galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Ми на Титаніку, люди! А вони асфальтують палубу

Тамара Горіха Зерня
📌 Нагадайте, як там у Вови сказано? Щоб люди з окупованих територій побачили, яка Україна освітлена, асфальтована і ощасливлена, і... возрадувалися❓
▪️У жовті у рамках великого крадівництва Зеленського розпочали капітальний ремонт траси до Бахмута, яким відрізали від сполучення з цивілізацією Світлодарськ та прилеглі населені пункти. Теоретично, для переміщення тяжких ковідних із Світлодарська потрібно залучати транспортну авіацію, але це неможливо через наближеність міста до лінії фронту.
На щастя, влада не розгубилася, і розпорядилися направляти хворих по місцю захворювання, тобто у Світлодарську лікарню. Щоправда, ця лікарня розбомблена. За рахунок міжнародної допомоги у ній відремонтували всього два поверхи,і лікарня не пристосована для прийому таких пацієнтів, не має місць, обладнання, кисню, персоналу. З нею навіть не уклала договір Національна служба здоров’я, тому що у лікарні всього два анестезіологи з необхідних чотирьох, тому ніяких доплат лікарям, вибачте.
Нема ручок – нема цукерочок.
Я дізналася про цю лікарню з публікації у «Тижні», а потім перейшла за посиланнями на відео пацієнтів. А звідти, знову ж таки за перехресними посиланнями, підтяглися подібні стріми з інфекційних лікарень Запоріжжя, Дніпра та Одещини.
«Чумний барак», сказала моя мама, коли я перекинула їй частину матеріалів. Неможливо повірити, що у ХХІ столітті ми бачимо сцени тифозного середньовіччя у себе, у власній країні.
Трупи на підлозі, накриті ганчірками. Тут же люди у памперсах і нечистотах на стільцях і каталках, у коридорах. Без свідомості, у маренні, з прізвищами, написаними маркерами прямо на руках, щоб можна було оформити померлих. Хрипи і кашель з усіх сторін.
«Сидіть вдома», розпорядився Вова навесні, і це мало зупинити поширення хвороби, дати час на ефективний розподіл ковідного фонду та підготовку стаціонарів для прийому хворих.
Сьогодні вони кажуть «помирайте вдома»; вдома комфортніше, вдома хоча би на ліжку.
Ми розуміли, що правління Зеленського стане уроком для України, але не могли подумати, що це буде так швидко і так наглядно. Зараз би писати – рятуйся хто може, але ми ідемо до того, що місць для порятунку не залишиться, навіть у Феофанії.
Негайне відсторонення аферистів та крадіїв від управлінських рішень – це питання нашого з вами виживання. Ніякі локдауни для бізнесу не зупинять поширення хвороби. Навіть при повному домашньому арешті та зупинці всього живого - що у принципі неможливо – ковід не зупинити, у нас уже сотні тисяч носіїв.
Ми на «Титаніку», люди. А вони асфальтують палубу.


https://www.facebook.com/a.chto.tam.u.pp/posts/815780119257498
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments