galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Павло Бондаренко: Прихильником Порошенка залишаюся і досі. Дайте поясню чому.

15/11/2020
https://www.facebook.com/urtab/posts/3424188214355220
Тут мене спитали, чому я фанат Порошенка. Адже "барига", "Ліпецька фабрика", "збагачення у 86 разів", "брата загриз насмерть", "свинарчуки" тощо... Відповім. Я нічиїм фанатом ніколи не був, навіть Андрія Шевченка в пору розквіту його футбольного таланту. Але прихильником (не фанатом) Порошенка залишаюся досі. Дайте поясню чому.
Є (вірніше, був) один феномен. у 2014-2019 роках в Україну заходили круті інвестиції. Країна у війні, а в неї інвестували більше, ніж за часів "міцних господарників" Кучми, Тимошенко, Януковича. Гроші люблять тишу. У країну, яка знаходиться в стані війни та ще з таким противником, ніхто не інвестує. В Україну - вкладали. І це нонсенс.
Зрозуміло, що чимдалі на схід України, тим меншими були інвестиції, але повторюся - навіть це є дивом, бо у нестабільні країни (а тим більше ті, що воюють) не інвестують. Гроші люблять тишу.
І от, "клятого баригу" скинули. І прийшов до влади "простий хлопець" (з капіталом у 35 мільйонів доларів), який, у мріях 73% відсотків мав зробити так, щоб працювати взагалі не треба було б, а зарплати щоб як в Німеччині. Але щось пішло не так. І інвестиції впали у рази. Вірніше, скажемо чесно - в Україну взагалі припинили інвестувати. Хіба що спекулянти на валютну біржу.
Що ж змінилося? А ви подумайте. Я навесні 2019 року переконував і пояснював: Україна лише офіційно витрачає на оборону 5% ВНП. З урахуванням волонтерства - більше. Країна, яка витрачає на оборону понад 5% ВНП приречена. Її економіка приречена. Це економічна наука так каже.
Ми трималися за рахунок іноземних "дешевих" кредитів, фінансової допомоги та інвестицій. Які "заходили" персонально "під Пороха" - подобається це комусь чи ні. Не під Гройсмана. Не під Луценка. Не під Парубія і навіть не під Турчинова. Під По-ро-шен-ка.
А зараз чомусь не "заходять", попри те,що при владі "хороші хлопці". За невеликими винятками. Незважаючи на те, що зараз "всеосяжне перемир'я".
"Барига" Порошенко нібито крав і збагачувався у "вісімдесят шість разів", але вистачало і на "Пакунки малюка", і на сучасне харчування армії, і на розробку та закупівлю систем озброєння, і на підвищення пенсій, і на з`йомки кінофільмів.
Зараз нібито ніхто не краде (ага!), а гроші кудись поділися.
І, може, інвестори притримали свої грошики після того, як Зеленський оголосив, що "генпрокурор його людина" та у неприродній спосіб зґвалтував Конституцію? І після того, як стало відомо, що ремонт доріг обходиться у 2,5 разів дорожче, ніж за часів "бариг" і до цієї почесної місії допущено лише 6 компаній "ахкакіхлюдєй". Як вважаєте?
Зрозуміло одне: при Порошенко інвестиції були. Зараз немає. Як людина розумна, я мушу ставити на Порошенка. Не на Зе, не на Бойка з Медведчуком і не на Юлю. Це звичайний здоровий глузд.
Можете завалити мене стандартними коментами з ольгінських методичок, але залишуся при своєму. Аж допоки не побачу більш корисну для Україні фігуру. Поки що, на жаль, не бачу...
Післянаписаного.
Історія має багато цікавих і таємничих сторінок. Але головне - історія - це досвід життя цілого народу. Народ, який не знає, або забув своє минуле - не має майбутнього. Це Платон так сказав.Тож якщо ви, друзі, любите історію, цікавитеся маловідомими або навіть зовсім невідомими сторінками минулого - пропоную свою невеличку допомогу.
Історичні розслідування, автором яких маю честь бути.
Класичні паперові книги (автограф гарантовано) ви можете замовити за посиланням:
http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments