планується наростити виробництво до рекордних 730 тис. тонн.

У планах компанії також налагодити виробництво м’ясних напівфабрикатів для європейського ринку. “Такий продукт як м’ясні напівфабрикати потрібний на ринку ЄС. Нам цікаво придбання невеликого заводу, який вироблятиме напівфабрикати з української курятини для європейського ринку. Таким чином, ми хочемо поглибити перероблювання м’яса. Нам потенційно цікава співпраця з європейськими торговельними мережами – ми готові виробляти продукцію під їх private label”, – говорить Анастасія Соботюк.

У 2016 році МХП запустив завод з перероблювання м’яса птиці в Нідерландах, інвестиції в проект склали $3,5 млн. У 2017 році компанія у співпраці з європейським дистриб’ютором заснувала м’ясопереробний завод в Словаччині. Обсяг інвестицій – близько $3 млн.

Агрохолдинг також займається виробництвом зернових, соняшникової олії, продуктів м’ясопереробки.

Чистий прибуток МХП У 2016 році склала $69 млн проти чистого збитку в $113 млн у 2015 році. Виручка зросла на 7% – до $1,135 млрд.

В Украину через несколько дней прибудут три корабля с углем марки "А"

Кистион: В Украину через несколько дней прибудут три корабля с углем марки "А"

В Украину с 8 по 12 сентября прибудут три корабля с энергетическим углем марки "А" в порт «Южный». Об этом сказал вице-премьер-министр Украины Владимир Кистион во время заседания правительства.

Он отметил, что администрация морских портов Украины и министерство инфраструктуры готовы к таким поставкам и практически вся логистика уже отработана и готова к принятию тех объемов, которые будут приходить. Он также отметил, что в подземные хранилища закачано 14 млрд кубических метров газа, что по сравнению с предыдущим годом на 2 млрд больше. «Я думаю, что те задачи, предусмотренные планами мероприятия, то есть объем не менее 17 млрд, будут выполнены, исходя из технических возможностей», - пояснил он.

Напомним, в конце августа из порта американского города Балтимор вышло судно, груженное 62 тыс. тонн энергетического угля. Еще одна партия угля должна быть ориентировочно 120 тыс. тонн, и должна прибыть в Украину в начале октября.

Как ранее сообщалось, украинская государственная компания "Центрэнерго" договорилась о поставках из США 700 тысяч тонн угля антрацитовой группы до конца 2017 года.

Укроборонпром представил новый самолет "Дельфин"

Укроборонпром представил новый самолет "Дельфин"

"Одесский авиационный завод" разработал новый легкий четырехместный одномоторный самолет, который получил название Y1 "Дельфин", информирует пресс-служба "Укроборонпрома".

"Завод разработал и продвигает новый легкий самолет Y1 "Дельфин", который может выполнять целый спектр задач, от начальной подготовки пилотов, как военной, так и гражданской авиации, патрулирования и мониторинга", - говорится в сообщении.

Отмечается, что легкость управления и гибкость применения этого самолета позволяет использовать его, как первую ступень в обучении летчиков, как патрульный самолет для мониторинга приграничных зон или лесных пожаров, а также, как акробатический или легкий пассажирских самолет."Для большей безопасности на самолете установлена специальная система спасения, когда, в случае нештатной ситуации весь самолет с пилотами и пассажирами спускается на парашюте. Благодаря этому решению становится возможным спасти не только человеческие жизни, но и сам самолет. Y1 "Дельфин" оснащен двигателем французской компании Societe de Motorisations Aeronautiques, которая входит в масштабный авиа-конгломерат Safran SA, производящий двигатели и авионику для самолетов Boeing и Airbus. Этот двигатель способен разгонять Y1 "Дельфин" до 385 км/ч и обеспечивает беспосадочный полет на расстояние до 1320 км", - говорится в сообщении.В Укроборонпроме отмечают, что конструкция самолета позволяет выполнение сложного и высшего пилотажа, благодаря чему курсанты могут освоить основы современного маневрового воздушного боя, а также вывода самолета из штопора.Самолет может оснащаться бортовым оборудованием, как на базе традиционных аналоговых приборов, так и современным цифровым, которое получило название "стеклянная кабина" и используется в большинстве современных самолетов, в том числе в Ан-148/158/178 и Ан-132D.

Y1 "Дельфин" уже прошел все необходимые испытания и сертифицирован для полетов. Сейчас специалисты завода продолжают работу над созданием специализированных версий самолета.

КИТАЙСЬКІ ІНВЕСТОРИ ДОПОМОЖУТЬ ПОБУДУВАТИ СМІТТЄПЕРЕРОБНИЙ ЗАВОД НА ХЕРСОНЩИНІ

Про це в Facebook написав глава області Андрій Гордєєв.

За його словами, в складі делегації з Китаю -представники компаній «China Western Power Industrial Co., Ltd» і «Green Bond (HK) Investment Co., Ltd», які прибули в супроводі в.о. заступника голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Андрія Дубаса.
Китайці презентували проект будівництва сміттєпереробного заводу в Олешках. Це підприємство утилізує відходи не сортуючи їх заздалегідь. За добу, зазначає Гордєєв, можлива переробка 600 тонн сміття

Нам залишається зробити так, щоб мери надали можливість будувати такі підприємства, щоб вони долучались і швидко працювали спільно з депутатськими корпусами. Ми зі свого боку зробимо все, щоб інвестиція супроводжувалася швидко і безбар’єрності, – підсумував глава області.
В Україні вже намолочено 37,46 млн тонн зернаСтаном на 31 серпня, в Україні з площі 9,767 млн га намолочено 37,463 млн тонн зерна (включаючи кукурудзу) при середній врожайності 38,4 ц/га.

Зокрема, завершено збирання ранніх зернових культур: намолочено 37,299 млн тонн при врожайності 38,6 ц/га, прибрано 9,658 млн га (100%). Про це згідно з даними Мінагрополітики повідомляє «АПК-Інформ».

До звітної дати валовий збір гречки склав 55 тис. тонн при врожайності 11 ц/га, обмолочено 50 тис. га. Просо зібрано на 25 тис. га, зібрано 38 тис. га зернової при врожайності 14,8 ц/га.

Крім того, на полях України стартувало прибирання кукурудзи на зерно: з площі 5 тис. га, намолочено 20 тис. тонн при врожайності 37,8 ц/га.

Також аграрії продовжують обмолот олійних культур. Так, станом на 31 серпня соняшник прибраний на 130 тис. га, з яких зібрано 199 тис. тонн при врожайності 15,3 ц/га. Валовий збір сої становив 20 тис. тонн, урожайність ― 16,6 ц/га, олійна обмолочено на 12 тис. га.

Крім того, в країні розпочато збір цукрових буряків: з площі 0,6 тис. га (0,2%) накопано 32,4 тис. тонн при врожайності 503,6 ц/га.

Аграрії Дніпропетровщини нарощують виробництво сільгоспродукціїГосподарства Дніпропетровщини нарощують виробництво. Цьогоріч за кількістю отриманої сільськогосподарської продукції область друга в Україні, передає прес-служба Дніпропетровської ОДА.

У 2017 році виробництво валової сільськогосподарської продукції зросло в усіх категоріях господарств області. Порівняно з аналогічним періодом минулого року цей показник збільшився на 5%, — повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

За словами чиновника, цьогоріч аграрії Дніпропетровщини зібрали 2,6 млн тонн зерна — на 10% більше, ніж минулоріч. Вагомі результати показала й галузь тваринництва. Господарства області одержали 184,5 тис. тонн м’яса — на 8% більше, ніж минулого року. Яєць отримали 501,2 млн тонн — на 7% більше 2016.

Короткою стрічкою:

В Україні почали робити кросівки рівня Adidas та Nike
Український бренд Flyingbro почав робити кросівки по технології Reebok на сучасній цифровій лінії.
http://vn.presspoint.in.ua/2017/09/05/55830

«Мотор Січ» збільшить виробництво гелікоптерів
Цього року «Мотор Січі» поставило досить амбітні цілі — розпочати випуск вітчизняних гелікоптерів та лопатей для військових Мі-24.
https://ukurier.gov.ua/uk/news/motor-sich-zbilshit-virobnictvo-gelikopteriv/

Украина бьет собственные рекорды по добыче газа
Украина в этом году добудет на 700 млн кубов собственного газа больше, чем в прошлом.
https://telegraf.com.ua/biznes/ekonomika/3591622-ukraina-bet-sobstvennyie-rekordyi-po-dobyiche-gaza.html

Україна продовжує нарощувати об’єми виробництва «зеленої» електроенергії
Лише за перше півріччя поточного року введено майже 130 МВт потужностей об’єктів відновлюваної електроенергетики.
https://vechirniykiev.com.ua/news/ukrayina-prodovzhuye-naroshchuvaty-ob-yemy-vyrobnytstva-zelenoyi-elektroenerhiyi

Протягом найближчих двох місяців будуть прийняті три ключові реформи
Протягом вересня-жовтня три ключові реформи, а саме пенсійна, медична та освітня, будуть прийняті.
http://www.unn.com.ua/uk/news/1685709-protiahom-naiblyzhchykh-dvokh-misiatsiv-budut-pryiniati-try-kliuchovi-reformy

В сентябре «Нибулон» готовит к спуску ещё два судна
Судостроительно-судоремонтный завод (ССЗ) «Нибулон» завершает постройку восьмой баржи проекта В2000 и самоходного сверхмощного дноуглубительного судна проекта СДС-15, которые должны быть спущены на воду в сентябре 2017 года.
http://ports.com.ua/news/v-sentyabre-nibulon-gotovit-k-spusku-dva-sudna

Гнидавский завод изготовит «экологический» сахар для Европы
Гнидавский сахарный завод будет перерабатывать органическую свеклу. Урожайность её значительно меньше, однако сахар из нее стоит не €350, а €1300.
http://agroportal.ua/news/novosti-kompanii/gnidavskii-zavod-izgotovit-ekologicheskii-sakhar-dlya-evropy/

Україну назвали найпривабливішою для інвесторів країною
Україна очолила список найбільш привабливих країн для інвестицій у регіоні EMEA (країни Європи, Близького Сходу і Африки).
https://economics.unian.ua/finance/2117056-ukrajinu-nazvali-odnieyu-z-naybilsh-privablivih-dlya-investoriv-krajin.html

Продажі сільгосптехніки за півроку зросли на чверть
За перше півріччя 2017 року ринок продажу сільгосптехніки зріс на 20-25%.
http://agronews.ua/node/82215

Доходи українців поступово зростають
У порівнянні з липнем 2016 року реальна заробітна плата українців збільшилась майже на 18% у липні вже цього року.
https://vechirniykiev.com.ua/news/dokhody-ukrayintsiv-postupovo-zrostayut

Золотовалютні резерви України перевищили трирічний максимум
Міжнародні резерви України станом на 1 вересня 2017 року досягли $18 млрд, на 16% вище, ніж на початку року. За серпня резерви зросли на $240 млн або на 1,3%.
Зростання реального ВВП за січень-червень 2017 року склало 2,4% в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.
http://biz.nv.ua/ukr/economics/zolotovaljutni-rezervi-ukrajini-perevishchili-tririchnij-maksimum-1797512.html

Біогазову станцію з виробництва електроенергії відкрили у Рівному
Біогазову станцію з виробництва електроенергії з метану запустили на сміттєвому полігоні Рівного.
http://www.unn.com.ua/uk/news/1685816-biohazovu-stantsiiu-z-vyrobnytstva-elektroenerhii-vidkryly-u-rivnomu

Новый контейнерный поезд ТИС-Днепр очистит дороги от тяжеловесов
Портовый оператор ТИС-Контейнерный Терминал совместно с Укрречфлотом переводят поток контейнеров с автомобильного на железнодорожный транспорт.
https://www.obozrevatel.com/finance/economy/novyij-kontejnernyij-poezd-tis-dnepr-tis-ochistit-dorogi-ot-tyazhelovesov-smi.htm

Хроніки "зубожіння" Слобожанщини:

Бизнес Харьковщины выходит из «тени»В Харьковской области за 8 месяцев 2017 года бизнесмены перечислили в местные бюджеты почти ₴ 1,3 млрд единого налога - на ₴ 348,9 млн больше, чем в прошлом.

В Харькове откроют еще два детских садаВ 2018 году начнут работу два новых детских сада. В этом году в Харькове откроют четыре детских сада (два в Немышлянском районе и по одному в Новобаварском и Слободском), а также новые дошкольные группы в учебно-воспитательном комплексе. Еще 45 дополнительных групп откроют в уже существующих детских садах.
Кроме того, во всех 202-х детских садах за средства городского бюджета установили новые игровые площадки, еще в пяти детсадах появятся стадионы.

В этом году в Харькове открыли уже десять новых школьных стадионовДесять школьных стадионов в этом году уже реконструировали, еще пять откроют до октября текущего года.
Кроме того, в этом году в Харькове планируют открыть первый спортивный комплекс для людей с ограниченными возможностями.

Під Харковом відреставрують Шарівський замокПланується провести реставрацію Шаровського палацово-паркового комплексу, відновити освітлення в будівлі палацу, а також провести роботи з розчищення парку.

До 2018 року на затвердження депутатами буде підготовлена обласна програма з охорони культурної спадщини, в яку будуть включені всі глобальні реставраційні роботи в палацово-парковому комплексі.

Довідка: Шарівський палацово-парковий комплекс знаходиться в смт Шарівка і є пам'яткою культури національного значення. Головною його визначною пам'яткою є замок, побудований в XIX столітті. У 1836 році садиба належала поміщику Саві Ольховському.

Ремонт доріг Харків - Охтирка та Дергачі - Козача Лопань стартує протягом тижняЦього року будуть повністю відремонтовані заплановані ділянки доріг Мерефа - Лозова - Павлоград, Краснокутськ - Богодухів, Близнюки - Барвінкове, Харків - Вовчанськ, Харків - Охтирка. Також триває капремонт шляхопроводу біля с. Губарівка на дорозі Харків - Охтирка. Робітники монтують опори під балки шляхопроводу.

Що стосується поточних робіт, то минулого тижня тривав ремонт траси Київ - Харків - Довжанський.
Триває ремонт і на окружній дорозі.

На завершальний етап вийшов і ремонт трьох ділянок дороги Мерефа - Лозова - Павлоград. Щодня тут укладають по 500 - 600 тонн асфальтобетону, й до кінця вересня роботи будуть завершені.

Підготовчі роботи вже йдуть на двох ділянках траси Мерефа - Зміїв, у планах - старт робіт на дорозі Харків - Зміїв - Балаклія - Гороховатка, Харків - Охтирка та Дергачі - Козача Лопань.
До кінця тижня для ремонту на трасі Харків - Охтирка генпідрядник «Автомагістраль - Південь» вже перекине техніку, по Дергачам - Козачій Лопані документи вже підготовлені, старт робіт - 11 вересня.

Юлія Світлична провела зустріч зі шведською парламентською делегацієюГолова ХОДА поінформувала делегацію Королівства Швеція про ситуацію в Харківській області, відзначивши стабілізацію ситуації у сфері безпеки та показники, які свідчать про зростання економіки регіону.

«На сьогодні показник зростання промислового виробництва в області - 109%. Машинобудування зросло на 20%. Також цього року ми зібрали рекордний урожай озимих та ранніх зернових і зернобобових за всю історію Харківської області», - зазначила Юлія Світлична.

Юлія Світлична також передала запрошення шведському бізнесу й дипломатичному корпусу взяти участь у Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!», який пройде в Харкові в кінці вересня. Глава делегації запевнив, що передасть запрошення на економічний форум до Харкова всім зацікавленим представникам шведського бізнесу.

Крюківські вагонобудівники передали Укрзалізниці згідно з контрактом три перших пасажирських вагона купейного типу моделі 61-779.

Всього до кінця року завод повинен поставити замовнику – нещодавно створеній філії Укрзалізниці «Пасажирська компанія», що об’єднала в собі підрозділи пасажирських перевезень всіх шести регіональних філій, – 38 купейних пасажирських вагонів.

У нових вагонах на прохання залізничників фахівці КВБЗ модернізували роботу системи опалення в автоматичному режимі, передбачили встановлення додаткових фільтрів для очищення води не тільки в ній, але і в системі водяного пожежогасіння, а вікна в купе обладнали кватирками. У вагонах також встановлено комбінований кип’ятильник безперервної дії для приготування окропу – гарячий чай для пасажирів у будь-який час

ЩО НОВЕНЬКОГО В НОВИХ ВАГОНАХ?

1.У кожному купе вікна з кватирками, що відкриваються, та спеціальні молоточки на випадок екстреної евакуації.
2.У кожному купе – по дві розетки для зарядження мобільних пристроїв.
3.Збільшено кількість розеток у коридорі.
4.У вагонах встановлені комбіновані кип’ятильники, тож нагріти воду можна буде навіть під час стоянки.
5.Стінки тамбура – з автивандального матеріалу – нержавіючого металу з декоративним покриттям.
6.Є додаткові фільтри в системі опалення та системі водяного пожежогасіння. Удосконалена робота системи опалення в автоматичному режимі.
7.Встановлена мікрохвильова піч.
8.Нова конструкція гачків для одягу – зручно, стильно, цікаво.
9.Кавовий апарат


из комментариев:
Еще о новинках в вагонах. В июле ехал поездом из Киева в Мелитополь и был удивлен, когда в вагоне, на привычном месте не оказалось туалета.))) Покрутил головой в поисках какой нибудь информации — ничего. Хотел пойти в другой вагон, выхожу в тамбур, а там слева дверь в туалет.)) Внутри туалета, кроме привычных предметов, есть новинка — это откидной столик для грудных деток.Український дизайнер представив концепт важкої реактивної системи залпового вогню на базі КрАЗУкраїнський дизайнер військової техніки Денис Сіліч розробив концептуальні плани для важкої реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) на базі шасі 6×6 КрАЗ-6322.

Концепція передбачає встановлення бойової частини 122-мм РСЗВ «Верба» на броньоване шасі із кабіною для 5 осіб бойового розрахунку, та чотирма виносними опорами з гідравлічним приводом (аутригерами). Керування вогнем, прицілювання та перезаряджання здійснюється в автоматичному режимі з кабіни, без безпосереднього втручання розрахунку в її роботу, передає Defence-Blog.

Ракетна система призначена для ураження особового складу, бронетехніки, артилерійських позицій, командних пунктів та укріплень противника. Нова РСЗВ здатна виконувати бойові завдання без попередньої підготовки позиції та екіпажу, що дозволяє мінімізувати час відкриття вогню і збільшити її живучість.Концепція нової РСЗВ розроблена як приватна ініціатива.

Фильм на "Оскар" от Украины начнут раскручивать в Торонто

Фильм на "Оскар" от Украины начнут раскручивать в Торонто

Промо-кампания фильма "Уровень черного" - украинского кандидата на премию "Оскар" в категории "Лучший фильм на иностранном языке" - начнется на 42-м Международном кинофестивале в Торонто 6-17 сентября.

Это первый Национальный украинский стенд и Дни украинского кино, заявил на пресс-конференции в понедельник председатель Госкино Филипп Ильенко.

"Мы дебютируем на кинорынке Toronto International Film Festival - одном из крупнейших кинофестивалей в мире... В рамках этого мероприятия одновременно с представлением нашей киноиндустрии планируем провести Дни украинского кино в Торонто, где можем продемонстрировать лучшие украинские фильмы последних лет. Также, поскольку уже известен фильм-претендент от Украины на получение премии Американской киноакадемии за лучший фильм на иностранном языке (это "Уровень черного" режиссера Валентина Васяновича), он будет продемонстрирован в рамках рыночного скрининга для мировой индустрии. Фактически это будет началом промо-кампании фильма для того, чтобы он попал в шорт-лист и поборолся дальше за Оскар. Также мы работаем над поиском партнеров для продвижения этого фильма в США", - сказал Филипп Ильенко.

Он добавил, что Украинский оскаровский комитет выбрал "Уровень черного" из 8-ми других достойных конкурентов, что тема и форма фильма чрезвычайно актуальны, он занимает правильную нишу среди фильмов, которые рождаются в мире.

"Этот фильм демонстрирует чрезвычайно высокий уровень художественного выражения, который существует сегодня в украинском кинопроцессе. Если кинематограф может родить такую ленту, то он достоин быть замеченным, достоен того, чтобы им заинтересовались в мире. Этот фильм очень актуален по структуре киноязыка. И помимо того, что актуален сам результат в виде фильма, невероятно интересен процесс его создания - это феноменальний творческий эксперимент", - подчеркнул Ильенко.

Сам режиссер фильма отметил, что "мы все надеемся на чудо, и шансов получить Оскар или даже попасть в шорт-лист у нас почти нет", в то же время выразив убеждение, что в Торонто ему удастся найти американских дистрибьюторов.

"Главное, для чего нужно делать кампанию фильма - чтобы эти 5600 академиков, которые голосуют за Оскар, знали, что украинское кино есть, чтобы они привыкали к тому, что на международном ландшафте оно присутствует. И это очень важная часть промо украинского кино - подчеркнул Валентин Васянович.

Компанія «Українська Ягода» отримала сертифікат якості GlobalGapКомпанія «Українська Ягода» в серпні 2017 року отримала сертифікат якості GlobalGap за сучасний стандарт безпеки сільськогосподарської продукції, йдеться в повідомленні компанії, передає Агравері.

«Даний сертифікат дає компанії можливість виходу на нові ринки, збільшення числа потенційних партнерів, захист свого виробництва на законодавчому рівні», – підкреслили в компанії.

Для довідки: Global GAP – сучасний стандарт безпеки сільськогосподарської продукції. Для споживачів і підприємств роздрібної торгівлі цей сертифікат означать підтвердженням, що продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, а похідний з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров’я і безпеки працівників.

Торгові мережі країн ЄС розглядають цей сертифікат як додаткову гарантію якості продукції, що випускається.

ТОВ «Українська ягода» – один з найбільших виробників ягід в Україні. Підприємство вирощує лохину, жимолость, суницю садову, аґрус, малину, смородину чорну, смородину червону, черешню. Загальна площа ягідних плантацій становить понад 100 га.

ЕС в первом полугодии стал основным торговым партнером Украины

ЕС в первом полугодии стал основным торговым партнером Украины - Минэкономики

Европейский Союз по результатам 6 месяцев 2017 года является основным торговым партнером Украины с удельным весом торговли товарами и услугами 39,9%, объемы экспорта в ЕС составили $9,4 млрд., сообщает пресс-служба Минэкономразвития на своей странице в facebook.

«Соглашение об ассоциации с ЕС начало действовать полностью 1 сентября. Но у нас и до этого накопилось много побед в свободной торговле. Делимся ими. По результатам 6 месяцев 2017 года Европейский Союз является основным торговым партнером Украины с удельным весом торговли товарами и услугами 39,9%. Важно, что объемы экспорта в ЕС составили $9,4 млрд и увеличились на 22,8%, или на $1,7 млрд», - говорится в сообщении.

В министерстве отмечают, что Украина входит в ТОП-10 крупнейших поставщиков агропродукции в ЕС. Также растут инвестиции в производство на территории Украины для экспорта на рынок ЕС. На Львовщине, благодаря инвестициям, открыли новые мощности завода Электроконтакт по производству кабельной продукции, которая затем поставляется для известного автомобильного гиганта. Показатели экспорта изолированных проводов и кабелей начали существенно расти. В 2016 году рост был на 7,5%, а уже в первом полугодии 2017 года - на 16,3%.

Завод Кобзаренка поставив свою продукцію до НорвегіїПерша партія нової моделі бункерів-накопичувачів вже відправлена замовнику до Норвегії

Влітку цього року на Заводі Кобзаренка розпочали розробку нової моделі бункерів-накопичувачів з об’ємом кузова 9 кубів. Станом на початок вересня перші бункери, що отримали індекс “ПБН-9” вже відправлені до Норвегії.Вантажопідйомність напівпричепа ПБН-9 становить 7,2 т, а сам він агрегується з трактором від 80 к.с. Швидкість вивантаження зерна 1,8 т/хв.

На сьогодні “Завод Кобзаренка” є провідним виробником тракторних причепів, перевантажувальних бункерів, цистерн для води, засобів захисту рослин, різноманітних шнеків, зернопакувального обладнання та ін.

Азербайджанский лоукост начал летать в Жуляны

Азербайджанский лоукост начал летать в Жуляны
Фото: azal.az

Азербайджанская бюджетная авиакомпания Buta Airways начала выполнять полеты Киев - Баку дважды в неделю. Вскоре рейс обещают сделать ежедневным. Об этом сообщается на официальной странице международного аэропорта "Киев" (Жуляны) в Facebook.

"Азербайджанская лоукост-авиакомпания Buta Airways 5 сентября 2017 года начала выполнять рейс Киев – Баку из Международного аэропорта "Киев", - говорится в сообщении.

Согласно временному графику рейсы будут осуществляться дважды в неделю - по вторникам и средам. "В ближайшее время добавится третий рейс по субботам, а затем рейс станет ежедневным", - говорят в аэропорту.

Цена билета стартует от 800 грн в одну сторону.

Авиакомпания Buta Airways - дочка авиакомпании "Азербайджанские авиалинии", базируется в бакинском аэропорту им. Гейдара Алиева.

В Запорожье открылся детский планетарий

В Запорожье открылся детский планетарий

5 сентября в Запорожье в Городском центре детского и юношеского творчества открылся первый в регионе детский планетарий. Об этом сообщает пресс-служба исполкома Запорожского горсовета.

«В 2017 году городской Дворец детского и юношеского творчества принял участие в социальном проекте «Мы - это город» с проектом «Детский Планетарий». Полученные средства в сумме 80000 гривен пошли на приобретение оборудования для планетария», - говорится в сообщении.

По данным пресс-службы в запорожском детском планетарии установлены DLP-проектор Optoma EH-500, сферическое зеркало и бескаркасная мебель для посетителей. Научно-популярные фильмы будут демонстрироваться на сферическом куполе планетария.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7423 1851 9075

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments