galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Днями у Дніпрі померла найстаріша волонтерка України Любов Твердохліб.


Жінці був 91 рік.
Про те, що бабуся Лю, так ніжно називали жінку у волонтерських колах, померла, повідомила волонтерка Світлана Свердліченко:
"Ми познайомились з бабусею Лю в 2014-му. Вона була знайома кожному волонтеру в Штабі та у шпиталі, кожному бійцеві та волонтерам "Вокзал-Дніпро". Це була маленька жінка з величезним серцем! Важко казати про бабусю Лю в минулому часі...Перестало битися її велике та щире серце...Ти передавай привіт нашим хлопчикам та дівчаткам".
"Всі останні роки свого життя присвятила допомозі українським бійцям, які захищають кордони нашої країни. Пані Любов пережила і Голодомор, і Другу світову війну. 2014-го вона однією з перших взялася допомагати пораненим у госпіталі ім. Мечникова, возила гарячі обіди та продукти. Одна мрія залишилася у неї невиконаною - вона так і не встигла з'їздити на фронт. Жінка віддавала всі свої матеріальні запаси на благо армії", - написав Сергій Сердюк.
У соцмережі користувачі засмутилися звісткою про смерть жінки:
- Я її знала, вона на проспекті Поля квіти продавала, і я завжди давала їй грошей просто так, бо знала що вона всеодно віднесе більшу частину або на вокзал, або в шпиталь. Плачу. Нехай покоїться з миром...
- Велике серце мала бабуся Лю. Колись і мій син зустрічав її на вокзалі у Дніпрі. Розтирала руки моєму синові, бо побачила, що змерз.
- У неї в гаманці купа чеків. В усіх приблизно однакові продукти: ковбаси, яблука інші смаколики, які вона ніколи не їла, а відносила у шпиталь до хлопців...
- Так, іі знали усі волонтери зі шпиталю, і з Мечки, залізничий і авто вокзали... Вона була неймовірною! Дякую, що була в нашому житті! Спочивай з миром, Українка!
- Добра була жінка. Маленька, але з величезним серцем, все, що заробляла, несла бійцям. Нехай їй буде м'яко та тепло на небі.
https://www.facebook.com/Dmitriy.Chekalkin/photos/a.365582946801298/5545337218825819/
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments