galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Як в Україні ничегониделаеца. Частина 105 (огляд)

Оригинал взят у oleg_leusenko в Як в Україні ничегониделаеца. Частина 105 (огляд)
Ссылки на все части дайджеста "Як в Україні ничегониделаеца" находятся здесь

Вже у вересні у Вінниці почнуть виготовляти комплектуючі до “Мерседесів”На підприємстві «Електричні системи» вже через тиждень почнуть встановлювати обладнання, а на UBC Group – на початку 2018 року, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

На разі, в першому виробничому цеху вінницького «45-гo експериментaльнoгo мехaнічнoгo зaвoду», складському приміщенні та кімнатах відпочинку для працівників вже завершені оздоблювальні роботи. Встановлення обладнання розпочнеться вже за тиждень.

Близько двохсот осіб вже перебувають у місті Івано-Франківськ, де за рахунок новоствореного підприємства вони мають змогу пройти стажування на базі ДП ВО «Карпати».Ще одне підприємство у Вінниці – завод холодильного обладнання UBC Group.Будівництво заводу розпочалося в жовтні 2016 року. До початку 2017 року були виконані роботи нульового циклу. На сьогодні вже зведено адміністративну частину заводу. Для першого цеху на 20 тисяч квадратних метрів шведська компанія Llentab вже виготовила та доставила оцинковані балки та профілі, які з’єднуючись гвинтами, не потребують ніяких зварювальних робіт. До кінця жовтня буде виконано монтаж металоконструкцій, після чого розпочнеться їх утеплення.

На початку наступного року розпочнеться встановлення виробничого обладнання та його налаштування.

В этом году автопроизводство в Украине выросло на 74%

Укравтопром: В этом году автопроизводство в Украине выросло на 74%

В августе на украинских заводах было произведено 742 автотранспортных средства. Это на 116% больше результата прошлогоднего августа, сообщает профильная Ассоциация "Укравтопром".

Так, по предварительным данным ассоциации “Укравтопром”, в августе 2017 года на украинских заводах было произведено 742 автотранспортных средства, что на 116% больше результата прошлогоднего августа, и на 45% больше показателя июля этого года.

В общем объеме автопроизводства большую часть составили легковые автомобили, которых было выпущено 642 шт.: +58% к июльскому показателю и +108% к августу прошлого года.

Также в августе было произведено 68 автобусов, такой объем производства на 17% больше июльского показателя, и на 94% превышает результат прошлогоднего августа.

В отчетном месяце в статистике производства “Укравтопрома” было зарегистрировано 32 грузовых автомобиля, что на треть меньше показателя июля этого года. В прошлогоднем августе грузовых автомобилей в статистике уже не было, поскольку именно с этого месяца ПАО “АвтоКрАЗ” по необъясненным причинам перестало раскрывать информацию об объемах производства своих автомобилей.
Читайте также: В Укравтопроме назвали самые популярные среди украинцев авто

Всего за восемь месяцев 2017 года в Украине было произведено 4874 автотранспортные средства, что на 74% больше прошлогоднего результата. Из них:

Легковые автомобили – 4125 шт. (+86% к аналогичному периоду прошлого года).
Коммерческие автомобили – 286 шт. (-41%).
Автобусы – 463 шт. (+333%).

На Львівщині посол Канади в Україні відкрив сучасну молочну фермуУ Самбірському районі Львівської області впроваджується канадський проект «Розвиток молочного бізнесу в Україні». Його мета – підвищення ефективності малих та середніх фермерських молочних господарств, підтримка та створення сімейних ферм з поголів’ям від 10 корів. Про це 11 вересня повідомив кореспондент IA ZIK.

Що в цьому напрямку реально зроблено та яка його ефективність пересвідчився Надзвичайний Повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук на прикладі фермерського господарства Олександра Ліщука, що в с. Нагірне.

Поважного гостя супровджували голова Львівської ОДА Олег Синютка, голова Самбірської РДА Микорла Фрей, виконавчий директор Львівського кооперативного об’єднання сільськогосподарського обслуговування кооперативів «Рівноправність» Ігор Петришин, місцеві фермери та інші фахівці, які дотичні до впровадження зарубіжного досвіду в молочному господарстві в України та на Самбірщини, зокрема.Безпосередньо на пасовищі фермерського господарства Олександра Ліщука посол оглянув трав’яний покрив, стадо молочних корів та доїльну установку. Від побаченого, як зазначив пан Роман Ващук, залишився задоволеним, оскільки тут реально працюють канадські гроші, виділені урядом його країни для такої справи.

У рамках візиту посла на Самбірщину він у с. Нагірне відкрив новозбудовану, за сучасною технологією, молочну ферму. Право перерізати стрічку гість Роман Ващук та голова ЛОДА Олег Синютка надали внукові фермера Олександра Ліщука Владиславу.

Водночас посол Роман Ващук вручив ключі від нового молоковоза, який подарував для виробничих потреб об’єднанню «Рівноправність», в складі якого дев’ять кооперативів Львівщини.

За словами посла Романа Ващука, уряд Канади і надалі допомагатиме Україні розвивати молочне тваринництво, підтримуватиме інші галузі сільського господарства. Для цих потреб наступного року буде збільшено фінансування аграрного сектора економіки.

Щирі слова подяки послу висловив голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Ви направду українець за походженням та душею і надзвичайно приємно це відчувати у повсякденній вашій діяльності», – сказав Синютка.

Кабмин снизил на 20% портовые сборы

Кабмин снизил на 20% портовые сборы

Кабинет Министров с 1 января 2018 года снизил на 20% портовые сборы.

"Наши порты являются портами очень дорогими, некоторые из них, и бизнес постоянно поднимает вопрос снижения стоимости обслуживания, и мы сейчас принимаем решение, что до 20% уменьшаем на все виды услуг сборы и платежи, чтобы сделать наши порты более конкурентными", - подчеркнул премьер-министр Владимир Гройсман.

В свою очередь заместитель министра инфраструктуры Юрий Лавренюк уточнил, что правительственное решение предусматривает снижение на 20% корабельного, канального, маячного, санитарного, якорного, частного, административного портовых сборов, начиная с 1 января 2018 года.

Также, по его словам, согласно решению, с 1 января следующего года часть чистой прибыли, которая отчисляется в государственный бюджет государственным предприятием "Администрация морских портов", определяется в размере 50%.

У Києві в приміщенні Торгово-промислової палати свої бізнес досягнення презентували підприємці ДонбасуУчасть у дводенному діловому заході «Схід-Експо 2017» взяли провідні підприємства малого та середнього бізнесу Донецької та Луганської областей, повідомляє прес-служба ТПП України.

Приємно, що навіть в умовах втрати частини території Донеччина продовжує залишатись привабливою для ділової спільноти, а Схід-Експо – майданчик для діалогу бізнесу, влади та дипломатів. Сподіваюся, проведення виставки в стінах Торгово-промислової палати України стане доброю традицією і дасть позитивні результати. Я дякую партнерам, які працюють на благо підприємств, пов’язуючи своє майбутнє з успішним розвитком бізнесу в Донецькій області. Вірю, що саме Схід-Експо стане провідником найцікавіших рішень, найкращого світового досвіду та корисних контактів, – сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков, відкриваючи захід.

Схід-Експо 2017 – це комплекс заходів для власників бізнесу з усіх регіонів України, представників бізнес-інфраструктури, міжнародних організацій, посольств іноземних держав, органів влади, а також киян і гостей міста. Їх мета – посилення ділової активності малого та середнього бізнесу на Донбасі через презентацію широкому загалу можливостей місцевих виробників та їхньої продукції.

Схід-Експо показала, що підприємці Сходу України можуть виробляти якісний продукт. Позитив, правильні комунікації, промоція бізнесу – так я можу охарактеризувати цей захід. Уряд поступово впроваджує дерегуляцію для бізнесу. Ми розуміємо: головне – створити сприятливі умови та не заважати», – сказав Михайло Титарчук, заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України.

Організатори заходу – Програма розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки урядів Польщі й Японії й у партнерстві з Донецькою та Луганською обласними державними адміністраціями, Торгово-промисловою палатою України та Донецькою ТПП, Агенцією регіонального розвитку Луганської області.

Три роки тому українські громадяни з Донбасу не знали, що робити, благали про допомогу. Наразі все змінилося – місцеві підприємці приїхали не просити, а навпаки, запропонувати. Закликаю усіх підтримати нашу колективну ініціативу та заохочую до встановлення бізнес-зв’язків. Тільки бізнес може привести Україну до успіху, – сказав директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстра.

Центральним заходом Схід-Експо 2017 є виставка-презентація бізнесів Донецької і Луганської областей, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів.

Від Схід-Експо я очікую допомоги в впізнаваності продукту. Я хочу, щоб люди познайомилися ближче з нашою продукцією, з тим, що ми пропонуємо споживачам. Щоб вони побачили, що можна за доступні гроші купити якісний товар. Завдяки цій виставці я набув багато знайомств і партнерів. Подібні виставки – це завжди можливість розширити коло партнерів і просувати надалі бізнес, – поділився думками Євген Павловський, представник компанії Grand Tandyr.

Схід-Експо 2017 – дуже важлива виставка, передусім для нас, підприємців. По-перше, ми показуємо себе широкому загалу, показуємо те, що ми можемо зробити. Крім того, ми вже намітили потенційних компаній-партнерів для співпраці серед інших стендів. Сподіваюсь, ми будемо корисними один одному, – сказав Євген Костенко, представник компанії ООО «Контакт».

Крім того, підприємці та відвідувачі виставки отримали змогу пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів.

В этом году урожай зерновых ожидается на уровне предыдущего рекордного сезона

В этом году урожай зерновых ожидается на уровне предыдущего рекордного сезона

По предварительным прогнозам, в 2017 году валовой сбор зерновых и зернобобовых в Украине составит 64-66 млн т, что соответствует рекордному для Украины прошлогоднему показателю, сообщает ассоциация "Украинский клуб аграрного бизнеса".

"По состоянию на 7 сентября в Украине собрано 37,7 млн т зерновых и зернобобовых, что на 896 тыс. т меньше, чем за аналогичный период прошлого года. Несмотря на неблагоприятные погодные условия весной, урожайность зерновых и зернобобовых лишь на 1,5% ниже, чем прошлогодняя и составляет 38,4 ц/га", - отмечают в сообщении.

В ассоциации добавляют, что в этом году урожайность кукурузы в Украине ожидается от 6 до 6,5 т/га, что позволит собрать от 27 млн т до 29 млн т.

Эксперты отмечают, что в Украине в текущем сезоне общий урожай зерновых и зернобобовых может составить от 64 до 66 млн т.

Херсонські консервовані огірки продають у 10-ти країнах світуКонсервовані огірки від компанії «Бон Херсон» продаються сьогодні на полицях магазинів Ізраїлю, країн Балтії, Румунії, Грузії, Білорусі, Казахстану і навіть в Канаді і США

Нещодавно заводом був отриманий кошерний сертифікат, що збільшило попит на його продукцію в Ізраїлі. Зокрема, Ізраїль готовий закупити 1 млн банок огірків від херсонської компанії. Головним секретом успіху директор заводу Оксана Баденко вважає ставку на якість, яку робить підприємство, передає kherson.ua.city.

Ми не додаємо консервантів, як роблять це деякі виробники, як і не замінюємо цукор на сахарин, не застосовуємо ароматизатори або барвники, за це нашу продукцію оцінили і з задоволенням споживають, як в Європі, так і в Канаді і США, де споживач вимогливий, тому що має з чим порівняти », – говорить директор комбінату Оксана Баденко.Директор розповідає, що з моменту початку приймання огірків, завод працює тільки в одну зміну, переробляючи в день 10-15 тонн сировини, а міг би працювати і в дві, і в три зміни. Потенційна потужність комбінату – 100 тис банок огірків за зміну – це 40 тонн перероблених свіжих огірків. В цьому році, наприклад, з країн Балтії вже замовили 40 тис банок огірків, а з Білорусі – 100 тис банок.

Мининфраструктуры создает систему "Прозрачное строительство" по примеру Кореи

Мининфраструктуры создает систему "Прозрачное строительство" по примеру Кореи

Министерство инфраструктуры Украины объявит тендер на создание программного комплекса "Прозрачное строительство" по аналогии с корейской системой Clean Construction.

"Состоялась презентация финального технического задания на создание в Украине системы «Прозрачное строительство» по аналогии с корейской Clean Construction, а также публичного портала данных CoST", - говорится в сообщении.

В Мининфраструктуры поблагодарили программу развития ООН в Украине за финансовую поддержку в создании ТС и инициативу CoST Ukraine за административную и экспертную поддержку проекта. Также подчеркнули, что в течение нескольких недель Министерство инфраструктуры Украины через ProZorro объявит тендер на создание соответствующего программного комплекса.

Короткою стрічкою:

Уряд виділив ₴ 200 мільйонів на реконструкцію аеропорту "Вінниця"
Усього на реконструкцію трьох українських аеропортів Кабінет міністрів погодив виділення ₴ 800 млн.
https://vn.depo.ua/ukr/vn/uryad-vidiliv-200-milyoniv-na-rekonstrukciyu-aeroportu-vinnicya-20170906635310

Українська чорна ікра поїде в ЄС
«Ікорний дім «Бестер» отримав дозвіл на експорт рибної продукції до Європейського Союзу. Підприємство займається вирощуванням осетрів і виробництвом чорної ікри преміум-класу.
http://agronews.ua/node/82289

М'які меблі зі Львівщини розлітаються по всьому світу
Все починалось із відремонтованого корівника, а зараз вироблені в Україні дивани купують у 90 країнах світу.
http://tvoemisto.tv/exclusive/myaki_mebli_z_lvivshchyny_shcho_rozlitayutsya_po_vsomu_sviti_88322.html

Україна збільшила експорт цукру в 6 разів, встановивши новий рекорд
Українські підприємства за вересень 2016 - серпень 2017 експортували 769 000 тонн цукру, що в 5,8 разу перевищує результат попереднього року і є рекордом за весь час незалежності.
https://economics.unian.ua/agro/2119101-ukrajina-zbilshila-eksport-tsukru-v-6-raziv-vstanovivshi-noviy-rekord.html

Україна в 1,4 рази перевершила минулорічний обсяг експорту сорго
У січні-серпні 2017 року Україна експортувала 131,5 тис. тонн сорго, що в 1,4 рази більше, ніж за весь минулий рік.
http://www.agrotimes.net/rastenievodstvo/ukrayina-v-1-4-razi-perevershila-minulorichnij-obsyag-eksportu-sorgo-

Syngenta выводит на рынок гибрид подсолнечника 100% украинской селекции
В настоящее время гибрид находится на стадии испытаний.
http://www.proagro.com.ua/news/comp/17425.html

Сумський молочний завод експортуватиме продукцію до ЄС
Сумський молочний завод спеціалізується на переробці молока, виробництві вершкового масла, сиру й молочної продукції «Добряна».
http://sumypost.com/sumynews/sobytiya/sumskij-molochnij-zavod-eksportuvatime-produktsiyu-do-yes/

В августе 2017 года услугами аэропорта "Харьков" воспользовались 86,2 тысячи пассажиров
По сравнению с августом прошлого года пассажиропоток увеличился на 25%.
http://www.sq.com.ua/rus/news/novosti/06.09.2017/kuda_chasche_vsego_letayut_iz_harkova/

У жовтні «Овостар Юніон» почне експортувати яйця до Європи
«Овостар Юніон» отримала дозвіл на експорт до Європейського Союзу столових яєць, перші поставки здійснять в жовтні цього року.
http://www.agrotimes.net/predpriyatiya/u-zhovtni-ovostar-yunion-pochne-eksportuvati-yajcya-do-evropi-

Юрий Голик:
ул. Колачевского, г. Кривой Рог.

Капитальный ремонт.
Одна из 160 улиц, которые мы ремонтируем в этом году.

ул.Волгоградская, г.Кривой Рог.Укладка выравнивающего слоя. Его толщина на фото.Сверху еще верхний слой.Гарантия 5 лет.
Хроніки "зубожіння" Слобожанщини:

В Луганской области хотят перенять опыт ХарьковаРекордні відвідування Регіонального центру послуг. Чотири повних дні роботи - 10 тисяч відвідувачів. Крім того за цей час вже впроваджені ще нові послуги, відкриті інформаційні вікна для молоді та іноземних інвесторів та передбачена можливість звернутися до Харківського міського голови.

Майже 2 тисячі відвідувачів щодня - саме з такою завантаженістю працює Регіональний центр послуг. Адже його можливості - це близько 400 різноманітних послуг адміністративних, соціального характеру та пенсійного забезпечення. А ще зручний графік роботи. Тож центр користується небувалим попитом серед харків"ян.

А навчатися тут є чому, зазначають гості з Луганської області. Досвід Харкова з організації такої масштабної системи з надання послуг, а саме об"єднання їх різних за напрямком в одному закладі, луганчани, кажуть, готові взяти на озброєння.

Харьковская фабрика-кухня детского питания открыла новый цех«Мы решили, что необходимо расширить ассортимент детского питания в зависимости от потребностей детей и рекомендаций врачей-педиатров, для того чтобы наши дети были обеспечены современным, сбалансированным питанием и росли здоровыми», - отметил директор Департамента здравоохранения Юрий Сороколат.

Чтобы запустить новые линии продукции на новых производственных площадях в цеху площадью 2 тыс. кв. м был сделан ремонт, установлено современное оборудование, были закуплены новые автомобили для транспортировки продукции.

«Наша продукция отличается от другой детской продукции прежде всего ингредиентным составом - это молоко высшего сорта с экологически чистой сырьевой зоны, закваски и бактериальные культуры высокого качества. Например, наши йогурты - они с фруктовыми наполнителями, но в них нет ароматизаторов, красителей и подсластителей. Это свежие ягоды, которые мы сами варим», - подчеркнула замдиректора предприятия Людмила Лобойко.

Всего Харьковская городская молочная фабрика-кухня детского питания выпускает 21 вид продукции. К концу этого года на предприятии планируют запустить в производство еще четыре разновидности фруктовых и овощных пюре, а также четыре вида каши. Кроме того, в 2018 году на предприятии планируют начать производство мясных пюре, которые сегодня в Украине не выпускаются.

Харьковская пушка покорила польских танкистовГК "Укроборонпром" представила на выставке MSPO-2017 танк PT-17 (модернизированный по стандарам НАТО танк Т-72).

В частности, танк получил пушку КБМ2 натовского калибра 120-мм, которая была изготовлена на ГП "Харьковское конструкторское бюро по машиностроению им. Морозова". Харьковские инженеры переделали автомат заряжания для использования 120-мм танковых боеприпасов, была изменена конструкция башни.

На Харківському інвестиційному форумі будуть підписані контракти на $ 100 млн«Форум - одна з найголовніших інвестиційних подій Східної України, - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична. - Це майданчик, який надає змогу знайти інвестора та налагодити міжнародну співпрацю. В останні 3 роки жоден з форумів не закінчувався без підписання контрактів.

Цього року плануємо, що на самому форумі будуть підписані контракти на суму близько 100 мільйонів доларів, а після форуму інвестиційна активність впродовж року надасть додаткових 200–250 млн долларів інвестицій у економіку Харківської області».

В Немышлянском районе ремонтируют внутриквартальные дорогиУже с сегодняшнего дня у жителей будут новые пешеходные зоны, а вскоре и внутриквартальные дороги.
«Покрытие было в ужасном состоянии, как на пешеходной зоне, так и на самой дороге. Работаем мы уже тут порядка 4 недель и сегодня заканчиваем тротуары», - информирует мастер Игорь Шкутов.
В этом году в Немышлянском районе в титульный список капитальных ремонтов было внесено более 20 проблемных внутриквартальных дорог, большинство уже обновлено и на 7 работы продолжаются.

Реконструкція палаців у Шарівці та МерчикуЗараз Харківська ОДА відпрацьовує положення програми, яка включатиме комплекс заходів щодо збереження архітектурної спадщини в Харківській області. Програма передбачатиме проведення низки пам'яткоохоронних заходів на об'єктах національного значення:

Садиба в смт Старий Мерчик Валківського району,
Садиба в смт Шарівка Богодухівського району,
Комплекс споруд заміської садиби в м. Люботин,
Ансамбль будівлі Держпром.

Харьковчанка создает уникальные десерты на 3D-принтереДевушка использует компьютерное моделирование в приготовлении тортов. Кондитер из Харькова Динара Касько изготавливает десерты с помощью 3D печати.

Своими кулинарными изысками девушка делится в сети. На странице в Instagram у нее почти полмиллиона подписчиков.

В Харькове разработаны мультимедийные учебники для танкистовОдним прикосновением пальца на экране планшета открывается страница учебника или запускается демонстрация учебного ролика. Опыт боевых действий показал, что нередко танковые подразделения выполняют задания автономно, в отрыве от основных подразделений, поэтому такие пособия очень актуальны.

Факультет военной подготовки ХПИ работает с 26 вузами. Игорь Баркатов уже шесть лет руководит военно-научным обществом студентов, где и отобрали опытных и заинтересованных ребят, а среди них немало светлых голов. Сейчас некоторые из них работают над созданием 3Dтуров по танкам, другие — монтируют видео или пишут программы. Сейчас учебник содержит не только текстовые материалы, таблицы, учебные плакаты, но и, что очень важно, видеоуроки.

Сегодня практически закончена работа по созданию учебника для танка Т-64БВ. Бойцы ВДВ, получившие на вооружение танки Т-80, просят такой же учебник для этой машины. Алгоритм уже отработан, и харьковчане готовы его сделать. Аналогичные задачи стоят и по подготовке пособий для экипажей Т-72 и БТР-4.

Очень важно, что электронный учебник постоянно обновляется. Так, будет установлен новый прицел на танк — уже готов раздел о нем, и все, кому необходимо, его загрузят отдельным файлом-обновлением

Принято решение о производстве и поставке танков "Оплот" ВСУХарьковские предприятия получат крупнейший заказ на бронетехнику за последние 26 лет. Об этом заявил министр обороны Украины Степан Полторак в Харьковском институте танковых войск.

Украина и Польша разработали ракетную систему "Маргаритка" для уничтожения вражеской пехоты, беспилотников и вертолетов.Специалисты украинских и польских оборонных предприятий совместно разработали ракетную систему ZRN-01 "Stokrotka" ("Маргаритка"), которая может служить не только для уничтожения наземных целей, но и беспилотников, вертолетов и других низкоскоростных воздушных целей. Как передает Цензор.НЕТ, об этом пишет польский портал defence24.pl.

Представили ракетную систему во время выставки MSPO-2017 в польском городе Кельце.

Ракетная система сочетает в себе воздушные ракеты калибра 80 мм с наземной пусковой установкой, оснащенной современной системой управления огнем Topaz.

Разрабатывали ее специалисты компании AREX, что входит в WB Group, и украинской компании "Артем", входящий в "Укроборонпром".

Вооружение системы - это типичные 80 мм неуправляемые ракеты советского стандарта, используемые, например, на вертолетах Ми-24 и Ми-8/17. Это решение дает возможность использовать запасы советских пусковых установок и боеприпасов - после соответствующих модернизаций - для поддержания собственных подразделений.

Благодаря программируемой головке, система может бороться не только со скоплением пехоты, артиллерии, или легкобронированных машин, но и беспилотниками и вертолетами, летящими на малой высоте в радиусе 4 км.

Установили систему на грузовик STAR 265M2 в 6×6. Однако пусковая установка и система управления огнем могут быть легко установлены и на другие платформы, включая бронированные машины.

“Укрзалізниця” вкладе в будівництво житла для своїх працівників майже 2 млрд гривень“Укрзалізниця” планує почати програму будівництва житла для своїх працівників. Про це повідомив в.о. голови правління УЗ Євген Кравцов в інтерв’ю газеті “Магістраль”, передає ЦТС.

Ми плануємо протягом чотирьох найближчих років інвестувати в будівництво житла для залізничників близько 1,7 млрд гривень, на які побудувати понад 120 тис. кв. метрів житла. Старт кампанії очікуємо вже у 2017 році – мають намір профінансувати понад 100 млн гривень для початку будівництва, – сказав Кравцов.

Він додав, що перші гроші підуть на завершення недобудованих будинків – це об’єкти в Харкові, Синельниковому та інших містах.

Фонд гарантирования вернул обманутым вкладчикам уже более 90 млрд гривень

Фонд гарантирования вернул обманутым вкладчикам уже более 90 млрд гривень

В 2017 году через Автоматизированную систему выплат Фонда гарантирования возмещения получили 65,7 тыс. вкладчиков на сумму 5,06 млрд грн. Об этом информирует пресс-служба Фонда.

"В 2017 году через Автоматизированную систему выплат Фонда гарантирования вкладов возмещение получили 65,7 тыс. вкладчиков неплатежеспособных банков на сумму 5,06 млрд грн. Это составляет около 80% всех выплат, которые были осуществлены Фондом в текущем году", - говорится в сообщении.

За всю историю деятельности Фонд выплатил возмещение почти 2 млн граждан на общую сумму 92,2 млрд грн. В том числе, со времени проведения реформы системы гарантирования в 2012 году, гарантированную сумму в размере 87,55 млрд грн получили 1,5 млн человек.

Наибольшие суммы возмещения выплачены вкладчикам "Дельта Банка" - 15,58 млрд грн, банка "Финансы и Кредит" - 9,92 млрд грн, "ВиЭйБи Банка" - 6,65 млрд грн, "Платинум Банка" - 4,77 млрд грн, "Имекс Банка" - 4,18 млрд грн.

В Фонде зафиксирован случай, когда один человек получал возмещение как вкладчик 15 неплатежеспособных банков. Еще несколько человек получали гарантированную сумму как вкладчики по меньшей мере 10 и более банков.

На міжнародній виставці MSPO-2017 презентували новий Польсько-Український танк ПТ-17Новітній танк ПТ-17, що є результатом глибокої модернізації танку Т-72 силами українських та польських фахівців, представили на міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2017 задля демонстрації його можливостей перед потенційним замовником – Міністерством оборони Польщі.

В квітні 2017 року, в рамках укладених договорів підприємства учасники “Укроборонпрому” та польська компанія Zaklady Mechaniczne “Bumar – Labedy” S.A. розпочали спільну роботу модернізації танку Т-72. Пропозицію щодо партнерства у створенні нового продукту надійшла з польської сторони, але слід зазначити, що й Польща, й Україна мають достатньо великий парк радянських танків Т-72.

Для реалізації цього проекту “Укроборонпром” розпочав інтеграцію найкращих українських технологічних розробок, а саме: розробив та надав автомати заряджання, новий двигун, трансмісію, здійснив модернізацію моторно-трансмісійного відділення танку, новітні гармати калібру 120 мм, систему керування вогнем, допоміжну силову установку, систему динамічного захисту, демонстраційного зразку башти. Все це вітчизняні фахівці розробили у відповідності до стандартів НАТО, адже сьогодні саме Міністерство оборони Польщі – країни-члену НАТО є потенційним замовником нового танку.

“Цей проект є чітким сигналом та демонстрацією спроможності України брати участь в таких масштабних та технологічно-складних проектах. Важливим елементом цієї кооперації є те, що майбутній танк буде створений відповідно до стандартів НАТО, а українці розробили та готові виготовляти ключові компоненти відповідно до цих стандартів. Це свідчить не лише про наявність науково-технологічного та виробничого потенціалу, а про те, що подібні системи та стандарти в майбутньому можуть бути з легкістю інтегровані та впровадженні на іншій українській техніці. Це також може стати початком оновлення української армії “натівською” технікою”, – зазначив Генеральний директор ДК “Укроборонпром” Роман Романов.В свою чергу, польська сторона зазначила, що приголомшена оперативністю українських фахівців, які менш ніж за 5 місяців розробили, виготовили та надали всі комплектуючи, агрегати та компоненти аби на MSPO-2017 відбулась повноцінна презентація нового танку.

Позитивне рішення МО Польщі щодо придбання танків ПТ-17 дозволить підприємствам України прийняти участь у масштабному проекті переозброєння польської армії, який попередньо оцінюється у кілька сотень мільйонів доларів США.

Продовження не забариться.

Добірка за допомогою ресурсів Національний Промисловий Портал , Укрінформ, прес-служб органів влади, підприємств, харківського камрада onosamo, читачів та інш.
*****
Допомога антимосковському українському блогу (за бажанням) / Помощь блогу (при желании и наличии средств):
Реквизиты: карта “ПриватБанк” № 5168 7423 1851 9075

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments