galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Українська держава відбулася.


Олексій Гончаренко
September 7, 2020
Говорив на вихідних зі знайомим американським політиком. Мова зайшла про Донбас і як довго ще триватиме конфлікт. Я думаю, що ці його слова має прочитати кожен українець:
“В нашій історії теж були різні президенти. І державники, і клоуни.
От чого вам, друзі, дійсно не вистачає ― це вміння думати з точки зору історії, на багато років вперед. Так, війна триватиме ще довго. Це потрібно визнати. Тому що ви воюєте за незалежність. Проте це не вирок. Адже з перспективи історії, ви цю війну вже виграли.
Ще 30 років тому наш президент Джорж Буш-старший приїжджав Київ, виступати в Верховну Раду і переконувати вас не від’єднуватися від Радянського Союзу. Тоді дійсно багато хто вважав, що українці не будуть спроможними створити самостійну демократичну державу. Українці не зможуть без імперії. А тим паче відстояти свою незалежність у війні з Росією.
Проте зараз це доконаний факт. Ні в кого навіть думки не виникає про те, що України може не бути. Як країни, як народу. Українська держава відбулася. Відбулася як демократія, що не мало важливо. А це означає, що у вас є найголовніше ― майбутнє.
Так буде складно. Але ви вже нація-переможець. Пам’ятайте про це!”.
Друзі, такий погляд зі сторони дійсно надихає. Ми часто забуваємо відзначати власні здобутки. А якщо поглянути з чого ми починали, які труднощі були на нашому шляху, то вони чималі.
Слава Україні! Тримаємо стрій!
Підписуйтесь на мій тг-канал: https://t.me/oleksiihoncharenko
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments