galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

Це говорить СПРАВЖНІЙ Президент, який вболіває за Україну і життя українців!🇺🇦

25/1/2021
П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко на Погоджувальній раді презентував стратегічний план боротьби з епідемією коронавірусу. Він закликав депутатський корпус не обмежуватися короткотерміновими завданнями, а займатися стратегічними викликами, які постають перед країною, перший з яких – це пандемія COVID-19. Порошенко переконаний: за шахрайські оборудки навколо коронавірусу має бути передбачена кримінальна відповідальність.
«Мені б дуже хотілося, щоб зміст виступів у нас стосувався не лише цього поточного пленарного тижня, а й стратегії дій Верховної Ради в умовах викликів і криз, в яких опинилася Україна на весь 2021 рік», – наголосив Петро Порошенко.
«Я хотів би нагадати, що рівно рік тому попередній уряд Зеленського розпродав за безцінь всі засоби захисту, залишивши людей – вчителів, лікарів, людей похилого віку абсолютно без масок, без засобів захисту, що спричинило дуже серйозні наслідки», – нагадав Петро Порошенко.
«Дещо пізніше ми мали жахливу ситуацію, коли ми погодилися на те, щоб сформувати антиковідний фонд, кошти були зібрані з місцевого самоврядування, з культури, з науки, лежали мертвим вантажем без того, щоб бути спрямованими на закупівлю тестів, вакцин, обладнання, кисню і обладнання ліжок», – нагадав п’ятий Президент.
Порошенко зауважив, що Україна заплатила життями людей за злочинну бездіяльність влади.
«Рік тому нас проінформували про те, що країна має десятки мільйонів тестів, і це була брехня. Влада України фальсифікує статистику за рахунок обмеження тестів. Нещодавно отримана переписка між Офісом президента і Міністерством закордонних справ, яка свідчить, що в травні минулого року Європейський Союз пропонував Україні взяти участь у фінансуванні шляхом невеликого внеску на закупівлю вакцин. І оскільки кошти потрібно було цій владі спрямовувати на «велике крадівництво» з відкатами, закупівля вакцин не була профінансована. Сьогодні Україна залишилася чи не єдина серед країн, де ще не почалася вакцинація», – зауважив Петро Порошенко.
Лідер «Європейської Солідарності» наголосив – стратегія подолання пандемії є принципово важливою для країни.
«Пункт перший – це тотальне тестування. Після цього – ефективний моніторинг тих, хто виявився захворілими, безкоштовні ліки, безкоштовні ліжка, забезпечені киснем», – наголошує Порошенко.
Лідер «Європейської Солідарності» зауважив, що з урахуванням тих, хто вже перехворів і має антитіла, кількість громадян, які потребують першочергової вакцинації, скоротилась. «Ми маємо до вересня завершити вакцинацію, і зараз уряд має забезпечити якомога швидше розпочати вакцинацію безпечними ліками», – наголошує Порошенко.
Він також зазначив, що необхідно за прикладом програми «Доступні ліки» обмежити максимальну ціну на тести і на медикаменти.
Крім того, «Європейська Солідарність» ініціює запровадження кримінальної відповідальності за шахрайство із вакцинуванням від ковіду.
«Я твердо переконаний, що ми маємо зберегти транспарентність і запровадити кримінальну відповідальність за порушення черг – хто має вакцинуватися, починаючи виключно з груп ризику», – говорить Петро Порошенко.
Як відомо, лідер партії «Європейська Солідарність» запропонував стратегію подолання наслідків пандемії, яка передбачає тотальне тестування, якісну діагностику, контрольовану самоізоляцію безсимптомних хворих, безкоштовне лікування у медзакладах і вакцинацію. «Європейська Солідарність» вимагає також встановити дердавне регулювання цін на тести, медикаменти і вакцину від коронавірусу.
https://youtu.be/1v7KI-I0OgU
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments