galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Я б усіх «простих людей» вивіз на роздоріжжя і шоб ішли, і ніколи не поверталися.

Руслан Горовий 4/12/2020
Зайшов в коменти до Христини Соловій, яка відмовилася співати під патронатом мураєвих і наштирхнувся на свою любіму тему під назвою «прості люди».

«Христинко, на вас чекали прості люди… і в тому числі діти, (чи прості не вказано), а ви така розтака…»

Якшо чесно, як б усіх «простих людей» вивіз би кудись на роздоріжжя і давши підср@чника сказав шоб ішли не озираючися і ніколи не поверталися назад.

Бо проста людина ні за що в світі не відповідає. Навіть за себе. Ну звісно, шо проста людина може? Тому ці інфантили добровільно і повністю віддають відповідальність за своє життя іншим. Причому хто перший візьме, той і керує.

Проста людина не робить вибору. Бо ж від простої людини нічого не залежить! Тому вона їсть або г@вно, або пряники, або г@вно з пряниками в прикуску, в залежності від того під чиї електоральний вплив попала. Вона з задоволенням віддає голос на виборах за того, хто шось їй дасть. Бо це забота про неї, просту людину.

Проста людина сидить на попі ровно, коли в її хату заходить окупант. Ну а шо проста людина може зробить голими руками проти зброї? Тому просто людина так само ходить на роботу чи в колгосп при новій владі, видає їй «не простих» сусідів, вчить нових пісень з дітьми і нових молитв з новими попами.

Проста людина хоче одержувать, а не заробляти. Ходить на роботу. Але не працювати. Настольгує на часи коли «всі були однакові. І хоч все було трохи г@вно, та зате г@вна було про вінця і вистачало всім».

Проста людина любить шару. Гречку, концерти, свята, салюти, горілку, все. Не важливо від кого. Бо проста людина не розбирається у ваших тих політиках, вони всі однакові… І дуже ображається, коли, наприклад заявлений артист відмовився приїздити, бо концерт організовує якась гидота… як це відмовилася? Це ж для простих людей!!!

Проста людина вже розпланувала, шо візьме дітей, сяде на безкоштовний автобус до свята, набере безкоштовних повітряних кульок від організаторів, а може й встигне з’їсти безкоштовного морозива перед концертом. А тепер шо?

Вопщім не знаю як ви, а я вважаю, що найбільше зло в нас - оці прості люди. Яким пофіг всьо, аби їхні просто потреби були враховані. Висновки ви робіть самі.

Горовий політінформацію закінчив. Мей кам ін.


https://www.facebook.com/photo?fbid=1269650466747890&set=gm.3527640360658577
Subscribe

 • Усэ прэ и хитрый план по ЕС

  Це відео Автор "Блога обо всем и ниАчем" зробив сьогодні‼️ 21/10/2021 Это заключительный видос (аж перекрестился) по большому интервью Владимира…

 • Про Блог обо всем и ниАчём

  Я написала на сторінці Автора "Блога обо всем и ниАчем": Ви - неперевершений! Я не знаю більш дотепного і більш талановитого творця відеороликів…

 • МАРИУПОЛЬСАЯ ВАКХАНАЛИЯ

  Автор: Блог обо всем и ниАчем October 16 , 2021 Вы шо думаете, позавчера Владимир Александрович проехался по ушам пионэрам на острове Хортица и на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments