galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Реванш анти-українських силВалерій Прозапас, 3/12/2020
Реванш був незворотнім з того дня, коли в Україну повернувся Портнов.
Тепер все просто дооформлюється кадрами Януковича в ОП, відновленнями судей Майдану на посадах, призупиненням євроінтеграційних процесів, традиційним дерібаном тощо.
Проте причина реваншу ще гірша ніж він сам - бо частина суспільства свідомо відмовилась від держави на користь більшовицьких гасел.
І серед тієї частини - і ветерани, і націоналісти, і волонтери, і майданівці, і активісти, і антикорупціонери, і журналісти, і взагалі чимало добрих українців - саме тому проблема не просто в колективному Портнові.
Це рівняння не має простого рішення, просто було до квітня 2019, коли шлях до ЄС переважував всі проблеми - тепер за нього знов доведеться битися, і то якщо це покоління вже все не втратило.
https://www.facebook.com/rex.prozapas/posts/3600558970030753

Валерій Прозапас 5/12/2020 Порошенко за кошти свого фонду закупив ще кілька десятків кисневих концентраторів - щоби хоч якось компенсувати ріст в геометричній прогресії негативних наслідків пограбування новимі ліцамі "антиковідоного фонду".
Скаже про це Зеленський в новому "гундосіку про "чудові новини"?
Висвітлять "позитивні блогери" Єрмака-Подоляка?
Покажуть по олігархічним телеканалам, на яких волають про "російську вакцину", якої ніхто не бачив?
Риторичні питання, я знаю, та сволота вкладеться в інформаційну окупацію, а не в життя українців.
Але нехай полежить для історії.
https://www.facebook.com/rex.prozapas/posts/3605679969518653

Валерій Прозапас, 6/12/2020
Перша методичка "естественной сети позитивных блогеров" імені Єрмака-Подоляка озвучена і пішла в мережу.
То такі тіпочки як Арєстовіч-Іванов грають роль "поганого поліцейського", концентровано кидаючись зеленим лайном в Порошенка і "ЄС" - а болєє лудшые блогери просуватимуть тези "ну не все ж зрада" та "просто провалена комунікація".
Наприклад зрив оборонного замовлення, скасування харчової реформи та зупинка будівництва житла для військових, це не зовсім "зрада" - ЗСУ ж поки що не розпустили, треба і позитив бачити.
І генерала Марченка для залякування тримали в клітці, а Ріф в СІЗО вже рік без єдиного доказу, то теж не "зрада" - просто "комунікація провалена", буває.
Як і таємна поїздка в Оман, справа "вагнерівців", портновщіна, закупка чеського металобрухту для армії, розкрадання антиковідного фонду - теж проблема "комунікації", а не те, що ви подумали.
Узбагойтесь, порохоботікі, нє всє так однозначно.
І що чиновнік ОП Татаров став говорити словами кремлівської пропаганди про "внєншєє управлєніє" то "естественним блогерам" не підозріло - головне що ВІН! ЇМ! РУКУ! ТИСНЕ!
ВАУ!
Заради цієї величі, натурально, варто біле пільтішко приміряти, тим більше і унікальне виправдання є, яке підкупає своєю універсальністью - "у нас к Порошенко многа вапросав", "пачіму він всіх не побідив, а тільки червоні лінії окреслює? Ганьба!"
Тільки знаєте що.
Зрада є зрада - бо ця влада не є українською, тому ваш "синдром Колумбєта" виглядає паршиво. https://www.facebook.com/rex.prozapas/posts/3607876855965631
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments