galynash (galynash) wrote,
galynash
galynash

🇺🇸 Ключове на сьогодні. February 4, 2021

Олег Пономар
❗1. Для того, щоб боротися з трампізмом, потрібен новий Генпрокурор, висунутий Байденом. Але Сенат поки блокував його призначення. І ось вчора в результаті прийняття Резолюції про розподіл влади в Сенаті керівництво комітетами перейшло до демократів і вже є дата коли юридичний Комітет Сенату затвердить кандидатуру нового Генпрокурора - 8 лютого. Після затвердження в комітеті буде проведено голосування всього складу Сенату.
❗2. Є в США така ультра-права неонацистська організація The Proud Boys. Улюбленці Трампа і активні учасники штурму Капітолію. Пам'ятаєте, на президентських дебатах модератор тричі змушував Трампа засудити їх, але Трамп тоді сказав - Хлопчики, відійдіть в сторону, але будьте напоготові.
Ось вони і були напоготові до 6 січня.
Так ось, позавчора Канада офіційно внесла цю організацію Трампа до списку терористичних організацій. Це чудовий приклад новому Генпрокуророві США і чергове підтвердження того, що Канада - приклад політичної моральності, лідер Вільної світу.
Після того, як Канада внесла The Proud Boys в список терористичних організацій, крига скресла і в США.
Генпрокуратура США розглядає питання щодо застосування до ультра-правих організацій, які брали участь у штурмі Капітолію, законодавства, яке застосовувалося раніше для юридичного переслідування мафії.
❗3. Компанія Smartmatic, яка виробляє системи для електронного голосування, подає позов про наклеп на суму 2,7 мільярда доларів проти Fox News, журналістів Fox, адвокатів Трампа Джуліані і Пауелл.
❗4. Палата представників США проголосувала за виключення Марджорі Тейлор Грін (МТГ) з усіх комітетів Палати (вона була в трьох комітетах). За це проголосували всі демократи Палати і 11 республіканців!
Нагадаю, що МТГ - найодіозніша конґресвумен, прихильниця всіх можливих теорій змов трампістів, яка підтримала відкрито спробу державного перевороту в США 6 січня.
Вчорашнє голосування дуже важливе з моральної точки зору - здорові сили борються!
https://www.facebook.com/OlehPonomar/posts/1363354373997806

Декілька фото The Proud Boys для васSubscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments