galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

⚡️ Розгромний виступ Порошенка у Львові 19 жовтня, 2020В Україні відбувається повзучий реванш антиМайдану. І здійснюється він при потуранні зеленої влади. Скажіть, а хіба можна було очікувати іншого? Як забути той ролик 95-го кварталу під час Революції Гідності, де вони сміялися з побиття людей?! Пригадуєте, як Лисий пропонував одягнути протестувальників у вовну, щоб беркут ебонітовими палички вибивав з них електричний струм?! За сім років так і не знайшли в собі мужності вибачитися.

Реванш антиМайдану - повзучий, не завжди і не для всіх помітний. Як у глобальне потепління, у нього не всі вірять. На градус середня температура підвищилася, ніхто не відчув. А тим часом десь розломився айсберг, затопило острів чи, навпаки, висохла річка.
Хіба не показово, що саме напередодні річниці початку Євромайдану, як знущання над його учасниками, з Януковича було знято заочний арешт?

Хіба для безпідставного обшуку в Музеї Революції гідності, в який поліція та СБУ вдерлися сьогодні зранку, не можна було підшукати ну хоча б інший день? Тижнем раніше, чи тижнем пізніше? Ні, вони обрали саме переддень річниці. Розрахували і вивірили, щоб жест був якомога промовистішим.

Так само ганебно-символічним було звільнення беркутів, яких судили за розстріл Майдану. З лави підсудних їх зняв особисто Зеленський, причому на вимогу Путіна. Замели сліди. Виконавці на волі, частина з них в Росії, і вони вже ніколи не викажуть замовників. А це гарантує безкарність тим, хто дав команду вбивати людей. Це ланцюжок коронавірусу влада не може розірвати. А ланцюжок між виконавцями та замовниками вбивств на Майдані Зеленський розірвав – і кінці у воду.

Важлива ознака повзучого антиМайдану - повне нехтування владою закону про люстрацію і призначення на посади кадрів Януковича. Втім, Портнов, навіть не обіймаючи жодних посад, де-факто курує правоохоронну та судову системи. Заступником глави офісу президента призначено Олега Татарова, який працюючи в системі МВС, в 2013 році виправдовував беркутів та обіцяв переслідувати майданівців. Куратором судів в офісі президента є такий собі Смірнов, адвокат Єфремова. А ДБРом донедавна де-факто керував адвокат Януковича Бабіков.

Нарешті, вишенька на тортик. Саме сьогодні стало відомо, що ДБР, яке Зеленський здав в оренду поплічникам Януковича, порушило кримінальну справу проти лідерів Майдану за статтею про державний переворот . Це, як відомо, суто російська інтерпретація подій. На допити викликають Турчинова, Парубія, Яценюка, Тетяну Чорновол та інших. А роблять це за позовом одіозного регіонала і колишнього першого заступника гепрокурора Рената Кузьміна. Пригадуєте, того, який на роялі грав "Мурку", гімн кримінального світу.

Хто ще грав на роялі? Чим? Не розчув. Так, він теж грав, хоч і не "Мурку". Знаєте, хай би краще і далі грав. У нього добре виходить лише те, що він робить не руками.

Про це зявив Петро Порошенко у Львові.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments