galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Харчування Армії - В США - при Проршенко - при зеленому кловуні

President Reagan having Lunch with Military Personnel at Camp David on May 23, 1987
Full Title: President Reagan having Lunch with Military Personnel and Question and Answer with Military Personnel at Camp David, Maryland on May 23, 1987
https://youtu.be/iFNlDHhDqek

Новітня система харчування військовослужбовців за стандартами НАТО
https://youtu.be/C5ZUysbVbXE


За стандартами НАТО: Порошенко показав новий раціон харчування українських військовиків
03.05.2018

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Президент України Петро Порошенко і розмістив фото нового меню для військових.

Військові переходять на нову систему харчування
06 квітень, 2019, 03:20
https://www.volyn24.com/news/124575-vijskovi-perehodiat-na-novu-systemu-harchuvannia


«7 різних комплексних раціонів на 7 днів тижня. Відтепер, якщо військовослужбовець знаходиться не біля польової кухні — він все одно має повноцінне, якісне та збалансоване харчування», — написав президент.

Як повідомив Петро Порошенко, у посиленому меню перша і друга страви, сухофрукти, шоколад, джеми, мед, кава тощо. Також у комплекті спеціальних реторт-пакетів — безполуменева грілка для розігрівання страв.

«Новий раціон просто неможливо порівняти з попередніми зразками, які навіть близько не мали такого різноманіття і такої якості. Я вже не кажу про ті часи, коли сам проходив строкову службу», — зазначив президент. Для найкращого результату командувач військ ОК «Північ» наказав проаналізувати діяльність вже оновлених їдалень, перейняти досвід, щоб в подальшому і в інших військових частинах також на високому рівні організувати систему приготування та подачі їжі. Адже, на переконання генерала Кравченка, кожен військовослужбовець незалежно від посади та звання повинен харчуватися повноцінно та смачно.

«Якісне харчування, калорійне, поживне і не менш важливо – смачне – це запорука нормального самопочуття солдата, його фізичного стану, у решті-решт – настрою. Військові, особливо під час виконання завдань у районі проведення бойових дій, повинні отримувати повноцінне харчування. Сьогодні ми маємо результат у цьому. І решта наших військових частин уже до кінця цього року має перейти на оновлену систему», – наголосив командувач.

Для прикладу він нагадав про нещодавно відкриту їдальню 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців у Білій Церкві, де разом із бійцями, які щойно повернулися з війни, за одним столом обідав і Президент України-Верховний Головнокомандувач Петро Порошенко.


Перехода на стандарты НАТО не будет
Диана Петреня
August 20, 2019 ·
Сегодня, 20 августа, должен был состояться переход первой волны новых в/ч на систему Питания по каталогу в 2019 году.
И сегодня я уже могу сказать, что перехода не будет и до конца года. Хотя для этого всё есть. Новое Оборудование закуплено, начпроды прошли обучающие курсы, введены штаты для набора поваров и работников, и сделано куча всего. Нет только продуктов. И есть суд, который отменил приказ.
В общем грустно это всё.
И больше 250 частей по прежнему будут питаться как на фото 1-2, а могли бы как на фото 3-4, некоторые уже сегодня (фотки свежие, реальные).
Зебилы, вы сделали это вместе.


https://www.facebook.com/dianapetrenya/posts/2464677347100167
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments