galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Українських заробітчан" змусять платити податки.

Навіть якщо вони їх уже сплатили за кордоном.
Невеличкий пост на цю тему з екскурсом в історію 100-річної давнини.
Павло Бондаренко
October 31, 2020
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=790916538371347&id=100023590249940
Не розглядатиму це "оподаткування" в контексті можливого порушення законодавства - вже давно нікого не здивуєш абсолютним ігнором "слугами" навіть Конституції. Я спитаю отих три мільйони заробітчан з Польщі: ви коли масово їхали голосувати за Голобородька та його "слуг", часом не казали "хуженебудет" та "лишбинепорошенко"?
Як вам черговий кінець епохи чогось там?
Ви уже мажете на хліб?
Красти з бюджету вже немає чого. Державні компанії фактично банкрути. Тому обкладуть податками вас. Аби цій банді "нових облич" було чим кишені набивати. Так, як зараз тирять, не тирили ні при Юлі, ні навіть при Віті. Такої крупції не було навіть у часи Льоні.
Ви би мали вчитися на помилках ваших прадідів. У цей день1929 року газета "Правда" закликала до загальної "колективізації". Так почалася трагедія селянства на 1/7 земного суходолу в т. ч. і передусім в Україні.
Рабська праця від темна до темна за "трудодні", кріпацьке становище, коли не можна було покинути колгосп без дозволу рідної радянської влади. Голодомор. Безкінечні війни: Польська, Китайська, Японська, Фінська, "Польський похід", "Велика вітчизняна", знову Китайська, Корейська, Арабо-ізраїльська, Афганська...
А як все красиво починалося: "Влада народові", "Земля селянам", "Фабрики робітникам", "Мир хатам - війна палацам".
Якби ви знали історію - не повторили б її на новому витку з другим юристом-недоучкою та купою людей при владі без освіти але із замашками більшовицьких комісарів сторічної давнини, середній рівень освіти яких був 8 класів.
Тепер намазуйте.
Товстіше.
До речі, ви знали в яких палацах жили Ленін, Калінін, Троцький, Дзержинський? Які рахунки з`явилися у них в банках США та Швейцарії? Через три з половиною роки після захоплення влади Ленін мав у Швейцарських банках 75 мільйонів франків. Ви це знали? А, так... Ви ж історії не вчили. Дехто з вас навіть хизується своєю безграмотністю.
Що ж. Вівці для того й існують, аби їх стригли. Вони навіть не усвідомлюють, що стрижка ця є прямим наслідком їхньої дурості. Дуже зручно тим, хто стриже...
Кажуть, деякі з найтупіших, які хизуються неграмотністю, тепер на ОПЗЖ сподіваєтеся...P.S.
Для тих з друзів, хто любить і хоче вивчати історію. Розслідування найбільш таємничих сторінок минулого нашого народу, автором яких маю честь бути.
Замовити їх (автограф гарантовано) можна тут: http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html
Електронні версії за символічну платню - тут: https://pavlopraviy.blogspot.com/2018/10/blog-post.html?fbclid=IwAR02mZVBCjG-GS_PcuedooS0Fkb2bbMyt2Rcprqpt4zutQRWXzdFSAAkkHU
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments