galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Ветерани розносять 💥💥💥 Зеленського: емоційне звернення військових

14/10/2020 - слухайте, або читайте ( я законспектувала), про що вони кажуть:
— То що відбувається зараз в державі, і в нашій армії, яку 5 років назад Петро Олексійович підняв з нуля, не вміщується в ні які рамки. Ми постійно втрачаємо позиції! За цей час втрачено більше сотні позицій ВСУ.
— Теперішній президент відвів війська на Луганському напрямку, тим самим віддавши ворогу укріплені нами, завойовані нами метри української землі.
Не треба багато думати, щоб зрозуміти, що було кілька днів тому, коли ДБР фактично роззброїла ПРО України. Скільки було пролито крові, скільки було захоплено територій - метр за метром - а він просто бере і відводить війська.
— Якщо ти це робиш, це означає, що ти йдеш на повідку, як раніше говорили у “старшого брата”. Росія НЕ Є наш старший брат, це сусідня держава,
з якою ми знаходимося у стані війни! російський агресор вже 6-й рік вбиває наших громадян, і тільки сьогодні зранку на Фейсбуці ми побачили, що Зеленський висловив “занепокоєння”. Хіба ЦЕ президент???
— Скорочення деяких родів військ 30 чи 40 тисяч - це неприпустимо! Скоро ця війна, на якій я вже 5 років, з’явиться під вашим порогом. Цій армії дуже потрібен Порох!
—Військові спеціалісти, які вже отслужили 5 років, почали покидати армію із-за такого відношення нового президента. Залишилися командири, які не цінують воїнів - “не нравится, можеш йти”. І люди йдуть. Залишилися лише ті, які прийшли заробити грошей, а ті, хто дійсно патріотичні і вболівають за цю країну, їх відсоток дуже малий. Лише за рахунок цих людей ми ще і тримаємось.
—Те, кто голосовали за Зелинского, уже прозрели и поняли свою ошибку. Извиняюсь за выражение, но мы все проср@ли сами.
Мы не всегда понимали действия Порошенко и не всегда его поддерживали. Ну а теперь все увидели разницу - что-то сделать хорошо очень трудно, а проср@ть все очень быстро. Мне сейчас очень стыдно за то, что мы подвели Порошенко.
И ещё мне стыдно за нынешнего так называемого “главнокомандующего”
—Наші військовослужбовці, які пресуються теперішньою владою, люди, з якими я воювала, зараз під слідством. За що?
Я служу і досі і я НЕ бажаю, щоб Володимир Зеленський - навіть не знаю, як він по-батькові і не хочу знати- був моїм президентом! Я його кандидатуру не бачу ну ніяк.
— Окрім того, можемо згадати всі реформи, які робилися в армії, і зараз вони згортаються. Зарплати війсковослужбовців знижені у 20 разів!!! Що вже казати про систему харчування, яка закінчилась, ще не до кінця почавшись…
https://youtu.be/ygflwF5YYa0

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments